reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie dziewczyny!

Wczoraj byłam na połówkowym. Jak wróciliśmy to padłam ze zmęczenia. Podróżowanie w taki upał jest okropnie wyczerpujące.
Nasze szczęście waży 375g i jest zdrowa jak rybka :D USG doktor robił nam ponad 30min, aby wszystko dokładnie posprawdzać, bo mała ciągle się kręciła :) Mój mąż nie mógł uwierzyć, że jest taka ruchliwa [emoji14] Ciągle czuję ruchy małej, ale jak mąż przykłada rękę mi do brzuch do nic nie czuje. Chyba ma skórę na dłoniach twardą jak słoń :D
U nas dziś pięknie, ale jutro pogoda ma się popsuć... szkoda. Od razu mam większą energię życiową jak słońce świeci za oknem.
Miłego dnia dziewczyny!

A to nasze słoneczko:
Zobacz załącznik 807326
Śliczny dzidziuś [emoji11]

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Witajcie dziewczyny!

Wczoraj byłam na połówkowym. Jak wróciliśmy to padłam ze zmęczenia. Podróżowanie w taki upał jest okropnie wyczerpujące.
Nasze szczęście waży 375g i jest zdrowa jak rybka :D USG doktor robił nam ponad 30min, aby wszystko dokładnie posprawdzać, bo mała ciągle się kręciła :) Mój mąż nie mógł uwierzyć, że jest taka ruchliwa :p Ciągle czuję ruchy małej, ale jak mąż przykłada rękę mi do brzuch do nic nie czuje. Chyba ma skórę na dłoniach twardą jak słoń :D
U nas dziś pięknie, ale jutro pogoda ma się popsuć... szkoda. Od razu mam większą energię życiową jak słońce świeci za oknem.
Miłego dnia dziewczyny!

A to nasze słoneczko:
Zobacz załącznik 807326
placilas coś dodatkowo za to zdjęcie? To jest 3d czy 4d ?
 
Natasza super!!
Mój jak położy rękę, to też nie czuje, ale czasem widzi jak mi się coś na brzuchu uwypukla :-) ostatnio obserwowaliśmy Maleństwo od zewnątrz :-) szalalo, ze hej :-)

Zdjęcie z porównaniem brzuszków jest the best! ;-) U nas i tak mąż ma większy! :-) mój spaślak :-D
Ale pewnie niedługo go dogonie :-)

Co do depilatora... dostałam chyba na 18 lub 19 urodziny od mamy i siostry i niestety nie używam... nie ze względu na ból, bo jakoś bardzo nie bolał o, ale bardzo wrastaly mi włoski po użyciu depilatora. Nie wiem jak to możliwe, ale jednak. Gole maszynka, chociaż w ciąży bardziej mnie podrażnia i wyskakują czerwone krostku, ale na wosk w ciąży się nie zdecyduje. Boję sie, że przy odrywaniu jednak trochę zaboli i się napnę, albo jakiś skurcz mnie złapie... Idę zaraz na spacer z moim Frankiem :-) muszę go trochę chlodzić letnia woda, bo biedactwo nie radzi sobie z tymi upalami :-)
Mój mi powiedział jakk trzymał 30min rękę na brzuchu i nic nie czuł, że ciężarne mają urojenia [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka. Ja już wróciłam. Coś tam starałam się czytać ale po 3 dniach nie pamiętam co kto i jak więc ogólnie.
Gratuluję udanych wizyt:-)
U mnie intensywnie bardzo było ale przyjemnie. Tylko dopadło mnie choróbsko i męczy strasznie. Na usg chłopak potwierdzony
1495194458-aaaaaa.jpeg

Trochę zmienił położenie ale jest mocno wtulony w łożysko i ciężko było zrobić ładne zdjęcia ale coś się udało.
1495194514-aaaaaa.jpeg
1495194530-aaaaaa.jpeg

Najlepsze jest to, że według Polskich pomiarów jest mniejszy ale w normie więc się nie martwię.
No i w końcu wybrałam wózek i zamówiłam. W lipcu jak pojadę na urlop to go odbierzemy.
1495194633-aaaaaa.jpeg

I to tyle co u mnie.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Co to za model ? Piękny ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widzę, ze dziś się relaksujecie[emoji6]
Ja właśnie wypilam kakao i grahamke z twarogiem i dżemem truskawkowym[emoji2]tak mnie juz drugi dzien naszło, normalnie kakao piję średnio raz na kilka lat. Jeszcze arbuzem poprawię[emoji33]dzis na uczelni zjadlam pyszny chłodnik buraczkowy, no mega pyszny był.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sunday chyba i ja jeszcze pochlone taka kolację, bo ochoty mi narobiłaś...

Byłam z Frankiem na spacerze, żeby go wymęczyć, żeby nie uciekał przy strzyżeniu, ale taki był rozemocjonowany, że nameczylam się z nim jak głupia. Jeszcze musiałam go wykąpać, później ja sie wykapalam i padam na twarz. Leżę i oglądam jakiś film na TVN. Odpocznę trochę i zrobię sobie kanapki z twarożkiem i rzodkiewka :-)
Dzidzia szaleje, pewnie cieszy się, ze wreszcie leżymy :-D

Nigdy nie robiłam chłodnika. Muszę kiedyś zrobić, ale to chyba w następnym tygodniu, bo w przyszłym nie będzie aż tak gorąco, podobno cały tydzień u nas ma padać i być burzowo. Robiła któraś z Was? Macie jakiś dobry przepis na chłodnik? :-)
 
reklama
Widzę, ze dziś się relaksujecie[emoji6]
Ja właśnie wypilam kakao i grahamke z twarogiem i dżemem truskawkowym[emoji2]tak mnie juz drugi dzien naszło, normalnie kakao piję średnio raz na kilka lat. Jeszcze arbuzem poprawię[emoji33]dzis na uczelni zjadlam pyszny chłodnik buraczkowy, no mega pyszny był.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Dzisiaj też miałaś zajęcia? Ja mam za tydzień
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry