reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Cześć mamuśki.
U mnie wczoraj potwierdzona dziewczynka. Także do trzech razy sztuka, jak to doktor nam powiedziała. Duża kluska bo waży 474g. Buźki nie chciała zbytnio pokazać, bo wcisnęła się między łożysko. Ogolnie wszystkie parametry ok. Stopy wysokie, tak jak tata i bracia. I pewnie do taty będzie podobna.
Mąż w szoku lekkim był, bo jak mi mierzyła szyjkę przezpochwowo to zaprosiła go i pokazała co jest między nóżkami i tak nie swojo się czuł :)
Termin mi się nie zmienił niby (dzidzia dwa dni starsza niz z om)
Moja kuzynka urodziła w zeszłym tygodniu, miała CC bo chłopiec ważył 4600g i nawet nie próbowała SN. W niedzielę wyszli ze szpitala i oczywiście wszystkie ciotki tej kuzynki po południu zjechały dziecko oglądać. No rozszarpałabym na strzępy. Nawet się rozpakować nie zdążyli. Co za ludzie.

Gratuluję córci! :-)
A to nigdy Twój mąż nie wchodził z Tobą do lekarza, że był taki skrępowany? :-)
Co do tych odwiedzin, to też wolałabym przynajmniej ze 2 tygodnie pobyć sama z dzieckiem i mężem, ale pewnie nie zabroni nikomu przyjść. Chociaż w październiku większość rodziny i znajomych zajęta zbiorami jabłek, więc może będziemy mieć z Maluszkiem trochę spokoju :-) ale Taty też nie będzie w domu niestety...
 
JustaKacper zobacz co mi koleżanka wysłała :-)
received_120332000961937796.png
 

Załączniki

  • received_120332000961937796.png
    received_120332000961937796.png
    519,8 KB · Wyświetleń: 363
I czym się ratujesz ? Jak to leczysz? U mnie od początku ciąży też ciągle infekcje... badania moczu robię co 2 tygodnie i tylko raz (!) wyszly mi dobrze... Nie wiem, czy to przez te moje nerki nieszczęsne, czy co... myje sie 3x dziennie na zmianę białym jeleniem szarym mydłem i płynem ginekologicznym LACTACYD, majtki noszę tylko bawełniane, seksu nie uprawiamy, więc mąż żadnych bakterii mi nie "sprzedaje"... ręce opadają...

Myję się żelem do higieny, to tak jak Ty. Zgłosiłam to lekarzowi i mam na to globulki pimafucin i teraz iladian direct plus. Pimafucin ma serie 3 razy po 1 i po tym mi zazwyczaj na jakies 1,5 tygodnia przechodzi. Potem jak mnie bierze, to iladian i tak w kolko. Lekarz mi powiedzial, ze to jest w ciazy nie do wyleczenia, bo ciezarne moga tylko 2 leki, ktore nie sa za mocne. Majtek nie mam zawsze bawełnianych, ale potrafię mieć tak dużo śluzu, że np jestem w sklepie i chluśnie ze mnie jak przy okresie, że aż majtki przemoczy lekko :(
 
Hej dziewczyny. Ja przez ten pobyt w szpitalu musiałam przełożyć genetyczne i mam 29 w poniedziałek, już się nie mogę doczekać; ) ja też proszę o dopisanie do tabeli. Pierwsza ciąża, termin na 4 pazdziernika, pierwsza ciąża, miejsce zamieszkania Kraków. Płeć potwierdze w poniedziałek; )) póki co na 80% dziewczynka:)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja też kupiłam te pojemniki z Ikea i przewijak. Może komuś się przyda inspiracja :-) wydają się bardzo wygodne i nie kosztują dużo. Można sobie je przekładać i dostosować pod siebie
Ja też mam zamiar łóżeczko w ikei i przewijak, tylko taki inny trochę.
 
Witam się i ja dziewczynki - trochę chlodniej ale nadal słonecznie :happy2:
Dopiero wstałam :o
Byłam rano oddac mocz i pobrac krew i tak mnie zmulilo to poruszanie siee po mieście na czczo, że po śniadaniu uciełam sobie 2h drzemkę :-p:huh:
Do pobrań krwi była kolejka ze 30 osób, prawie na schodach się kończyła. Dziś o dziwo pół na pół staruszków i ludzi dojrzałych. Może ciut krępujące wbijać się na poczatek ale nie dała bym rady tyle czekać.. Zapytałam głośno pani w rejestracji czy ciężarna może wejść bez kolejki - potwierdziła na tyle głośno, że każdy słyszał i weszłam nikogo nie przepraszając, za to że jestem w ciąży i jestem " uprzywilejowana ".
Na co dzień może byłabym bardziej zawstydzona czy skrępowana ale, w ciąży nastawiłam się na ti, żeby " upominać się o swoje ". Niestety w tum zakichanym mieście od lat obserwuję poglebiajaca się znieczulice, brak empatii, albo nawet zwykłej życzliwości a czasem też brak mózgu - to powoduje u mnie brak skrepowania w tej kwestii..
Dziewczyny ja od pczatku chodze z wkładką cały czas ale to nie ze wzgledu na wydzielinę, bo jest jej tyle co zawsze, ale dlatego, że - wstyd się przyznać - czesto zdarza mi się popuścić:-D:oo::o
Jak kicham to gwarantowane posikanie:o:laugh2:
A tak x innej beczki-myślałam o ćwiczeniach na mięśnie dna macicy czy miednicy. . . Czy któraś z was ćwiczy, zna ew jakieś filmiki sprawdzone?
:rolleyes::)

Ja ćwiczę dobre parę lat, bo ogólnie mięśnie kegla z dobre 10 lat :p Ogólnie kiedyś oglądałam program, że jak sobie np siedzisz, to imituj ten odruch wstrzymywania moczu. Ja tak robię jak sobie przypomnę i ma to swoje efekty. Na pewno super działa jeśli tak zrobisz pod koniec stosunku :D
 
Gratuluję córci! :-)
A to nigdy Twój mąż nie wchodził z Tobą do lekarza, że był taki skrępowany? :-)
Co do tych odwiedzin, to też wolałabym przynajmniej ze 2 tygodnie pobyć sama z dzieckiem i mężem, ale pewnie nie zabroni nikomu przyjść. Chociaż w październiku większość rodziny i znajomych zajęta zbiorami jabłek, więc może będziemy mieć z Maluszkiem trochę spokoju :-) ale Taty też nie będzie w domu niestety...
W każdej ciąży tylko raz go zabieram ze sobą. On nigdy nic nie widzi na usg i tylko się denerwuje bo zazwyczaj jest jakieś opóźnienie. A i zawsze było przez brzuch, a teraz wchodzi, patrzy a ja mam między nogami jakieś "ustrojstwo z kuleczka na końcu:)"
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja przez ten pobyt w szpitalu musiałam przełożyć genetyczne i mam 29 w poniedziałek, już się nie mogę doczekać; ) ja też proszę o dopisanie do tabeli. Pierwsza ciąża, termin na 4 pazdziernika, pierwsza ciąża, miejsce zamieszkania Kraków. Płeć potwierdze w poniedziałek; )) póki co na 80% dziewczynka:)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
A wiek ?

Dziewczyny ktore chcą sie dodać do tabelki to sprawdzajcie , czy wszystko napisalyscie bo to troszkę denewrwujace każdej sie pytać o cos jeszcze co brakuje .
Dziękuje [emoji111][emoji104]
Taki wredziol ze mnie [emoji38][emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry