reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc dziewczyny, czy wy tez tak macie jak ja?bo moją ciąże juz na miescie widac raczej bo w sklepach mnie przepuszczają,w kolejce.szok.nawet w kościele. Ale jaja...a ja tak sie zakrywam...:dry:
po mnie też widać, niektórzy ludzie w sklepie się tak patrzą na brzusio :D
 
reklama
Gratulacje wizyt i poznanych płci ! [emoji4][emoji4]

My weszlysmy do domku, jutro urodziny mojej mamy , wiec biorę sie z Leną za laurke [emoji5]
I jutro znow cały dzień na ogrodku [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t3d [emoji272]
 
Gratulacje wizyt i poznanych płci ! [emoji4][emoji4]

My weszlysmy do domku, jutro urodziny mojej mamy , wiec biorę sie z Leną za laurke [emoji5]
I jutro znow cały dzień na ogrodku [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t3d [emoji272]
zazdroszczę mieszkania w domach, z wlasnymi ogródkami... :)
 
Czesc dziewczyny, czy wy tez tak macie jak ja?bo moją ciąże juz na miescie widac raczej bo w sklepach mnie przepuszczają,w kolejce.szok.nawet w kościele. Ale jaja...a ja tak sie zakrywam...:dry:


Mnie wybrzuszylo konkretnie i bardzo widać a mimo to rzadko sirw zdarza żeby ktoś przepuścił w kolejce w sklepie czy komunikacji. :-\
 
Mnie wybrzuszylo konkretnie i bardzo widać a mimo to rzadko sirw zdarza żeby ktoś przepuścił w kolejce w sklepie czy komunikacji. :-\
na mnie się ludzie gapią tak hm dziwnie :D bo młoda jestem, nie przepuszczają, tylko mierzą wzrokiem, ale mam to gdzieś, bo mam w brzusiu kogoś tak kochanego, że nie ma co się przejmować ludźmi, w dodatku głupimi :)
 
Czesc dziewczyny, czy wy tez tak macie jak ja?bo moją ciąże juz na miescie widac raczej bo w sklepach mnie przepuszczają,w kolejce.szok.nawet w kościele. Ale jaja...a ja tak sie zakrywam...:dry:

Ja już mam ładny brzuszek i się nim chwalę, ale nikt nie zwraca na nas uwagi :p ostatnio kasjerka w Rossmannie zobaczyła, ze idę do kasy, a w drugiej była kolejka, to otworzyła nowa kasę i mnie zawołała. Tyle z tej uprzejmości ;-)



Zrobiłam właśnie porządek 2 szafie... 15par jeansów nie wejdę w... ŻADNE! Jestem załamana. Mam jedne spodnie na gumce i w tych chodzę na okrągło. Z bluzkami to samo... Wyglądam jak pasztet
[emoji20] [emoji20]
Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom


Haha ;-) nie przesadzaj ;-)
Ja dziś pożyczyłam siostrze wszystkie dżinsy z przed ciąży. Odda mi je jeśli uda mi się wrócić do rozmiaru 36 :-D czyli nigdy :p

Haha ;-) i jeszcze letnie sukienki jej "pozyczylam" ;-)

Idę zaraz się wykąpać w chłodnej wodzie i do łóżka, bo padam. Maz pewnie wróci koło 2 dopiero, bo pryska...
 
zazdroszczę mieszkania w domach, z wlasnymi ogródkami... :)
Ale my nie mieszkamy w domach [emoji23]moja mama, poprostu ogrodek jest oddzielnie i na okres letni moja mama tam przesiaduje [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t3d [emoji272]
 
na mnie się ludzie gapią tak hm dziwnie :D bo młoda jestem, nie przepuszczają, tylko mierzą wzrokiem, ale mam to gdzieś, bo mam w brzusiu kogoś tak kochanego, że nie ma co się przejmować ludźmi, w dodatku głupimi :)

Dokładnie! Tak samo się na mnie patrzyli jak chodziłam w 1 ciąży
. Ale nie ma czym się przejmować kompletnie! ;-)
 
reklama
Ja89 nie wymyślaj! Nie wyglądasz jak pasztet, bo jesteś w najpiękniejszym momencie swojego życia. A to, że rośniesz, to normalna sprawa. Wszystkie rośniemy i ważne tylko jest, żeby odżywiać się zdrowo i nie przesadzać z dogadzaniem sobie za wszelką cenę:)

Mnie jeszcze nikt póki co w sklepie nie przepuścił. Komunikacji miejskiej nie używam, tylko wszędzie śmigam autem. Niedawno nawet kupowałam coś w Rossmanie i nikt nie zauważył, że stoi ciężarna. Ale myślę, że teraz jak już jest ciepło i kurtki pójdą do szafy, to bardziej będziemy rzucać się w oczy ;)

Zastanawiałam się ostatnio nad tym, że nie mówię do brzuszka. Wy "rozmawiacie" do maluszków? Mnie to jakoś nie wychodzi. Teraz złapałam się na tym, że gdy siedzę długo z komputerem na kolanach i piszę pracę mgr i mam taki moment zawieszenia, kiedy to zastanawiam się, co by tu dalej napisać, to gładzę się ciągle po brzuchu. Pewnie maluch wolałby, żeby mama do niego mówiła, ale póki co taki dotyk przez brzuch musi mu chyba wystarczyć.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry