reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
O właśnie:) i jaką tania wersja :D

Sent from my LG-D722 using Forum BabyBoom mobile app
To ja chyba tez zakupie materac by miec dostawke tanią [emoji23][emoji23] bo jal te moje dziecko starsze będzie dziennie w nocy do nas przychodzić jak do tej pory to w 4 sie nie zmiescimy [emoji48][emoji48]
Chyba ze ja z dziećmi na lozku a P na materacu [emoji23]
[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
reklama
Chodzi o PM ? [emoji23] ja sie tez wściekłam a iple dzisiaj z 6 razy sprawdzilam !

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
Tak, dokladnie :D hahahahah

12.10.2017 [emoji480]
 
To ja chyba tez zakupie materac by miec dostawke tanią [emoji23][emoji23] bo jal te moje dziecko starsze będzie dziennie w nocy do nas przychodzić jak do tej pory to w 4 sie nie zmiescimy [emoji48][emoji48]
Chyba ze ja z dziećmi na lozku a P na materacu [emoji23]
[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
Bum to moze Ty z dziecmi w lozku a maz w dostawce:)

Tez chce link do grupy a fb:)
 
Przyjemnosc mialam, tylko ze teraz prawie nie mam co kupic, bo prawie wszystko jest i to w nadmiarze. Same wiecie jaka to przyjemnosc kupowac takie ubranka.

Kurcza drogie te dostawki. Podejrzewam ze jak by sie uparl i zrobil samemu to by wystarczylo 100 zl na material. Bo to pare kijkow, kanowek, wkretow i troche oleju. Przynajmniej w wersji drewnianej.

Tez poprosze link :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej Dziewczyny. Apetyt mam wilczy na słodycze. Najbardziej na coś czekoladowego... Wlasnie wróciliśmy z mężem z netto - tu w Danii to najpopularniejszy sklep... Kupiliśmy ciastka, czekoladę, batoniki, rożki a dla męża mleko i chleb :D
kobitki, brałyście w ciąży uroFuragine? Meczy mnie straszne zapalenie pęcherza. Pije ok 5 litrów wody z cytryna dzinnie i jest lepiej ale od rana znowu siedzę na kibelku, bo nie opłaca sie wstawać na 5 minut. Dzis maz mi załatwił urofuragine (po znajomości, od polki, bo tu wszystko na receptę jest), po powrocie musze jej odkupić i mąż jej przekaże. Wzięłam dwie tabletki i wieczorem wezme kolejne dwie. Zobaczymy jak będzie jutro. A we wtorek zrobie badanie moczu, bo sie troche martwię. Czytałam ze w 2 trymestrze można brać...

jedziecie gdzieś na wakacje?
My chcemy za dwa tygodnie sie wybrać gdzieś, chyba znowu do Grecji:)
pozdrawiam gorąco!
Ja też od kilku dni tylko słodycze bym jadła :o [emoji26] [emoji30] my w zeszłym roku też Grecja, na Rodos byliśmy, ale w tym ze względu na ciążę i przez to też kasę raczej dopuścimy :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie no mam nadzieje , ze sie oduczy do września [emoji4] do 2 lat spała sama w swoim pokoju całe noce , a gdy skończyła 2 cos jej sie poprzestawialo i koło 4 przychodzi po cichu , ze czasem to nawet nie wiem , ze juz spi z nami [emoji4]

Hajmal mega przyjemność , ale tez kasę zaoszzedzisz na cos innego [emoji6]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
Dziwczyny, mam pytanie. Ktora jest z Lodzi?
Byłyście u dr Dudarewicza na usg genetycznym??? Ja byłam i szczerze polecam ale może jeszcze ktoś podzieli się opinią???

ps. w zalàczniku wkleilam zdjecia wozka ktory nie dane mi bylo wykorzystac ani razu a teraz okazuje sie ze dla chlopaka kolor rozowo-filetowy gondoli to nie bardzo. To jest Ingleina Vittoria. Moze ktoras jest zainteresowana?? Mysle ze z ceną zeszlabym nawet kilka stowek ponizej cen sklepowych.
Ja jestem z okolic Łodzi i znam poniekąd Dudarewicza i dobre opinie . :) Ty jesteś z łodzi?:)
 
reklama
Ej dziewczyny fajne, ciekawe miejsce do obejrzenia na Śląsku? Jutro?
W Pszczyyniee byłam już tysiąc razy i chciałam gdzie indziej :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry