reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Haha :-) ciekawe przypuszczenia :-) swoją droga, miałam 3 typy co do stalkera i już w poprzednim odcinku byłam pewna kto nim jest, ale Ksawerego za nic nie brałam pod uwagę ;-)
Ja praktycznie od razu jak się pojawił, a ona była "sledzona" czułam, że to on... muszę dzisiaj oglądać, także ciszaaa [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobrze, że lekarz nie olewa sprawy, tylko dokładnie chce zobaczyć całego maluszka. Pewnie chce sprawdzić, czy żadnych rozszczepów nie ma i to fajne z jego strony, że tak przykłada uwagę do wszystkiego :)
No właśnie to chcialby sprawdzić[emoji6] moj maz tylko pytal czy autograf dla niego wzięłam od lekarza[emoji23]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja bylam w Macu....wciagnelam frytki..big maca i popilam cola...
A ja tam cuagle bym owoce wpierdzielala...do slodkiego w ogole mnie nie ciagnie...
Bylam dzis na targu i kupilam sobie truskawki...morele...arbuza...
Dzueki dziewczyny za rady..xhyba jutro sie przejde do rodzinnego i zapytam czy jak przyjde 14 to mi zwolnienie wypisze..
A ten moj gin to chyba jakis zakrecony byl...bo zawsze zwolnienie mam wypisane od wizyty do wizyty...moze zapomnial ze go nie bedzie...
Super dzidziolki...gratulacje...
 
A jednak udało mi się zajrzeć :)
Ewka no niezła ta koleżanka, najgorsze to jest jak takie osoby udają głupa i nawet nie wspominają że coś są nam winne, będziesz miała nauczkę żeby im nigdy nic więcej nie pożyczać
Justa tak jak dziewczyny pisały rodzinny powinien ci bez problemu zwolnienie wystawić
Kasia, IIgusia super ubranka
Sunday a to ci dzidziolek niespodziankę sprawił, córcia zapewne się cieszy że będzie siostrzyczka. Ciekawe jak u mnie po połówkowych czy też nie okaże się że Michał przeistoczy się w Michalinę :)
AnScarlett super że praca nie ciężka i będziesz mogła się na trochę rozerwać i jeszcze do tego dobrze zjeść
Bum super chłopak :)
Jeszcze wracając do zamykania wątku to napiszę wam że prawie zawsze po jakimś czasie jest zamykany bo dziewczyny się ze sobą zżywają i zaczynają pisać o bardziej prywatnych sprawach i jak dla mnie jest to w porządku
 
Sunday a może zawinął się ten sisior, masz zdjęcie? Na ile procent ta dziewczynka?

[emoji170] synek 10/2017
[emoji307] córeczka 11/2015
[emoji169]aniołek 09/2014
[emoji172]synek 08/2009
 
Na etapie 12-15tygodni wyrostek spokojnie może sobie opaść , na usg u Sunday było widać po nubie dziewczynkę , wiec zbytnio nie wiem czemy gin Mowil , ze chlopak

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t6d [emoji272]
 
Sunday a może zawinął się ten sisior, masz zdjęcie? Na ile procent ta dziewczynka?

[emoji170] synek 10/2017
[emoji307] córeczka 11/2015
[emoji169]aniołek 09/2014
[emoji172]synek 08/2009
1495470927-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
1495470927-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Wedlug mnie nie ma siusika [emoji41]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t6d [emoji272]
 
reklama
Dziewczyny, czy wy macie takie uplawy coś w stylu takiego gluta? Nie wiem czy się martwić, byłam w piątek na wizycie i zapomniałam o tym powiedzieć co prawda jeśli chodzi o dziecko to na usg wszystko było dobrze.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry