reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja właśnie się zastanawiam czy nie kupić 2 bo jak się jeden coś pobrudzi to bym miała drugi. A w sumie nie mam zamiaru kupować jakiś super drogich

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeden za 25 w pepco a a drugi prrzeceniony wczoraj w tesco za 20 :D ja 2 chciałam na pewnno bo czy do auta, do wózka, czy do domu to się przyda :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też śpiworek do fotelika będę kupowała

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No widziałam je fajne są takie z dziurkami na pasy, moje maluch rzadko jeżdżą samochodem więc dla mnie to zbędny zakup bo do przychodni czy do sklepu to szybciej na piechotę dojdę niż autem dojadę [emoji3] ale jak ktoś jest zdany na samochód to warto [emoji3]
 
Witajcie Kobietki!
U mnie morfologia w porządku , mocz też. Szyjka ok , infekcji żadnej nie mam.
Tylko brzuch ostatnio czesto mne ciagnie i jakby tak zakłuwa w środku.. Wiecie gdzie. Moja gin dała skierowanie na IP żeby sprawdzić czy napewno nie mam żadnych mini skurczy czy coś. Dziwne to takie kłucie.. Jutro pojade sprawdze bo dzis padnieta jestem.. Łeb mi pęka. I na dodatek nie mogę się dodzwonić żeby się zapisać na usg połówkowe a to już 18 tc.. Na dodatek chciałam syna zapisać do okulisty na nfz.. To mi babka zaproponowała LiSTOPAD!!:laugh2::szok: No śmiechu warte...
Buziaki Kochane!:):wink:
 
Ja o tych zelach intymnych tez slyszalam.
Odnosnie infekcji to ja za kazdym razem w poprzednich ciazach mialam je chociaż robilam wszystko nawet smarowalam jogurtem w koncu posluchalam rady znajomej wiem ze to glupie ale wam powiem, nie uzywac zelu tylko szare mydlo, i mycie tylko dwa razy dziennie bardzo delikatne. Na razie to dziala. No i nie siedze w wannie.

U mnie posucha :(

Beczulinda mam nadzieje ze sie wam uda sprzedac i kupic cos wymazonego. Wtedy zdazycie przed urodzeniem dzidzi sie urządzić.

Luteine tez wole zakladac aplikatorem boje sie grzebac palcem, wkladam ja plytko raz mi polecial gleboko i sie wystraszylam ze uszkodze szyjke.

Lili popieram, dwa rozki i dwa kocyki.

Kornelcia spiworki do wozkow, fotelikow sa super.

Baslan na zatoki spróbuj przyklafac termofor z ciepla woda na czolo i policzki. Mi po jednym czasem dwóch dniach zaczyna splywac i jest juz lepiej. Bo to plukanie to u mnie mie dziala :(

Wlasnie zdalam sobie sprawe ze chyba musze jakas torbe przygotowac dla dziecka, bo jak mnie zamkna to juz do domu nie puszcza. I to chyba z najmniejszych ciuszkow. Jesli sie uda.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No widziałam je fajne są takie z dziurkami na pasy, moje maluch rzadko jeżdżą samochodem więc dla mnie to zbędny zakup bo do przychodni czy do sklepu to szybciej na piechotę dojdę niż autem dojadę [emoji3] ale jak ktoś jest zdany na samochód to warto [emoji3]
No my głównie samochodem :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejmal, trzymam kciuki, żeby jednak w pn okazało sie, ze jest lepiej niż w tej chwili myślisz.

My mamy w aucie te bazę i ja ja bardzo lubię. Szczególnie jak dziecko jest takie małe i sie nosi cały fotelik z dzieckiem do domu, wtedy tylko klik i koniec. Pasy sie człowiek tez nauczy, ale to jest każdym razem pare minut. My też jednak sporo samochodem, wiec kupimy druga bazę dla drugiego dzieciaka.

Beczulinda, niezła akcja z tym mieszkaniem, szkoda, ze gość nie kupił jednak. A teściom juz powiedzieliście?

Ja byłam wczoraj u położnej, posłuchałam serduszka i kopniaków. Z dzidziusiem wszystko dobrze. Ja mam troche po niżej normy żelaza, może dlatego tak sie kiepsko czuje. Dała mi tabletki. Nie chce mi sie ich brać, jeszcze żadnej nie wzięłam. Nic dobrego o tych tabletkach nie słyszałam. Bleee....



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
ja chyba zwariuje z tymi zakupami ^^ :D:D wozki rozki kocyki ubranka ja ejstem zielona :D kupilam w pepco ten kocyk z misiem na kapturze napewno kojarzycie i taki niebieski kocyk za 20 zeta. rozek jeden mam drugi mam od brata i ma usztywnienie na plecach, czy to musi być ? wozek chcialam kupic 3 w jednym tylko mnie tak ciagnie na maxi cosi do samochodu. Musze odgadac z mezem :D
 
Witamy nowa Mamę :)
Ja byłam na placu zabaw z synkiem, pogoda taka piękna ze opalać się można, ludzie w krótkich rękawkach chodzą a wczoraj w ciepłych kurtkach
Teraz czekamy na córcię bo za chwile kończy lekcje i zjemy razem obiadek
Mąż jak wróci z pracy to bierze małego i idą dalej na płac zabaw bo trzeba wykorzystać pogodę
Ja tez kupie 2 rożki i 2 lub 3 kocyki :)
 
reklama
ja chyba zwariuje z tymi zakupami ^^ :D:D wozki rozki kocyki ubranka ja ejstem zielona :D kupilam w pepco ten kocyk z misiem na kapturze napewno kojarzycie i taki niebieski kocyk za 20 zeta. rozek jeden mam drugi mam od brata i ma usztywnienie na plecach, czy to musi być ? wozek chcialam kupic 3 w jednym tylko mnie tak ciagnie na maxi cosi do samochodu. Musze odgadac z mezem :D
Sama się zastanawiam czy rożek lepieej z usztywnieniem czy bez... Któraś dooradzi? :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry