reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej dziewczyny :) ja wczoraj miałam połówkowe No i wszystko dobrze :) mieszkam w uk także to był już moje ostatnie usg . Teraz spotkania z położna i czekamy na poród . No i dziecko zrobiło mi psikusa bo okazało się ze z dziewczynki zrobił się chłopak :) także może jakieś macie propozycje imion ? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :) ja wczoraj miałam połówkowe No i wszystko dobrze :) mieszkam w uk także to był już moje ostatnie usg . Teraz spotkania z położna i czekamy na poród . No i dziecko zrobiło mi psikusa bo okazało się ze z dziewczynki zrobił się chłopak :) także może jakieś macie propozycje imion ? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No to ładna niespodzianka [emoji5]️

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Cześć dziewczyny!

Zaczęłam dzień cała w skowronkach, bo dziś w końcu zobaczę maleństwo :)
Byłam też u endokrynologa- ze względu na guzki zostaję już pod stałą opieką.
Chyba zajdę jeszcze do dentysty, bo coś ząb mnie boli i nie wiem co jest grane :(

Odnośnie reakcji naszego "cudownego" społeczeństwa na ciężarne- zdarzyło mi się doświadczyć tylko gestów uprzejmości. Zdaję sobie jednak sprawę, że padają bardzo przykre komentarze. Nie wiem jak bym postąpiła- zapewne albo szok albo równie chamska odpowiedź. W sumie tylko raz kolega w pracy dyskutował ze mną, że przecież ciąża to nie choroba. Miał rację, ale on i reszta tych nieuświadomionych nigdy nie widzą ciemnych stron ciąży.

Ewka - pięknie napisany tekst. Dziękuję za tego linka!
Chyba dla własnego spokoju dobrze będzie olać tego doktorka... super, że tak szybko znalazłaś poleconego doktora!

Sylwuska - już teraz powodzenia w remoncie i stalowych nerwów ;)

AnScarlett - trzymam kciuki żebyś wraz z mężem dostała to mieszkanie!

Gratuluję zdrowej córeczki Ewelina!
Nutka i Tobie gratuluję- rozumiem, że tym razem mała panienka buźkę pokazała?
Brawo dla małego czarodzieja xandzia! :)

Hajmal - ale numer! Gdzie ta kobieta się uchowała, że nie wiedziała co to aspirator! Widzę, że pytania sam konkret- super, bo pewnych rzeczy trzeba się i tak dowiedzieć, choćby to był nie-wiem-który poród :)
Zapewne też bym wolałabym suszarkę, ale nawet nie mam jej gdzie wstawić :(

Natasza - podziwiam, że potrafisz tak daleko jechać do lekarza!

Trzymam kciuki za wizyty i nasze-wasze maluszki!
Miłego dnia!




[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 20+2
 
Ewkap no mam nadzieje ze z tego będziesz zadowolona:) dobrze ze tak szybko go znalazłaś[emoji4]xandzia niezła niespodzianka[emoji6] chyba już druga taka u nas, tyle że odwrotnie bo któraś pisała ze z chłopczyka wyszła dziewczynka[emoji4] ja byłam w biedrze bo jakies body miały być ale oczywiście wszystko przebrane, same duże rozmiary więc nie kupiłam. Ale za to sobie wzięłam leginy takie 3/4 i tunike - fajny, taki przewiewny materiał:) no i oczywiście arbuza [emoji23] są te małe, bezpestkowe. W tym roku chyba zjem więcej arbuza niż przez całe swoje życie [emoji15]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej:)
Przywitałam się już w temacie 'poznajmy się'. Czytam Was już naprawdę długo, ponad miesiąc. Nigdy nie udzielałam się na żadnych forach ani portalach społecznościowych, ale teraz trochę się wystraszyłam, że zmienicie wątek na prywatny, a ja śledzę Wasze historie na bieżąco!:cool2:
To moja pierwsza ciąża. Dokładnie 20+5. Jutro mam usg połówkowe. Idealny prezent na Dzień Matki;)
Jestem praktycznie od początku ciąży na zwolnieniu lekarskim. Mam trochę chorób przewlekłych, które nie pomagają mi przetrwać tego czasu:sad: Dlatego też w sumie zdecydowałam się odezwać, bo naprawdę wiele czerpie z Waszego doświadczenia. Termin mam ustalony na razie 7.10. Cały czas myślałam, że będą mamą Jeremiasza (niestety niepotwierdzone w usg, lekarz ciężki do współpracy), ale po wizycie na IP przemiła Pani doktor była pewna dziewczynki-Anastazji, ale po chwili sama zwątpiła, więc czekamy z Mężem dalej.:)
Jeej, ale się rozpisałam, a to chyba i tak nie wszystko jeszcze:-D

Miło mi bardzo do Was dołączyć!:)
Serdecznie gratuluję wszystkich Maluszków i trzymam kciuki za Mamy 'problemowe';)
 
Hej dziewczyny :) ja wczoraj miałam połówkowe No i wszystko dobrze :) mieszkam w uk także to był już moje ostatnie usg . Teraz spotkania z położna i czekamy na poród . No i dziecko zrobiło mi psikusa bo okazało się ze z dziewczynki zrobił się chłopak :) także może jakieś macie propozycje imion ? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja zawsze marzyłam Leonie <3
 
Hej:)
Przywitałam się już w temacie 'poznajmy się'. Czytam Was już naprawdę długo, ponad miesiąc. Nigdy nie udzielałam się na żadnych forach ani portalach społecznościowych, ale teraz trochę się wystraszyłam, że zmienicie wątek na prywatny, a ja śledzę Wasze historie na bieżąco!:cool2:
To moja pierwsza ciąża. Dokładnie 20+5. Jutro mam usg połówkowe. Idealny prezent na Dzień Matki;)
Jestem praktycznie od początku ciąży na zwolnieniu lekarskim. Mam trochę chorób przewlekłych, które nie pomagają mi przetrwać tego czasu:sad: Dlatego też w sumie zdecydowałam się odezwać, bo naprawdę wiele czerpie z Waszego doświadczenia. Termin mam ustalony na razie 7.10. Cały czas myślałam, że będą mamą Jeremiasza (niestety niepotwierdzone w usg, lekarz ciężki do współpracy), ale po wizycie na IP przemiła Pani doktor była pewna dziewczynki-Anastazji, ale po chwili sama zwątpiła, więc czekamy z Mężem dalej.:)
Jeej, ale się rozpisałam, a to chyba i tak nie wszystko jeszcze:-D

Miło mi bardzo do Was dołączyć!:)
Serdecznie gratuluję wszystkich Maluszków i trzymam kciuki za Mamy 'problemowe';)
Witamy Cie :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Ppaula :-)
Nie wytrzymalabym czytać ponad miesiąc i się nie odezwać :-)

Dziewczyny! Siurek jest! Tak się cieszę!
Moje przeczucia się sprawdziły :-) wszystko w porządku. Synek waży 480 gram, kawał chłopa, co?? :-)
Lekarz bardzo w porządku, wszystko tłumaczył co po kolei sprawdza, czy wszystko jest dobrze itd. Zapłaciłam 280 zł. Każda wizyta będzie mnie kosztowała 230 zł z całym "przegladem". Ale powiedział, ze że wystarczy jak zobaczymy się raz w miesiąc i. Teraz wyjątkowo za 3 tygodnie mam być, bo zostawiłam mu wszystkie dotychczasowe badania i ma sobie wszystko zapisać po swojemu. Hm... jedyne co mnie nurtuje to to, ze musiałam mu zostawić swoją kartę ciąży na te 3 tygodnie...

Ale jestem szczęśliwa ;-) mam brac kwasy DHA i powoli odstawiam luteine ;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry