reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A my na kolacje robilismy grilla z meza rodzenstwem i rodzicami :-) pojadlam ze szok. Wczoraj po grillu z moim rodzeństwem obiecałam sobie, ze że dziś sie tak nie przezre, ale nic mi z tego nie wyszło. Ledwo wtoczylam się na górę. Padlam na wyrko i leżę ;-)
 
Ja jestem bardzo wdzięczna, bo jestem tu dosłownie 2 tygodnie i na dodatek nie znam niemieckiego, tylko angielski, takze ciężko mi tu czegokolwiek szukac. Bardzo mi pomagasz, bo jak pytam mamy na jakimś forum, to wszystkie buzia na kłódkę i nic nie chcą powiedzieć.

Sent from my LG-D722 using Forum BabyBoom mobile app
Cieszę się i jakby co to możesz pytać o wszystko 100razy dziennie :) nawet o pierdoly jakieś
 
Jej my dopieroooo w domu z tesco wrocilismy a po drodze tajskie zarelko - uwielbiam ten makaron [emoji169]
1493738449-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
Uwielbiam!!
 
Cześć wieczorową porą!

Też miewam chwile kiedy wzruszam się i płaczę z dziwnych powodów. Ostatnio mało się nie popłakałam na reklamie soczku Kubuś [emoji23]

Moja teściowa jest dziwną osobą- mojego S. raczej tata wychował, bo ona cały czas w pracy. Ma inny światopogląd i trudno się z nią porozumieć. O ciąży nie rozmawiamy. Od kiedy obraziła się na mnie i wygarnęła żale, trzymam dystans i rezerwę (zwróciłam jej uwagę gdy chciała dać mojej 8-miesięcznej córce lizaki czekoladopodobne...).

U mnie żaden grill nie wyszedł bo wczoraj wiatr głowę urywał, a dzisiaj deszcz... cieszę się że niektórym z Was chociaż majówka sprzyja dziewczyny!

Sunday- życzę Ci żeby każdy dzień rocznicowej wycieczki był równie udany co poprzednie!

hajmal - brawa dla Ciebie! Mam nadzieję że miałaś przyjemność podczas buszowania w kartonach [emoji6]



[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 17+0
 
Czesc Dziewczyny,
Dopiero nadrobilam, wczoraj wrocilismy z Toledo o 22, potem jeszcze do knajpki zaszlismy:)cudowne miasto, polecam. Zdjec nie moge jakos wrzucic, jak wroce to beda. Po powrocie bede jeszcze na zwolnieniu do 14 maja wiec odpoczne, bo chodzimy calymi dniami.
Dzis bylismy na Plaza de Mayor i króla widzieliśmy, potem Palacio Royal i wróciliśmy glowna ulicą. Weszlam na chwilke do Primarku, ale taniocha, 3 pak bodow 4€, koszulki po 1€. Ludzie cale torby wynosili. Teraz relax w pokoju;)
Zaraz idziemy do parku Retiro na spacer a potem na mecz gdzies do baru bo graja Real Madrid i Atletico Madrid:rolleyes:mam wrazenie ze zycie tutaj to ciągła impreza, spozywczaki otwieraja ok 9 o ile wogole:szok:
Co do jedzenia to jadlam dzis pyszną paelle i churros z czekoladą na gorąco:)

Malutki babelek szaleje w brzuchu wieczorami, albo jak cos dobrego poczuje:)

Uciekam sie ubierac i idziemy.
Pozdrawiam:)
Z tym Primarkiem masz racje ostatnio otworzyli u nas w galerii chwile ode mnie, naprawdę niskie ceny
 
Jej my dopieroooo w domu z tesco wrocilismy a po drodze tajskie zarelko - uwielbiam ten makaron [emoji169]
1493738449-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
A przepraszam, ale mie to na pierwszy rzut oka wyglądałp na glisty [emoji23] .
U nas dzisiaj leniwy dzień. Poklocilam się z mężem, dzieci mnie juz do szału powoli doprowadzają- bardzo boję się wakacji [emoji13].

A. 09.06.2010
Z. 03.01.2012
Fasolka 13.10.2017
 
U mnie dzis na kolacje kebab [emoji13]musiałam do ikei podjechać i w drodze powrotnej odebrałam męża z pracy, a że nic w domu do jedzenia nie było, wpadliśmy na kebaba.
Wieki juz nie jadłam, a dobry był [emoji4]

Co do imion to u mnie narazie jest cisza w tym temacie. Co mąż coś wymyśli to mi sie średnio podoba, ale ja też nie mam jakis lepszych pomysłów. Musi być krótkie i międzynarodowe. Mój mąż chce, żeby było z jego kantonu [emoji849]- ale wątpię, żebym się na coś zgodziła. Jedyne, które mi się podoba to Seraina, ale tak ma na imię jego siostra, a "ona jest głupia" [emoji23]

Sunday, my tez właśnie oglądamy Real-Atletico, ale w tv na kanapie. Bawcie sie dobrze!

Hejmal, naprawdę możesz przedszkole ubrać. Cieszę sie, ze udało Ci sie jakoś podejść do tych ubranek.

Ja tez mam łóżeczko z ikei, bardzo wygodne. Na poczatku dla córki miałam dostawkę, jakaś najtańsza w necie kupiłam. I używaliśmy przez 6 miesięcy, bardzo sobie chwaliłam, bo córcia na cycu była, i spać nie chciała. W dostawce to tylko ja przeturlalam, cyca dałam i spałam dalej. Jak na początku do niej wstawałam to naprawdę jak zombie chodziłam.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
A przepraszam, ale mie to na pierwszy rzut oka wyglądałp na glisty [emoji23] .
U nas dzisiaj leniwy dzień. Poklocilam się z mężem, dzieci mnie juz do szału powoli doprowadzają- bardzo boję się wakacji [emoji13].

A. 09.06.2010
Z. 03.01.2012
Fasolka 13.10.2017
Hahaha glisty w sosie słodko-kwasnym [emoji23][emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry