reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja dziś miałam chęć na zmiany.Jak zauważyłyście zmie iłam swój awatar, wkleiłam suwaczek. ☺☺
Widziałam te tabelkę którą stworzyłyście.Mnie tam nie ma... Ale zauważyłam, że chyba jako jedyna z was jestem w ciąży po raz 7 (a mam tylko jedną córcię). Mam ogrooomną nadzieję, że dotrwam tym razem do końca i utulę wkrótcę wyczekane drugie dzieciątko.





Witamy nową przyszłą mamuśkę ☺☺☺




Ja dziś mam prenatalne polowkowe już się stres

Powodzenia na badaniu
Dzien dobry[emoji4]

Kciukasy za dzisiejsze wizyty[emoji4]uwielbiam nasze relacje z wizyt i nowe zdjecia bobaskow. No i nasze wyprawkowe zdjecia. Same cuda[emoji4]
Wstalam, najadlam się i idę córkę budzić. Malpka jedna budzila się w nocy, chyba jej za gorąco bylo. Zawioze ją do przedszkola, potem na targ skocze i do pracy na 10. Dziś szybciutko, 3 lekcje, wiec o 12.30 już będę wolna. Zrobię jeszcze dodatkową rewalidacje dla mojego ucznia i do domku. O 16 mam jakies szkolenie w pracy ale zastanawiam się czy wogole pójść.

Ty też w szkole uczysz?Witaj w klubie...


Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom

Ja połówkowe :)
powodzenia
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Jak zobaczyłam w sklepie maliny to nie mogłam się im oprzeć!!
1496133298-aaaaaa.jpeg


A moja Babcia mówi: 'no, w ogóle mnie nie dziwi, że on taki papuśny'[emoji15] a ja dumna ze swojego fit śniadania[emoji23]

Uważaj z malinkami, bo wywołują skurcze macicy.Ja zrezygnowalam nawet z soku malinowego.
Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Troche zle mi sie cytaty powklejaly...
Powodzenia na polowkowych. Ja dzis i jutro i w piatek.

A'propos malin- uważajcie bo wywolują skurcze macicy.Mi lekarz odradzal nawet sok malinowy pic.
 
Troche zle mi sie cytaty powklejaly...
Powodzenia na polowkowych. Ja dzis i jutro i w piatek.

A'propos malin- uważajcie bo wywolują skurcze macicy.Mi lekarz odradzal nawet sok malinowy pic.
Monia, musisz do xBum napisac swoje dane to Cie doda do tabelki.
Powodzenia na wizytach :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia oba rozmiary są standardowe z tym, że to większe łóżeczko- 140x70 możesz później przekształcić w tapczanik. Odkreca sie boki ze szczebelkami i te górne płyty i masz gotowy tapczanik ;-)


An myślę, że to jednak praca dla faceta, albo kobiety bez lokatora w środku :-)
Raz, że upał, a dwa, Ty nie powinnaś nosić takich ciężkich rzeczy, bo w końcu szyjka zacznie Ci się skracać...
 
A ja dziś miałam chęć na zmiany.Jak zauważyłyście zmie iłam swój awatar, wkleiłam suwaczek. [emoji5][emoji5]
Widziałam te tabelkę którą stworzyłyście.Mnie tam nie ma... Ale zauważyłam, że chyba jako jedyna z was jestem w ciąży po raz 7 (a mam tylko jedną córcię). Mam ogrooomną nadzieję, że dotrwam tym razem do końca i utulę wkrótcę wyczekane drugie dzieciątko.





Witamy nową przyszłą mamuśkę [emoji5][emoji5][emoji5]
Napar z liści malin może powodować skurcze, owoce są bezpieczne [emoji6]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
 
AniaMiki dobrze, że się tym nie martwisz. Mam nadzieje, że juz będzie tylko lepiej ;-)
Teraz łez, odpoczywaj i nabieraj sił na październik ;-)
 
Troche zle mi sie cytaty powklejaly...
Powodzenia na polowkowych. Ja dzis i jutro i w piatek.

A'propos malin- uważajcie bo wywolują skurcze macicy.Mi lekarz odradzal nawet sok malinowy pic.
To nie maliny wywołują skurcze tylko herbata z liści malin. I nie skurcze tylko przygotowują macice do lepszej pracy podczas porodu, a po porodzie ułatwiają powrót do normalny h rozmiarów. Ja w pierwszej ciąży piłam herbatę z liści malin od 37 tygodnia. Poród miałam w terminie sn i poszedł bardzo szybko i w sumie byłam nastawiona na ogromny ból, a wcale tak bardzo nie bolało.

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Ja pytalam o wage tak z ciekawosci, moja malutka miala w 21,3 - 410g ale widze ze to nie miarodajne skoro takie rozbiezne wyniki wychodza.

An tak wlasnie podejrzewalam :( sprzatanie to jednak ciezka praca. Auta nagrzane, tu dzwigniesz tam sie schylisz. Nie przeceniaj swoich mozliwosci. Oszczedzaj sie. Dokladnie tak jak dziewczyny pisza, to szyjka to skurcze. Prawda jest taka ze jak by kto wiedzial jak ma byc to by wiedzial czy lezec cala ciaze, czy moze szalec. Tylko ze ciaze sa kruche, maly bol moze sie w duzy przeksztalcic nie wiadomo kiedy. Nie chce cie straszyc.

120x60 to taki standard łóżeczek, potem posciel latwiej chyba kupic.

Ania trzymaj sie jakos, moze pote Ci pozwola sie troche wiecej ruszac.

Zrobilam obiad- zalegla lazanie. Tylko ze to nie byl dobry pomysl na tym upale piekarnik grzac. Nie mam drzwi do kuchni wiec zakleje je folia i otworze okno zeby cieplo nie szlo na caly dom.
Od rana troche sie poruszałam i brzuch mnie troche cmi. I zaraz znow po mlodego trzeba jechac do szkoly. Dobrze ze nie dlugo wakacje bo jazda samochodem zaczyna byc dla mnie nieprzyjemna.





Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Troche zle mi sie cytaty powklejaly...
Powodzenia na polowkowych. Ja dzis i jutro i w piatek.

A'propos malin- uważajcie bo wywolują skurcze macicy.Mi lekarz odradzal nawet sok malinowy pic.

to dotyczy LIŚCI malin i to tylko w gigantycznych ilosciach ;) ja pilam caly trzeci trymestr po szklaneczce dziennie, porod w 37 tyg, rozkrecalo sie dlugo ale na samej porodowce bylam z 7cm rozwarciem i za niecale 2h sie tulilismy;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry