reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Tez czekam i nie ma ...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 20t0d [emoji272]
Juz jest :D dziewczyny teraz to nawet jak sama wejde na powiadomienia to mi sie nie pokazuje ze pisalyscie cos....

12.10.2017 [emoji480]
 
Wróciłam od lekarza :) to nadal dziewczynka!! :) niestety główkę odwróciła i pierwszy raz nie było widać jej buźki
Wazy 340g, wszystkie pomiary idealne
Ja przytyłam w ciąży 4kg ale najlepsze jest to ze te 4 kilo to w ciągu 4 tygodni bo wcześniej waga stała
Jedyny minus to wysokie ciśnienie 170/80 ale lekarz powiedział ze narazie nic nie muszę brać ale należy kontrolować wiec zaraz po wizycie poszliśmy do apteki i kupiłam ciśnieniomierz :) w domu już ciśnienie idealne, tak czy inaczej muszę kontrolować
Super!!! Gratulacje :) Z tym ciśnieniem, to wiele kobiet tak ma.
 
To ja byłam 9 maja u gin i mały ma 281g a jestem w 20/21 tyg. Nie mało?
Tak naprawdę to się nie znam ale napewno jest jakaś rozpiętość która mieści się w normie, jak spytałam lekarza czy to dobrze (zawsze wypytuje o każdy szczegół) to powiedział ze jak najbardziej w normie. Sprawdziłam tylko w domu ile ważył synek w tym czasie to 350g :) ale to duży chłopczyk był :)
 
Tak naprawdę to się nie znam ale napewno jest jakaś rozpiętość która mieści się w normie, jak spytałam lekarza czy to dobrze (zawsze wypytuje o każdy szczegół) to powiedział ze jak najbardziej w normie. Sprawdziłam tylko w domu ile ważył synek w tym czasie to 350g :) ale to duży chłopczyk był :)
Mi tez powiedziała ze w normie. Pewnie wszystko jest ok tylko sobie wkrecam cos☺
 
Witam
Wreszcie Was doczytałam. U nas piękna pogoda więc korzystam ile się da i do kompa zaglądam bardzo rzadko.
Hajmal super że zostajesz w domu, kciuki mocno zaciskałam :) super ubranka zakupiłaś
Ewka współczuję cukrzycy ciążowej, mam tylko nadzieję że poziom cukru nie będzie ci bardzo szybko skakał i uda ci się to w miarę spokojnie uregulować. Ja się obawiam że po krzywej cukrowej też będę miała za wysoki cukier
AnScarlett współczuję sytuacji mieszkaniowej, ja to nie lubię takich niedomówień i zapewne powiedziałabym prawdę, w końcu tylko patrzeć jak brzuszek ktoś zauważy, a jak źle się poczujesz przy pracy, nie ryzykowałabym

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aha ja też się wkurzyłam na usg połówkowe bo co dzwonię to mi pierniczą że na czerwiec jeszcze terminów nie ma, a ja w czerwcu to już będę miała 22tydz a w ramach nfz przysługuje mi darmowe usg od 21 do 23tyg. I żeby później te baby nie powiedziały mi że nie ma już wolnych terminów, bo dzisiaj kazały dzwonić dopiero 29.05, zła jestem i tyle, na usg pierwszego trymestru to mnie z m-cznym wyprzedzeniem zapisały

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja niestety wczoraj późnym wieczorem trafiłam do szpitala ponieważ mam krótką szyjke. Ma 1.88. Dostaje kroplowke za kroplowka... pozdrawiam was.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja niestety wczoraj późnym wieczorem trafiłam do szpitala ponieważ mam krótką szyjke. Ma 1.88. Dostaje kroplowke za kroplowka... pozdrawiam was.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze było. [emoji173][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
reklama
Ania kciuki mocno zaciśnięte, trzymaj się dzielnie, leż jak karzą i oby szyjka wytrzymała jak najdłużej

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry