reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dasz radę :) ja stoję/ chodzę w pracy ok. 10 godzin i daje radę :) mam przerwy max 5-10 minutowe, co prawda pracuje 3 dni w tygodniu, jedyne co to niesamowicie mnie wtedy bolą nogi i po powrocie do domu moczę je w szarym mydle i jest ok :)
Gratuluje synusia Malinowa :)
Ja dzisiaj dzień wolny od pracy to nadrobiłam obowiązki, wyprasowalam stertę prania i piekę placka, wyszłam na chwile na hamak odpocząć ale przyszedł deszcz :(
Ciasto jeszcze czeka na pokrycie galaretka [emoji14]
Zobacz załącznik 806711
Zobacz załącznik 806713
Jezuuu jakie ciachooo [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji102]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy któraś z was będzie kupować wózek trójkołowy ? bardzo mi się podobają. znajoma ma i jest bardzo zwrotny. Wizualnie bardzo elegancki. Znacie jakieś opinie?
b6edbdc4f056571bf2e8d59ae23bfc9b.jpg
Buda nie na nasz miesiąc niestety, otwiera się przzy dużym wietrze i jest "mało głęboka" czy jak to profesjonalnie nazwać... [emoji14] po prostu krótka

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Narazie starają się ustabilizować sytuację. Dostaje calyvczas magnez w kroplowkach, 2× duphaston i 3x luteine. W czwartek może będę badana i wtedy zadecydują co i jak:) ogólnie to sporo przeszłam ostatnio bo byłam na pogotowiu w sobotę bo strasznie bolały mnie plecy u dołu... badał mnie tez ginekolog i okazało się ze moją szyjka ma 2 cm - z takim wynikiem odesłać mnie do domu bo dał skierowanie do poradni patologii ciazy... cała niedzielę odpoczywalam, a w poniedziałek pojechałam z tym skierowaniem do poradni oczywiście stwierdzili, ze maja czas i zarejestrowali mnie na 24 maja. Byłam bardzo zła i pojechałam do mojej ginekolog, zbadala mnie bo okazało się ze szyjka jest jeszcze krótsza bo ma 1.88 dała mi skierowanie do szpitala i była oburzona tym jak postąpił ten gin. Pojechałam na ujastek ze skierowaniem - czekałam 6 godz na przyjecie mnie po czym powiedzieli że niestety nie mogą mniebprzyjac bo nie mają miejsca- wyobrażacie sobie jaką byłam zła.... skierowali mnie do innego szpitala- no i jestem.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Tragedia z tymmi lekarzami!!!

Trzymaj się i odpoczywaj dużo!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie dopiero wykapalam , leze w łóżku a spać mi sie nie chce wrrr [emoji48]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
 
Agatki sporego juz masz brzucha , widziałam na fb [emoji14]
Ja mam plan kupic ta cytrynowa glukozę jest trochę lepsza od tej zwykłej [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
Oj mam... Bardzo szybko rośnie ostatnio aż mnie to przeraża :D a od ostatniej wizyty u gina 3 tygodnie temu mam może pół kilo na plusie więcej nie aż tak dużo więc sie zastanawiam skąd taki brzuch :D czyżby dzidziuś był aż tak duży
 
Oj mam... Bardzo szybko rośnie ostatnio aż mnie to przeraża :D a od ostatniej wizyty u gina 3 tygodnie temu mam może pół kilo na plusie więcej nie aż tak dużo więc sie zastanawiam skąd taki brzuch :D czyżby dzidziuś był aż tak duży
Ale ja mam od początku no teraz może juz z 5kg a brzuch mi tez okropnie szybko rośnie ....
Dzidziol sobie miejscowke robi [emoji14]
Ponoć dopiero w 24tc macica jest na lini jak pępek a ja już mam [emoji4]
Ważne , ze z maluchem wszystko ok [emoji4]

Os mojego to właśnie godzina na buszowanie . [emoji188][emoji188]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
 
Ostatnia edycja:
Wróciłam od lekarza :) to nadal dziewczynka!! :) niestety główkę odwróciła i pierwszy raz nie było widać jej buźki
Wazy 340g, wszystkie pomiary idealne
Ja przytyłam w ciąży 4kg ale najlepsze jest to ze te 4 kilo to w ciągu 4 tygodni bo wcześniej waga stała
Jedyny minus to wysokie ciśnienie 170/80 ale lekarz powiedział ze narazie nic nie muszę brać ale należy kontrolować wiec zaraz po wizycie poszliśmy do apteki i kupiłam ciśnieniomierz :) w domu już ciśnienie idealne, tak czy inaczej muszę kontrolować
Super, że wizyta się udała i wszystko jest dobrze. Ja u siebie z ciśnieniem mam tak samo, u lekarza wysokie, a w domu normalne. Też sobie kontroluję dla własnego spokoju. Ale w pierwszej ciąży tak samo miałam i było wszystko ok.

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Hej dziewczyny. Ja niestety wczoraj późnym wieczorem trafiłam do szpitala ponieważ mam krótką szyjke. Ma 1.88. Dostaje kroplowke za kroplowka... pozdrawiam was.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki, aby wszystko szybko wróciło do normy.

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
Czytam Was dziewczyny na bieżąco, ale ostatnio jest taka piękna pogoda, że cały czas na dworze przebywam i nie mam kiedy pisać.
Ja dzisiaj na 14 mam usg połówkowe i niestety muszę iść sama bo mój jak zwykle pracuje.
A na 17 mam wywiadówkę w szkole u córci i jak zawsze to ja muszę iść. To już koniec 5 klasy, a mój jeszcze nigdy się nie pofatygował na zebranie [emoji6]
Co do przybierania na wadze to na dopiero w zeszłym tygodniu 1 kilo przybyło, a w tym jak na razie pół, tak więc w końcu tendencja rosnąca [emoji5]️
Miłego i słonecznego dnia dziewczyny [emoji5]️

___________________________

[emoji177] Maja - 05.04.2006r.

[emoji177] czekamy na drugą córeczkę, termin na 05.10.2017r.
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt [emoji16] Super wiadomości!

Ania przykro mi z powodu szyjki, ważne że jesteś pod opieką lekarzy. Trzymam kciuki żeby było dobrze [emoji110][emoji110][emoji110]

Ewa nieciekawie masz z tą cukrzycą Ale taka kucharka jesteś, że myślę że spokojnie sobie ogarniesz tą dietę [emoji6] Będzie dobrze [emoji4]

Boże a ja ostatnio na nic czasu nie mogę znaleźć, jakaś taka rozlazła się zrobiłam [emoji23]
Jeśli chodzi o wagę, ja mam już 6,5kg od początku [emoji33] Od ostatniej wizyty 4 tyg temu 1,5kg, Ale położna powiedziała że jest ok...
XBumX u mnie też macica zdecydowanie powyżej linii pępka, bo jak detektorem słucham serduszka to mała jest tak z 1cm wyżej [emoji4]

Wczoraj po pracy trochę słońca złapałam na leżaku, dziś też piękna pogoda się zapowiada [emoji4] Tylko trochę obawiam się o moje żylaki, czy to dobrze tak je na słońce wystawiać... Do tej pory na lepsze krążenie brałam ZAAX Ale od paru tygodni nie mogę go dostać w żadnej aptece i klops, bo nie ma żadnych odpowiedników [emoji52]

Z ostatnich zachcianek to u mnie króluje szpinak, No mogłabym jeść na okrągło [emoji23]
1494996403-aaaaaa.jpeg


Miłego dzionka Dziewczyny i trzymam kciuki jeśli są dziś jakieś wizyty [emoji110][emoji110][emoji110][emoji4]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry