reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej [emoji5] ja dziś już od 6 nie śpię bo mój chodzil po domu i się tlukl jak zwariowany... U mnie pogoda robi się piękna [emoji5] Ale póki co z niej nie skorzystam bo lecze poparzone ramiona. Wczoraj się oblozylam maślanka to trochę mi ulzylo... na 10 mam wizytę u gin Ale bez USG. Muszę mu jeszcze powiedzieć ze to moja przedostatnia wizyta u niego bo wracam do Polski. Miłego dnia Wszystkim I trzymam kciuki za wizytujace dziś

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia i co z tym szpinakiem zrobisz? Tak zjesz, czy coś wykombinujesz? ;-) polecam dewolaja ;-)

U mnie dziś na obiad dla mnie to co wczoraj, czyli filet z dorsza, jajko sadzone, kromka chleba żytniego i może surówka z marchwi bez majonezu. Mężowi robię ryż z mięsem wołowym z rosołu. No i on sobie zje rosołek, a ja mogę co najwyżej trochę chlipnac, bez makaronu...
Ranny cukier mam dziś w normie :-)
Dzidziuś już też nie śpi ;-)

Po południu chyba trochę poopalam się na balkonie, bo kupiliśmy wczoraj leżak w biedronce, tylko mąż mi go jeszcze na górę nie przyniosl więc do południa mam zamiar zrobić ze 2 pralki prania i trochę posprzątać ;-)

A Wy co macie dziś w planach? :-)
 
Kasia i co z tym szpinakiem zrobisz? Tak zjesz, czy coś wykombinujesz? ;-) polecam dewolaja ;-)

U mnie dziś na obiad dla mnie to co wczoraj, czyli filet z dorsza, jajko sadzone, kromka chleba żytniego i może surówka z marchwi bez majonezu. Mężowi robię ryż z mięsem wołowym z rosołu. No i on sobie zje rosołek, a ja mogę co najwyżej trochę chlipnac, bez makaronu...
Ranny cukier mam dziś w normie :-)
Dzidziuś już też nie śpi ;-)

Po południu chyba trochę poopalam się na balkonie, bo kupiliśmy wczoraj leżak w biedronce, tylko mąż mi go jeszcze na górę nie przyniosl więc do południa mam zamiar zrobić ze 2 pralki prania i trochę posprzątać ;-)

A Wy co macie dziś w planach? :-)
Zazwyczaj robię naleśniki, devolaye też robiłam,Ale że smakuje mi sam szpinak to się nie bawię i jem go bez niczego [emoji23][emoji23][emoji23]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Kasia i co z tym szpinakiem zrobisz? Tak zjesz, czy coś wykombinujesz? ;-) polecam dewolaja ;-)

U mnie dziś na obiad dla mnie to co wczoraj, czyli filet z dorsza, jajko sadzone, kromka chleba żytniego i może surówka z marchwi bez majonezu. Mężowi robię ryż z mięsem wołowym z rosołu. No i on sobie zje rosołek, a ja mogę co najwyżej trochę chlipnac, bez makaronu...
Ranny cukier mam dziś w normie :-)
Dzidziuś już też nie śpi ;-)

Po południu chyba trochę poopalam się na balkonie, bo kupiliśmy wczoraj leżak w biedronce, tylko mąż mi go jeszcze na górę nie przyniosl więc do południa mam zamiar zrobić ze 2 pralki prania i trochę posprzątać ;-)

A Wy co macie dziś w planach? :-)
Ja zaraz corke do przedszkola wysylam a potem na 12.30 do pracy. Na szczęście tylko do 15.15.

Wlasnie siostra dzwonila ze dostała dla mnie mega paczke pięknych ubrań ciazowych. Po kuzynce, ona jest wagowo i wzrostowo taka jak ja wiec super, a rodzila pod koniec wrzesnia[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, dzis wczesnie postawilo mnie na nogi, ale to ze strachu juz spac nie moglam, wczoraj wieczorem mialam pierwszy skurcz, tak bolal ze stwierdzilam, ze jesli on byl lekki to nie przezyje porodu [emoji87] ale wlasnie od czasu tego skurczu sie boje, no i probuje za wszelka cene wyczuc małą, na razie nic, nie wiem czy mam sie martwic, czy nie panikowac niepotrzebnie...

Trzymam kciuki za wizyty dziewczyny :)

Ania trzymaj sie, bedzie dobrze, jestes pod opieka lekarzy, na pewno nic zlego sie nie stanie :)

Kornelcia gratuluje synka! :)

Co dzis robicie na obiad? Ja robie rosolek, no i zastanawiam sie nad kotletami mielonymi z pieczonymi paprykowymi ziemniakami i jakas surowka, albo spaghetti, ale nie potrafie wybrac, pomozcie...!

Milego dnia brzucholki! [emoji4][emoji4]

12.10.2017 [emoji480]
 
Hej hej :biggrin2:
Ja dzis leniwie, w sumie poza zakupami to nie mam pilnej roboty-chyba spędzę czas z książeczka na balkonie. Na obiadek chyba tez mielone z ziemniakami :-)
Miłego dnia, udanych wizyt.
A za Ciebie, Ania, również mocno trzymam kciuki :)
 
Kasia i co z tym szpinakiem zrobisz? Tak zjesz, czy coś wykombinujesz? ;-) polecam dewolaja ;-)

U mnie dziś na obiad dla mnie to co wczoraj, czyli filet z dorsza, jajko sadzone, kromka chleba żytniego i może surówka z marchwi bez majonezu. Mężowi robię ryż z mięsem wołowym z rosołu. No i on sobie zje rosołek, a ja mogę co najwyżej trochę chlipnac, bez makaronu...
Ranny cukier mam dziś w normie :-)
Dzidziuś już też nie śpi ;-)

Po południu chyba trochę poopalam się na balkonie, bo kupiliśmy wczoraj leżak w biedronce, tylko mąż mi go jeszcze na górę nie przyniosl więc do południa mam zamiar zrobić ze 2 pralki prania i trochę posprzątać ;-)

A Wy co macie dziś w planach? :-)
Mi teściowa pierze właśnie dzisiaj rzeczy które od kuzynki dla małego dostałam ;) ja w drodze do pracy :/

Wczoraj wieczorem w końcu WYRAZNIE czułam mojego małego Łobuza :) jak przyciskalam ręką brzuch to kopał :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Spark polecam Magiczne Ogrody ale tylko na ladna pogodę[emoji6]jest duzo atrakcji dla dzieci do max 10 lat[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Spark polecam Magiczne Ogrody ale tylko na ladna pogodę[emoji6]jest duzo atrakcji dla dzieci do max 10 lat[emoji6]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :) dzieci jeszcze nie mam, ale przekażę kuzynce z którą zawsze jeździmy bo ma 5letniego syna i się może wybierzemy w najbliższym czasie :D
1495002977-aaaaaa.jpeg

A taki misiowy zestawik mi teściowa wyhaczyła w sh, jak nowy, i taaki mięciutki, przyjemny! :) całe 2zł [emoji14]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry