reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej, chciałabym do Was dołączyć :)
Mam termin na 14 października, w brzuszku siedzi chłopiec :) Mamy już prawie 4 letnią córeczkę, która nie może się już doczekać dzidziusia w domu.
Fajnie będzie obserwować, jak się mają inne mamy i dzieciaczki z podobnym terminem :)
 
reklama
Hej, chciałabym do Was dołączyć :)
Mam termin na 14 października, w brzuszku siedzi chłopiec :) Mamy już prawie 4 letnią córeczkę, która nie może się już doczekać dzidziusia w domu.
Fajnie będzie obserwować, jak się mają inne mamy i dzieciaczki z podobnym terminem :)
Hej Marysia, zapraszamy :)

12.10.2017 [emoji480]
 
A wiecie co mi wczoraj mąż powiedział? Mówię mu tak: ostatnio jakoś tak nie bardzo masz ochotę na seks i wgl. I pytam czy to ze mną jest coś nie tak czy może w jakiś sposób go obrzydza to ze się zmienia moje cialo. A on mi mówi ze głupio mu się przyznać ale on się nie da rady teraz kochać bo ma wrażenie ze dziecko to widzi i jego to blokuje. To mu mówię ze w ciazy już jestem 5 miesięcy w problem się pojawił teraz. A on mi mówi ze teraz to już on widzi brzuch ze jest i wie ze się dziecko rusza i teraz dopiero widzi ze jestem w ciazy. I on nie da rady się tak kochać bo co dziecko blokuje [emoji23] e hhh te chłopy [emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na szczescie nie mam tego typu problemow, moj codziennie oglada moj brzuszek z kazdej strony, mowi jaki to jest duzy :D a jakis czas temu powiedzial ze bardziej go nakreca ze taka okraglutka sie robie, bo normalnie to chudzina ze mnie, sama skora i kosci wiec nie musze sie bac ze duzo mi zostanie po porodzie bo jemu raczej bedzie sie ti podobac, przynajmniej mam taka nadzieje[emoji4]

12.10.2017 [emoji480]
 
Witaj Marysia :)
Witam się i ja z rana :) Ktoś mi dzisiaj remonty robił i już od 8 w sumie nie spałam.
Mój kot siedzi cały dzień na parapecie i obserwuje ptaki. Ma zabawę, bo teraz jest dużo much i on czuje misję :p Od rana się tłukł i teraz też biega za muchą :D
Ja mam już dużą dzidzię, bo lekarz mówił, że coś 340g w 21 tygodniu.
Doradźcie mi co mam zrobić na obiady, bo jadę w sobotę na większe zakupy i chcę zaplanować na tydzień. Ja ogólnie nie mogę tu nigdzie wyjść do sklepu w razie czego,bo mam prawie 5km, więc muszę dużo wcześniej planować co ma mąż kupić.
Dzisiaj mam jeszcze kotlety mielone z młodymi ziemniakami i surówką z marchewki. Jutro i pojutrze będzie makaron z brokułami w sosie śmietanowym, bo mąż miał kupić kalafior na te Kasi kotleciki, a mu się pomyliło z brokułem :p
Co tam dobrego dziewczyny gotujecie?
 
Ja na szczescie nie mam tego typu problemow, moj codziennie oglada moj brzuszek z kazdej strony, mowi jaki to jest duzy :D a jakis czas temu powiedzial ze bardziej go nakreca ze taka okraglutka sie robie, bo normalnie to chudzina ze mnie, sama skora i kosci wiec nie musze sie bac ze duzo mi zostanie po porodzie bo jemu raczej bedzie sie ti podobac, przynajmniej mam taka nadzieje[emoji4]

12.10.2017 [emoji480]
No i super :) Mój jest zachwycony biustem :p Zawsze miałam taki raczej duży, ale teraz to wiecie, taki jest napompowany jak sztuczne i mój chodzi zachwycony :p
 
No i super :) Mój jest zachwycony biustem :p Zawsze miałam taki raczej duży, ale teraz to wiecie, taki jest napompowany jak sztuczne i mój chodzi zachwycony :p
No i super :) Mój jest zachwycony biustem :p Zawsze miałam taki raczej duży, ale teraz to wiecie, taki jest napompowany jak sztuczne i mój chodzi zachwycony :p
Mój też się zachwyca moim biustem. Myślę, że byłby w niebo wzięty, gdyby mi już taki pozostał. Nie jest może jakiś bardzo duży, ale faktycznie- wygląda jak sztuczny :D Co do seksu, to P. nie ma z tym żadnego problemu i mój rosnący brzuch skłania go tylko do wymyślania nowych pozycji. A jeśli chodzi o częstotliwość, to nawet 2x dziennie nie sprawia mu problemu :D
Witam nową mamusię i gratuluje dzieciątka :) Urosła nas już tu naprawdę spora grupa ;)
An, rozbawił mnie Twój mąż i ta pomyłka z kalafiorem :D Ja dziś do wieczora w pracy, wiec pewnie dopiero jak wrócę, to zjem coś dobrego. Ale taki brokuł w sosie śmietanowym brzmi pysznie :)
 
Hej, chciałabym do Was dołączyć :)
Mam termin na 14 października, w brzuszku siedzi chłopiec :) Mamy już prawie 4 letnią córeczkę, która nie może się już doczekać dzidziusia w domu.
Fajnie będzie obserwować, jak się mają inne mamy i dzieciaczki z podobnym terminem :)
Witam serdecznie na naszym wątku [emoji5]️

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Witajcie :)
Ania 3 maj się !
My po warsztatach: faktycznie było warto :-) także Mamusie które będą jeszcze miały w swoim mieście jeszcze to naprawdę polecam :D aaaa i udało Nam się wygrać w konkursie Krokodylka : Zobacz załącznik 806848

Super! Gratuluję!! Ja wygrałam Szczeniaczka Uczniaczka też z FP. Schowałam go w torebkę, żeby nie zbierał kurzu i czeka w szafie na dzidziusia ;-)



Hej, chciałabym do Was dołączyć :)
Mam termin na 14 października, w brzuszku siedzi chłopiec :) Mamy już prawie 4 letnią córeczkę, która nie może się już doczekać dzidziusia w domu.
Fajnie będzie obserwować, jak się mają inne mamy i dzieciaczki z podobnym terminem :)


Cześć! Gratuluję synka i witam w gronie październikowych mam :-)


No i super :) Mój jest zachwycony biustem :p Zawsze miałam taki raczej duży, ale teraz to wiecie, taki jest napompowany jak sztuczne i mój chodzi zachwycony :p


A mój nawet mi nie powie, czy mu się podobam taka większa, czy nie... Nie umie mówić komplementów... piersi przed ciąż A miałam spore, teraz są i pełniejsze i dłuższe :-D haha :p



Dziewczyny, Wy jak uprawianie seks to z wytryskiem w środku, czy stosunek przerywany ? Mam lekarz pozwolił na seks, ale żeby mąż nie kończył w środku, jednak i tak posucha. Ja się boję, żeby nie zaszkodzić dziecku dla chwili przyjemności, mąż nawet nie próbuje. Nie wiem czy nie pociągam go taka okrągła, czy się boi... I pewnie sie nie dowiem, bo on nie umie tak szczerze pogadać. Jakiś taki skrępowany jest przy takich tematach...
 
reklama
Patrzcie dziewczyny jakie mieszkanie do wynajęcia :D Malutkie okno jak w piwnicy, ale widać, że mieszkają muzułmanie, bo ten stół bez krzeseł itd
upload_2017-5-17_10-24-37.png
 

Załączniki

  • upload_2017-5-17_10-24-37.png
    upload_2017-5-17_10-24-37.png
    117,8 KB · Wyświetleń: 442
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry