reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny. Jestem teraz w 19 tygodniu ciazy. Dwa tygodnie temu byłam u mojej ginekolog ponieważ bardzo mnie bolał brzuch, zbadala mnie i stwierdziła że szyjka się skrociła ( to było w 17 tygodniu ciazy i szyjka miała ponad 3 cm) kazała mi przyjmować 4x dziennie magnez i jeśli nie przejdą ból brzucha to zacząć przyjmować luteine dwa razy dziennie dopchwowo. Na początku była poprawa jednak po tygodniu zaczęłam przyjmować luteine bo dolegliwości wróciły. Wczoraj bylam na wizycie i pani tor robiąc mi znowu uwag dopochwowe zmierzyła szyjke i okazało się ze ma niecałe 4 cm. Czy to jest możliwe, żeby szyjka się skrociła i po w tygodniach znowu wydluzyla? Mialyscie taki przypadek?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Kobitki. Skorzystaliśmy trochę z pogody ale po południu przyszła burza.. Przed południem jak synek był na basenie to nastałam sie w kuchni. A kuchnia mała, ciasna, gorąco jak cholera- można wykorkować od tego ukropu. No i prawie zawsze w tym samym momencie co ja z tej samej kuchni korzysta moja matka. Jeju jak ja juz mam powyżej dziurek w nosie mieszkania pod jednym dachem!!!- kuzwa zero prywatności i spokoju! Czekamy na mieszkanie z gminy, bo na własne nas nie stać oczywiście.. Może się doczekamy do następnych wakacjii
... O ile wytrzymam nerwowo...
Ileż to człowiek musi mieć wyrozumiałości, cierpliwości i pokory by jakoś w miarę znośnie funkcjonować na co dzień...:baffled:

Spokojnego wieczoru Dziewczynki;)
 
A ja dziś doświadczyłam czegoś dziwnego. Mąż mi mówi idź kup coś dla Maleństwa. No więc poszłam i chciałam coś wybrać ale mnie to przerazilo. Tak się poczułam nieswojo i wróciłam z niczym. Mąż tylko na mnie popatrzył i się nic nie odezwał.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lili91 rozumiem Cie :D ja dla dzieciatka nie kupilam jeszcze nic z ciuszkow bo takie to dla mnie... dziwne...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lili91 rozumiem Cie :D ja dla dzieciatka nie kupilam jeszcze nic z ciuszkow bo takie to dla mnie... dziwne...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie też to takie dziwne. Jak oglądam zdj dziewczyn jak już kupują to mnie to wszystko zachwyca. A jak miałam dziś sama kupić to naprawdę jakby mnie to przerosło. Wgl nie czułam w tym żadnej radości. Mam nadzieję ze to się odmieni i ze w końcu i ja zacznę szaleć z zakupami

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
ania_miki kurczę nie wiem, ale ta sama lekarka Ci badala tę szyjkę?
dziewczyny, ten drewniany stojak na wanienkę z przewijakiem jest kapitalny, postawilabym taki w pokoju dziecka.
dzis patrzyłam tu w Danii na ciuszki dla maluchów, masakra, jak tu sie nic nie opłaca kupować! Dla dunczykow to pewnie ceny przystępne, ale ja wszystko przeliczam na złotówki i wychodzą body czy śpiochy za 50 zl... zdecydowanie kupie w Polsce jak juz wrócę. I zdam sie na znajome, obiecaly ciuszki po swoich synkach.
 
Witajcie
U nas dzisiaj przepiękna pogoda, pierwszy raz założyłam krótkie spodenki i podkoszulek bo słoneczko grzało na maksa. I w związku z tym do obiadu były zakupy i spacerki i po obiedzie to samo, tym bardziej że już na jutro zapowiadają deszcze. Mam nadzieje że jednak się pomylili i jeszcze jutro skorzystam ze słoneczka.
Co do pieluch to zamierzam na początek kupić jedynki pampersa albo dady, zobaczę gdzie będzie na co promocja, a co do mycia to przy córci wkładka z gąbki bardzo była przydatna i teraz też zamierzam kupić.
A jeszcze odnośnie lewatywy to przy pierwszym porodzie miałam robioną, było to dla mnie czymś normalnym i widocznie koniecznym skoro mi robili, teraz jeśli będą chcieli robić nie będę miała żadnych przeciwwskazań.
A co do podnoszenia do odbicia to ja zawsze tak robiłam po karmieniu, nawet w nocy, dziecko jest na tyle malutkie że robiłam to na siedząco na łóżku bo pierwsze m-ce spałam z małą w jednym łóżku.
Ja bym już z miłą chęcią zaczęła robić zakupy dla maluszka - uwielbiałam to i teraz zapewne też tak będzie ale sobie powiedziałam że dopiero zacznę po połówkowym.
 
Dziewczyny mam problem ..
Troche sie martwie bo nie wiem co to może byc.
Tak nad brzuchem poniżej mojej blizny czuje pod skora taka bule, jak chodze to mnie to kluje , kurcze nie wiem co to może byc ...
Nie jest to jakies duże ale czuc...
Tam gdzie mam blizne , mialam w wieku 8 lat krwiaka wycinanego , co to może byc.
1494094424-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t4d [emoji272]
 
Hej dziewczyny.
Cały dzień czułam się tak słabo i jakoś mi duszno było cały czas. Prawie cały dzień przespalam.
Tetaz leje deszcz, ale jest stosunkowo ciepło więc mam pootwierane okna i balkon i się chałupa wietrzy. Czekam na męża a na kolacje mamy pizze guspeppe :D
Miłego wieczoru
 
reklama
Bum może to tylko jakiś zrost po cc, wcześniej tego u siebie nie wyczułaś czy w ogóle nie sprawdzałaś?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry