reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam nową Mamę też :-)

Ja dziś po badaniach krwi i moczu. Wyników jeszcze nie mam.
Po drodze do krawcowej odkryłam dziś second hand i takie oto cudeńka znalazłam:
image.jpeg
image.jpeg
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    804,7 KB · Wyświetleń: 424
  • image.jpeg
    image.jpeg
    944,4 KB · Wyświetleń: 414
reklama
Witaj Arch:)

Monia-1980 Tez idę na komunię 21 maja :)

Hajmal, oby wszystko było dobrze, trzymam kciuki!

Beczulinda mam nadzieję, że jak najszybciej sprzedasz to mieszkanie :)



No właśnie ja podobnie. Mały te wszystkie play station, tablety, rowery i inne gadżety już ma, a teraz jeszcze od matki laptopa dostanie. No dramat. A jak mu się kupi np kg klocków Lego, to nie wie, co z nich budować, bo nie ma instrukcji. A jak sobie za kieszonkowe kupi taki mega zestaw, to raz go z tej instrukcji zbuduje, a potem to idzie na półkę i kurz zbiera, no bo nie rozbierze tego i zero kreatywności. Tym dzieciom to się teraz poprzewracało.


Ja to nie mam jakiś problemów z niepiciem, kupuję sobie na imprezę jakiś fajny sok, np "Kaktus", czy "granat" i udaję, że mam drinka ;)
Ja nie przytyłam nic... wyrównało się tylko tyle, ile miałam przed ciążą, bo na początku chudłam. Od zeszłego miesiąca mam 1 kg na plusie, czyli wróciłam do stanu wyjścia.
I zgadzam się całkowicie co do tych prezentów na komunię i kosztów. Też nie rozumiem tych przyjęć "zastaw się a pokaż się". Niestety komunię pasierba urządza jego matka i też sobie wynalazła jakiś drogi hotel w Sopocie. My mamy zapłacić za siebie. W sensie, za jedzenie. Wiecie, ile ja bym dla dziecka kupiła za to? Kurczę, niby komunia, a chyba lepiej, niż niejedno wesele. Dla mnie to bez sensu. To jest KOMUNIA. Najważniejsze jest w kościele, a nie jakieś drętwe przyjęcia. W dodatku z ludźmi, których się nie lubi. Najchętniej byśmy nie szli, ale dla małego trzeba pójść, żeby mu nie było żal.


A ja w ogóle nie prasuję... Tata mnie tego nauczył. Mówił, że najważniejsze, to tak wieszać pranie, żeby się nie gniotło i samo naciągało podczas schnięcia. I wtedy żelazko wyciąga się tylko ze 2 razy do roku, jak trzeba jakąś koszulę czy spódnicę na bardzo specjalną okazję wyprasować. Ja nawet nie nosze na co dzień takich ciuchów, co by wymagały prasowania. Zwykłe bluzki zdejmuję idealnie równiutkie z suszarki. Za to teściowa zupełnie nie zna tego patentu, wiesza wszystko pomięte jak psu z gardła, a potem prasuje nawet podkoszulki. Co kto lubi. Oczywiście ona wie wszystko najlepiej, więc ja jej nic nie powiem. Niech sobie ma wygniecione wszystko po praniu a potem dodatkową robotę, no ja jej nie bronię.

A co do rożków, to właśnie nie wiem, jaki polecacie? Koleżanka mi polecała kupić, ale nie wiem, kiedy się z tego korzysta tak naprawdę? W łóżeczku dziecko w tym śpi? Czy leży w dzień? czy tylko do wyjmowania z łóżeczka i brania na ręce? Starszy pół-brat na pewno będzie chciał potrzymać, a ja się na pewno będę trochę bała, bo to taki nieokrzesany wariat, co to tłumaczysz 5 razy i nie dociera, a potem tyłka nie może spokojnie na 3 minuty usadzić, bo go nosi wszędzie, jakby miał owsiki. Czy w takim rożku to bezpieczniej? Są na Allegro za niecałe 14 zł, więc kupiłabym.

A jutro USG! Czekam całą sobą :)
Ja też staram się tak rozwieszać aby się nie gniotło ale a przy 1000 obrotach/min w pralce to nie realne żeby bodziaki i pieluchy się nie wygniotly[emoji3] no i dla dzieci to ja zawsze prasuję bo pralka nie zabije ci wszystkich bakterii tym bardziej z pieluszek.[emoji6]
Witam nowa mamę [emoji3]
 
Ostatnia edycja:
A ja właśnie czytałam, że nie trzeba dziecięcych ubranek koniecznie prasować (a niektórych pieluch wręcz nie można, bo się zepsują), bo dzisiejsze proszki dla niemowląt i tak wybijają wszystkie bakterie nawet w 40 stopniach. Także ja zamierzam prać spokojnie.
 
Ja jak byłam u dentysty chyba w 13tyg to mi sciągała kamień. Co do wózków to ja też planuje kupić 3w1 jak na razie Roan bass. Beczulinda szkoda że jednak nie wyszło z mieszkaniem, mam nadzieję że szybko znajdziecie kupca:) lili ja chcialam 2 rożki, jeden taki grubszy sztywniejszy a drugi cieńszy. A kocykow ile to sie jeszcze nie zastanawiałam:p Bum piękne foty:) u nas też dzisiaj taka pogoda, od razu inaczej człowiek się czuję:) Byłam w tym lidlu i kupilam 2 sukienki, trochę na siłę ale mam nadzieję że wynosze;) Oczywiście wszystko przebrane. Wzorów to nawet połowy nie było, no ale cóż;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej dziewczyny, wydaje mi się że dzisiaj pierwszy raz poczułam maluszka tak wyraźniej niż tylko łaskotki :D z rana mnie coś kilka razy popukało delikatnie w środku a do tej pory mam wrażenie co jakiś czas jakiś wibracji w brzuchu ale takich mega delikatnych :D
Telefon mi nie chce współpracować, jak mi się uda to wrzucę później zdjęcia moich ostatnich ciuszkowych łowów
 

Załączniki

  • IMG_20170511_162016.jpg
    IMG_20170511_162016.jpg
    133,5 KB · Wyświetleń: 70
Ale sie wk... pół dnia straciłam i okazało się że dziś mój gin nie przyjmuje bo sam jest w szpitalu... Ja pieprze! Wiedział, ze dziś będę, mógł znać, żebym przyjechała w poniedziałek... zła jestem jak cholera!!
 
hejka dziewczyny!
Dowiedziałam się że będe mieć synka ^^ Nie zdziwiło mnie to bo czułam ze to będzie chłopczyk ^^
Ale chciałabym się zapytać bo jestem juz w 5 miesiącu i nie mam wogole ochoty na sex =( nie rozpaczam z tego powodu ale jak tak czytam ze inne dzieczyny to już mają to mnie dziwi ^^
Była proba moze nie cale miesiąc temu ale ja wogole nie odczuwałam przyjemności z tego wydaje mi sie ze moj mąz tez nie, ale nie wiem. Może bylo za sucho? Mogę uzyć żelu intymnego z Durexa? Czy nie bardzo? Pozdrawiam mamusie ^^ :*
Ja mam tak samo. Mam zero ochoty :( Mąż jednak odwrotnie, więc muszę sobie racjonalizowac i jak mnie trochę pozacheca to jakoś daje radę.
Jak brałam tabletki, to miałam tak samo, dlatego szybko je odstawiłam .

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje za szybkie odpowiedzi^^ hihi dzięki za gratki ^^ poczytam o tym żelu bo rzeczywiście moze cos tam nie tak. A jak nie zdecyduje sie to będe czekać może nabierze mnie ochota ^^ U mnie w Krk słońce os rana ale w cieniu zimno ^^ ;)
Polecam stara dobrą wazeline :)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ochoty tez nie mam i jakos sie nie zmuszam [emoji38] u nas max 2 razy na msc [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t2d [emoji272]
To mój mąż by umarł. Co najmniej raz na tydzień, bo już mi marudzi "wiesz, ze 3 dni Cię nie ruszyłem " haha

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry