reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nie mogę znaleźć postu jak któraś z Was pytała po polowkowym, które miałam 26 maja ile waŻy Maluch. Wtedy było 404 i to byl 20+6, a wcZoraj 21+2 ważył 502! Nie wiwm czy to mozliwe, czy sprzęt inny. Zapewne lepszy, bo mamy piękne zdjęcia 3d. MoŻe tak przytyl, bo nowa Pani ginekolog mówił, że papuśny i ma duże stopy.:p Ale zdziwiło mnie to bardzo.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom


Mój na połówkowym ważył 480g!! A to bylo 20+5. Lekarz powiedział że w normie i ze dzieci rosną w swoim tempie i ze np teraz może trochę zwolnić ;-)
 
reklama
Kreww z nosa jest normalna w ciąży, bo zwiększa się ilość krwi w naszych organizmach nawet o 1-1,5 litra! A naczynia mamy te same, co wcześniej ;) Te najdrobniejsze naczynia nie dają rady i stąd krwawienia z nosa, dziąseł oraz powstawanie pajączków na skórze. To normalne :) Ja codziennie rano czyszcząc nos również mam już zaschniętą krew a czasem jeszcze trochę leci.
 
Hej Kochane:) ja wyspana, najedzona więce mogę spojrzeć co u Was:) Kapinka o ile krew w nosie może sie zdarzyć tak przy wymiotach to trochę niepokojące, chyba ze tak sobie podraznilaś przelyk. Lepiej to skonsultuj z lekarzem. Lili powodzenia, mam nadzieję że Ci nie odbiorą becikowego. Fajne te przewijaki ale u mnie nie ma miejsca na takie bajery, zostanie mi taki zwyklu nakladany na łóżeczko. A właśnie dziewczyny, jaki jest "standardowy" wymiar lóżeczka? Te 120x60 czy 140x70?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1496091427-aaaaaa.jpeg

1496091435-aaaaaa.jpeg

Moje dzisiejsze zakupy za całe 9zl
[emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Te śpioszki są cudne :)
 
Dziewczyny jedną rzecz trochę mnie dziś zaniepokoila. Mimo, że jestem w 20 tyg to dzień w dzień wymiotuje taka zolcia. Przy wcześniejszych ciałach też tak miał a więc w sumie mnie to nie dziwi. Dziwi mnie tylko fakt, że dziś pojawiła się tam krew. To samo od kilku dni jak oprozniam nos z rana to też sama krwią? Miała któraś z Was Tak?

Jesz witaminy? Ja jak nie wezme witamin to mam krew z nosa

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo ja mam dziś wizytę na 14 ale mi ostatatnio nic nie mowil o polowkowych i na nic sue nie zapisywalam a to mowicie że d z is mi nje może zrobić tego? To trzeba się wcześniej umawiać jak chodze prywatnie? Ciekawe ile mój synek już waży ;) na sniadanie dziś jadlam mielone, ziemniaki i surówka :szok::biggrin2:
 
reklama
Nie mogę znaleźć postu jak któraś z Was pytała po polowkowym, które miałam 26 maja ile waŻy Maluch. Wtedy było 404 i to byl 20+6, a wcZoraj 21+2 ważył 502! Nie wiwm czy to mozliwe, czy sprzęt inny. Zapewne lepszy, bo mamy piękne zdjęcia 3d. MoŻe tak przytyl, bo nowa Pani ginekolog mówił, że papuśny i ma duże stopy.:p Ale zdziwiło mnie to bardzo.

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Hahha znajomej też tak przybieeral [emoji14] papusny hihi, fajnie brzmmi :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry