reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hajmal super ten kocyk ;-) a Ty umiesz szydelkowac? Bo ja też chciałabym zrobić coś od siebie dla dzidziusia, ale ja nie umiem ani na szydełku, ani na drutach...


Poza Hajmal...na czyje wieści jutro czekamy?
Mnie już skręca...normalnie ile jeszcze czasu na ten wtorek musze czekać...dobrze, że mam termin na rano.


Na moje ;-) jadę jutro, wizyta po 16, ale po tym czwartkowym wyskoku doktorka zamierzam najpierw zadzwonić, żeby upewnić się, czy będzie przyjmował...
 
reklama
Hej Kochane, z wczoraj nadrobiłam wszystko z dzisiaj jeszcze nic ale jak już się położę do łóżka to doczytam :) przepraszam ze się cały weekend nie odzywałam ale wczoraj byliśmy na urodzinach u znajomych, rano jeszcze po prezent jechaliśmy wiec wróciłam do domu późno a dzisiaj z rana jechaliśmy na plaże, tam najadłam się świeżych ryb za wszystkie czasy :) i niedawno wróciliśmy bo były korki w drodze powrotnej. Mały już wykapany w łóżku teraz ja idę się zrelaksować w wannie
Mam nadzieje ze Wam tez weekend minął przyjemnie :)
 
Hej dziewczyny! Na już któraś z Was rozstępy mi wyszły na cechach tak na dole jeden to aż tak się rozłam wiecie o co chodzi. Bu smaruję Ziaja i palmers. Myślcie że mi zejda? A może zamienia się w białe pewnie to kwestia ciała. Ja dziś byłam rano na giełdzie w krk a potem niestety w domu cały czas mam kulszowa bu ciągnie od tyłka w dół. Z bolu jem ściany. Mam nadzieję ze mi przejdzie.
 
Hej dziewczyny! Na już któraś z Was rozstępy mi wyszły na cechach tak na dole jeden to aż tak się rozłam wiecie o co chodzi. Bu smaruję Ziaja i palmers. Myślcie że mi zejda? A może zamienia się w białe pewnie to kwestia ciała. Ja dziś byłam rano na giełdzie w krk a potem niestety w domu cały czas mam kulszowa bu ciągnie od tyłka w dół. Z bolu jem ściany. Mam nadzieję ze mi przejdzie.
Kurde daje emotki a tu ich nie ma
 
Ilona ja jeszcze nie mam ani jednego a brzucha mam sporego...

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t5d [emoji272]
 
Hej dziewczyny! Ja o godzinie 17 zakończyłam komunijne goszczenie się, ponieważ mniej więcej w południe nawiedziła mnie moja stara znajoma- migrena :( Z każdą godziną było coraz gorzej, w końcu zdecydowałam, że wracamy do domu i tak też zrobiliśmy. Najlepsze było to, że będąc tak mniej więcej w połowie drogi na środku skrzyżowania poczułam, że muszę się gdzieś zatrzymać i zwymiotować, bo jeszcze chwila, a zrobię to w samochodzie :o Wykonałam manewr, którego nie powstydził by się nawet Kubica, zajechałam w jakąś rzadko uczęszczaną drogę i niestety... puściłam pawia :oops: Dalej już nam droga minęła bez podobnych rewelacji i jak tylko weszłam do domu, łyknęłam apap i położyłam się do łóżka. Długo mnie jeszcze bolało, ale w końcu usnęłam, a jak już wstałam, to na szczęście było ok. Żałuję tej komunii, bo było tam tyle pysznych rzeczy na stołach, że ho ho, a ja niestety przez ten ból głowy w ogóle nie miałam apetytu :( Mój P. śmieje się, że powrót mieliśmy jak z jakiejś zajebistej balangi, skoro musieliśmy robić przerwę na wymiotowanie :D Teraz oczywiście mnie również to bawi, ale wtedy zdecydowanie nie było mi do śmiechu. No ale najważniejsze, że już czuję się dobrze:)

Ja mam wizytę dopiero 31.05 o 18:30 ale za to niezwykle ważną, bo wtedy mam połówkowe. Później do ginekologa mam zgłosić się 8.06, ale wiadomo, że to na 31 czekam z niecierpliwością :)
 
Kurde daje emotki a tu ich nie ma

Ja jeszcze nie zauważyłam u siebie żadnych rozstępów. Interesuję się głównie brzuchem, bo póki co ni zauważyłam, żeby mi pupa, czy uda urosły w tej ciąży. No ale na szczęście na brzuchu, ani nigdzie indziej nic nie mam i oby tak zostało ;)
 
Ja jeszcze nie zauważyłam u siebie żadnych rozstępów. Interesuję się głównie brzuchem, bo póki co ni zauważyłam, żeby mi pupa, czy uda urosły w tej ciąży. No ale na szczęście na brzuchu, ani nigdzie indziej nic nie mam i oby tak zostało ;)
Ja już smaruję wszystko hehe
 
Hajmal a ja 10 cm od ciebie niższa to co ja mam powiedzieć...haha a mój mąż 182 cm.
oj no to jeszcze wieksza róznica

Kapinka mi w ciąży zawsze podnosi sie tsh i cisnienie, ale tylko w ciąży, też jestem zbyt okragła, w styczniu jak tsh skoczyło to przytyłam 8 kg zanim porobiłam badania, teraz jak na razie mam -1 choć nie wymiotowałam często, jem więcej niż przed ciazą i ciągle leże.

Bum bierzesz dopegyt?

Hajmal super ten kocyk ;-) a Ty umiesz szydelkowac? Bo ja też chciałabym zrobić coś od siebie dla dzidziusia, ale ja nie umiem ani na szydełku, ani na drutach...
umiem nie umiem, kiedyś próbowałam, włączyłam dziś filmy na you tobe to mi wychodziły te wzorki w miarę równe, chciała bym spróbować, tylko na mulince to ciężko a nie mam innego szydełka ani nawet kłębka wełny. na drutach umiem tylko podstawowe dwa wzory, wiec nawet nie próbuje :)

Hej dziewczyny! Na już któraś z Was rozstępy mi wyszły na cechach tak na dole jeden to aż tak się rozłam wiecie o co chodzi. Bu smaruję Ziaja i palmers. Myślcie że mi zejda? A może zamienia się w białe pewnie to kwestia ciała. Ja dziś byłam rano na giełdzie w krk a potem niestety w domu cały czas mam kulszowa bu ciągnie od tyłka w dół. Z bolu jem ściany. Mam nadzieję ze mi przejdzie.
jak masz do tego predyspozycje to nic nie pomoże, w pierwszej ciazy smarowałam oliwką i kremem jakimś tam nie pamiętam, brzuch aż piekł tak bolały, tylko ze mi sie pierwsze rozstepy pojawiły w 7 klasie podstawówki na piersiach, biodrach choć ważyłam 53 kg i nie było to po jakimś przytyciu tylko zwyczajnie mam predyspozycje . Teraz smaruje Bio Oil ale nie spodziewam sie jakiegoś szału
 
reklama
Aaa to był , tez ale bez zasilacza w komplecie - tylko baterie [emoji52] a ten jest chyba na zasilacz a nie baterie...
No mam nadzieje , ze dobry pomiar mi bedzie pokazywał bo ja kuzwa dziennie mam od 140-160/90-95 w domu a jak ide do lekarza ro 135/95max.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t5d [emoji272]
Myślę że będziesz zadowolona A przy takim ciśnieniu bierzesz już jakieś leki? U mnie narazie nie przekracza 130/90 Ale lekarz przepisał mi Dopegyt i mam zacząć łykać jak zacznie dochodzić do 140/90...

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry