reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny :( powiedzcie czy dość silny ból brzucha na tym etapie jest normalny? O 6 obudził mnie ból brzucha, jak w pierwszy dzień okresu, do teraz się utrzymuje. Jest co prawda chyba trochę słabszy ale nie wiem czy to powód do radości czy nie :( ginekologa mam w środę ale zastanawiam się co zrobić :(
Może weź nospę? Ja też czasem miewam bóle jak na okres, zawsze wtedy nospa i do wyrka- pomaga [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty [emoji177]

Miłego dnia i samych dobrych wiadomości [emoji5]️

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Może weź nospę? Ja też czasem miewam bóle jak na okres, zawsze wtedy nospa i do wyrka- pomaga [emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
Kurde nie mam nospy akurat :( dziwi mnie ten ból bo fakt na początku ciąży były bóle ale nie tak długotrwałe i silne, nigdy mnie w nocy nie budziły
 
Ewi to nie moja rodzina. Tylko kolezanka ze szkoly sredniej. Prosila ze nikt u nich sie nie nadaje na chrzestna bo sami rozwodnicy albo siedza bez slubu, albo wierza w inne wyznania. U mnie panuje takie przekonanie ze dziecku sie nie odmawia. To nie odmowilam. Chrzesstnym tez byl kolega bo zrodziny sie nikt nie nadawal podobno.

Ja tez wole bb. Na fb nie siedze duzo nie chciala bym by widzieli reklamy, czy powiadomienia moi wspolpracownicy czy szefowie. Tu mam wieksze zaufanie. Tak wogole to dzieki fb moja mloda wyleciala z pracy. Dodala zdjecie i pozdrowienia jak byla na zwolnieniu. Nie wazne ze bylo to zalegle z przed choroby. Ktos z pracy wypatrzyl i wyleciala.

Nowe mamy mozna dolaczyc jak by chcialy. Tak robia choc by wrzesniowe mamy.

Agatki jedz na ip nie zastanawiaj sie jesli bardzo boli. Lub wez nospe lez i poczekaj czy przechodzi. Jak nie to na ip. Tylko z bolem Cie zostawa, ale bedzieszbezpieczna.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny :( powiedzcie czy dość silny ból brzucha na tym etapie jest normalny? O 6 obudził mnie ból brzucha, jak w pierwszy dzień okresu, do teraz się utrzymuje. Jest co prawda chyba trochę słabszy ale nie wiem czy to powód do radości czy nie :( ginekologa mam w środę ale zastanawiam się co zrobić :(
Jeśli nie przechodzi po nospie2i chwili leżenia w łóżku to jedz na ip na wszelki wypadek

[emoji127] 28.10.2017
 
Hej dziewczyny.
Trzymam kciuki za zawsze wizyty i strasznie Wam zazdroszczę. Ja mam u mojej gin za 2 tygodnie, a połówkowe za 2 tygodnie i 4 dni.. czekamy na zdjęcia maluszków ♡
Mnie również podoba się pomysł zamknięcia wątku. Każdy może przeczytać co piszemy, a trochę się już "znamy" i piszemy dość osobiste rzeczy.
Co do bólu brzucha ja myślę tak jak dziewczyny, albo spróbuj z nospą, albo jedź na ip i będziesz miała spokojna głowę.
 
Kurde nie mam nospy akurat :( dziwi mnie ten ból bo fakt na początku ciąży były bóle ale nie tak długotrwałe i silne, nigdy mnie w nocy nie budziły
W takim razie jedź na ip, przynajmniej Cię przebadają... Silny ból nie jest dobry... Trzymam kciuki żeby wszystko było ok [emoji110][emoji110][emoji110]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Dzień dobry!
Agatki a nie ma nikogo, kto mógłby Ci tą nospę załatwić? Jak nie przechodzi to jedź na ip.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i czekam na newsy [emoji110][emoji110][emoji110]
Kwestia zamknięcia wątku jest mi obojętna, dostosuję się [emoji4]

Ja dziś jadę do Wrocławia, liczę na to, że obejrzę jakieś wózki i poszerzę swoje możliwości wyboru. Ktoś coś wie o jakimś wartym odwiedzenia sklepie?

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
reklama
Narazie ból trochę przechodzi... Będę obserwować czy pojawi się znowu i w razie czego jak mąż wróci z pracy pojadę na ip, bo narazie to nawet samochodu nie mam bo mąż zabrał
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry