reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tak sobie teraz pomyslałam, ze może te wszystkie fajne linki dałoby radę wrzucić do jednego wątku? Tutaj przy ilości, która piszemy, to ciężko potem znaleźć, a tak by było dostępne "na później" . Założyłam taki wątek, jak się nie przyjmie, to trudno. Ale moim zdaniem strony, które wynajdujecie, są bardzo przydatne, starałam się je nawet zapisywać, ale nie zawsze pamiętałam to zrobić. A przewertowanie głównego wątku chyba jest już niemożliwe:)
Super pomysł ! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja ostatnio spie 9-9,5 h :O Powiem Wam, ze juz mi sie nic nie chce, jak pomysle o dzisiejszym dniu. O 12:30 ide sprzatac busy, okazało sie, ze mam tez trochę noszenia bemarow z parowkami i miesem i potem mycia tego. Wczoraj skonczylam o 16:20 i mialam cala czerwona buzię, bo 30 stopni i sie umordowalam. Mam zamiar pociagnac do konca tygodnia, potem jade na tydzien do Polski i jej podziekuje. Gdybym nie byla w ciazy, to mozna to rozwazyc, ale ona mi pewnie powie 100e za tydzien, a to jest za ciezkie dla mnie jednak. Na dodatek mialysmy pogadac wczoraj o kasie, powiedziała, ze potem przyjdzie i nie przyszla. Napisalam jej kartke, ze jestem na gorze i zeby podejszla albo mnie zawolala i olala mnie.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Kochane:) ja wyspana, najedzona więce mogę spojrzeć co u Was:) Kapinka o ile krew w nosie może sie zdarzyć tak przy wymiotach to trochę niepokojące, chyba ze tak sobie podraznilaś przelyk. Lepiej to skonsultuj z lekarzem. Lili powodzenia, mam nadzieję że Ci nie odbiorą becikowego. Fajne te przewijaki ale u mnie nie ma miejsca na takie bajery, zostanie mi taki zwyklu nakladany na łóżeczko. A właśnie dziewczyny, jaki jest "standardowy" wymiar lóżeczka? Te 120x60 czy 140x70?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
120 :) 140 trochę większe i zwykle z.niego później można taapczanik zrobić :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ostatnio spie 9-9,5 h :O Powiem Wam, ze juz mi sie nic nie chce, jak pomysle o dzisiejszym dniu. O 12:30 ide sprzatac busy, okazało sie, ze mam tez trochę noszenia bemarow z parowkami i miesem i potem mycia tego. Wczoraj skonczylam o 16:20 i mialam cala czerwona buzię, bo 30 stopni i sie umordowalam. Mam zamiar pociagnac do konca tygodnia, potem jade na tydzien do Polski i jej podziekuje. Gdybym nie byla w ciazy, to mozna to rozwazyc, ale ona mi pewnie powie 100e za tydzien, a to jest za ciezkie dla mnie jednak. Na dodatek mialysmy pogadac wczoraj o kasie, powiedziała, ze potem przyjdzie i nie przyszla. Napisalam jej kartke, ze jestem na gorze i zeby podejszla albo mnie zawolala i olala mnie.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Biednaś Kochana.. aż mi się żal Ciebie zrobiło. Ja jestem w domu i kolejny dzień upału to już mi ciężko, chociaż słońce uwielbiałam zawsze. A tutaj jeszcze praca i to ciężka, fizyczna. I tak swoją drogą nie lubię nieslownych ludzi[emoji19]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski , dopiero wstałam.

Zaraz napisze do aniaslu w sprawie tego zamkniętego - bo ja mam w forach zamkniętych a idzie go ponoć znaleźć [emoji54]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t1d [emoji594]
 
na tej stronce ustawiasz sobie suwaczek jaki chcesz https://www.suwaczki.com/
poźniej na swoim profilu z boku w ustawieniach masz zakładkę sygnatura i tam wklejasz link skopiowany ze strony suwaczki.pl :)
 
Jak zobaczyłam w sklepie maliny to nie mogłam się im oprzeć!!
1496133298-aaaaaa.jpeg


A moja Babcia mówi: 'no, w ogóle mnie nie dziwi, że on taki papuśny'[emoji15] a ja dumna ze swojego fit śniadania[emoji23]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biednaś Kochana.. aż mi się żal Ciebie zrobiło. Ja jestem w domu i kolejny dzień upału to już mi ciężko, chociaż słońce uwielbiałam zawsze. A tutaj jeszcze praca i to ciężka, fizyczna. I tak swoją drogą nie lubię nieslownych ludzi[emoji19]

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
To moja glupota, bo sie nudze i myslalam, ze to nie bedzie ciezkie, bo tak mi mowila. Prawda jest taka, ze ona nie moze znalezc chetnego do latania jak szalony przez 4h za mala kase, bo to na bank jako minijob tzw.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki Spark, bo juz sie balam a większe by nie weszło [emoji13] w ogóle ostatnio z mężem mieliśmy burze mózgów jak przemeblowac zeby bylo dobrze i znaleźć miejsce jeszcze na dodatkową komode. Lekko nie było, bo albo grzejnik albo okno zakryje albo sciana frontowa która jest bardzo zimna zimą jak się rękę przyłoży [emoji52] a tam gdzie myślałam że łóżeczko wejdzie to jednak nie bo drzwi nie otworzę [emoji23] masakra, ale udało sie nam coś ustalić :) AnScarlet bidulo nic na siłę, ja wczoraj umieralam bo na dworze goraco, w chacie jeszcze gorzej bo mam pokoj na piętrze wiec nie mogłam wyrobić a co dopiero Ty, w takim busie to podejrzewam ze kiszonka niezła w takie upały.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny:) ja już po wizycie. Lekarka założyła mi pesser, za tydzien mam iść do kontroli. Dalej muszę leżeć, ale to nic ważne żeby z malenstwem bylo wszystko dobrze... Powiem wam, ze jestem trochę spokojniejsza psychicznie:) jak tam u was?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry