reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja miałam we wtorek ściągany kamień i 2 plomby zakładane....
Trzymam za Ciebie kciuki, żeby wszystko było dobrze.

Beczulinda trzymam też kciuki za sprzedaż mieszkania ;) fajnie by Wam się trafiło tak szybko ;)

Illona gratuluję chłopca ;) co do seksu...hmm ja też nie mam ochoty ale nie mam też problemu z suchością, jak mój mąż się do mnie "dobierze" ;) to jest mi przyjemnie ale sama z siebie jakoś mnie nie ciągnie. w przeciwieństwie do poprzedniej ciąży bo wtedy to miałam taką ochote, że mój maż nie nadążał haha.

Ide myć podłoge bo mam tak zalatany tydzień cały, że masakra. Byle do wtorku...wtedy zobaczę synusia ;) no i zobaczymy w sumie czy się te synuś potwierdzi :D
hihi dzięki^^ a zobacze jak mnie nie bedzie ciaglo to poczekam do rozwiazania :D ^^
 
reklama
Hajmal trzymam kciuki za Was, będzie dobrze :)
Gratuluję udanych wizyt, synusiòw i córeczek ;)
A mnie dopadło choròbsko, zatoki bolą, gardło boli :( Robie sobie inhalacje i mam nadzieję, że mi przejdzie do końca tygodnia, bo w poniedziałek do pracy...
Tyle piszecie, że nie nadążam!
 
A właśnie podpowiedzcie mi rodzę w pazdzierniku to kupic wozek 3 w jednym?
Ja chciałabym na początek kupić sama gondole bo to w niej glownie Malenstwo bedzie lezalo.A dopiero później jakąś fajną spacerowke. Bo i tak ta spacerowka na początek nigdzie nie pojadę a zaoszczedze sb na jakąś lepszą do wiosny [emoji5] a fotelik chce kupić osobno maxi cosi

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hajmal trzymam kciuki za Was, będzie dobrze :)
Gratuluję udanych wizyt, synusiòw i córeczek ;)
A mnie dopadło choròbsko, zatoki bolą, gardło boli :( Robie sobie inhalacje i mam nadzieję, że mi przejdzie do końca tygodnia, bo w poniedziałek do pracy...
Tyle piszecie, że nie nadążam!
Buu kuruj się taam ! :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chciałabym na początek kupić sama gondole bo to w niej glownie Malenstwo bedzie lezalo.A dopiero później jakąś fajną spacerowke. Bo i tak ta spacerowka na początek nigdzie nie pojadę a zaoszczedze sb na jakąś lepszą do wiosny [emoji5] a fotelik chce kupić osobno maxi cosi

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też gondole raczej samą, mam dostać od szwagierki z x landera, potem kupię fajną spacerowke, myślę o espiro sonic, a forelik teraz nowy chyba z cybexa no i baza do tego

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O, nie doczytałam, że tak jest. Ja używam aplikatora, bez niego miałam wrażenie, że za płytko i jakby więcej upławów (pewnie tylko wrażenie, ale tak już zostało)
Ja tez uzywam tego aplikatora jak aplikuje palcem to wydaje mi sie za za plytko wkladam ta tabletke. A po uzywaniu aplikatora ze zauwazylam niczego niepokojącego

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też gondole raczej samą, mam dostać od szwagierki z x landera, potem kupię fajną spacerowke, myślę o espiro sonic, a forelik teraz nowy chyba z cybexa no i baza do tego

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeszcze nad spacerowka się nie zastanawiałam. Ale muszę mieć coś co się szybko łatwo składa i nie jest super duże bo jednak wszędzie będę sama jeździła. Nad ta baza do fotelika też się zastanawiamy chociaż mój mąż nie jest za tym zakupem. Twierdzi ze raz dwa się nauczę zapoznać dobrze fotelik. No i u nas chyba nie ma czegoś tam w aucie żeby wmontowac ta bazę. A z początku jak gdzieś pojadę to z teściową A oni już mają całkiem starsze auto.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hejka dziewczyny!
Dowiedziałam się że będe mieć synka ^^ Nie zdziwiło mnie to bo czułam ze to będzie chłopczyk ^^
Ale chciałabym się zapytać bo jestem juz w 5 miesiącu i nie mam wogole ochoty na sex =( nie rozpaczam z tego powodu ale jak tak czytam ze inne dzieczyny to już mają to mnie dziwi ^^
Była proba moze nie cale miesiąc temu ale ja wogole nie odczuwałam przyjemności z tego wydaje mi sie ze moj mąz tez nie, ale nie wiem. Może bylo za sucho? Mogę uzyć żelu intymnego z Durexa? Czy nie bardzo? Pozdrawiam mamusie ^^ :*
Kiedyś widziałam w jakimś live u mamyginekolog że można używać tych z durexa. Sami mamy taki ;)
I gratuluję synka !
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry