reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ewkap i jak w domku lepiej ? [emoji4]

hajmal mnie tez nic nie boli po badaniu.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t0d [emoji235]
Taaak!! Leżymy sobie we 3 przed tv i oglądamy "Te Brain". Ciekawe jak długo będzie trwała ta nasza sielanka... :-)
Pies nawet do łazienki za mną maszeruje ;-) Mój kochany.. :-)
Ale mi dobrze, jednak to prawda, że "wszędzie dobrze, ale w domu naajlepiej".
 
reklama
A tam dziewczyny stwierdziły, że robię z igły widły. Tak samo jak za słabo się udzielasz to też grozi wyrzuceniem. Tu jak mam złe dni to nikt mnie nie rozliczy, że nie napisałam. I na bb jest fajniejsza atmosfera :-)

Takie to troche dziecinne. Ale niech robią co uważają za stosowne, nawet dzienni listę obecność [emoji85] Ja juz tez bym dawno była wyrzucona ;) bo sie mało udzielam. Mi tam sie fb ogólnie średnio podoba, bo juz człowiek nie ma żadnej anonimowości.

Ja tez jeszcze pisze na bb z dziewczynami z października 2014 - nasze dzieci to juz 2,5 latki prawie, intensywność juz nie ta, została nas garstka, no i grupa jest zamknięta. Ale jakoś tak fajnie, domowo :)

Ja chodziłam na basen jak byłam w poprzedniej ciąży. Ale nawet lekarza nie pytałam i nie myślałam o infekcjach. Sporo kobietek w ciąży widywałam i widuje jak pójdę. Nic mi nie było, ale ja też nie miałam jakis skłonności do infekcji.
Ale jak Ci lekarz zabronił, to pewnie lepiej nie.

U mnie przeprowadzka, praca, córka, ciąża. Troche padam. Ale byle do weekendu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
anetka jak się macie, jak twoj brzus spory?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t0d [emoji235]
No spory spory. Na wieczór to i całodzienne jedzenie daje się zauważyć ale macica juz spora. Mieści w sobie dwa ponad 2-centymetrowe szkraby [emoji7] ciąży juz nie ukryje przed wscipskim okiem mocherowych sasiadek [emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jutro zrobię fotkę i wrzucę na ten założony przez was wątek. Oglądałam Wasze brzuszki i tez niczego sobie hehe piękne i okraglugkie [emoji9][emoji9][emoji9]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak lekarz zabronil bez wyraznego powodu to chyba bym nie posluchala;) ja chodzilam na basen, jezdzilam na nartach, na rowerze do 6mies, a jeszcze w niedziele plywalamw oceanie, wiec moze bym skonsultowala z polozna co i jak :) wiadomo jak nie wolno bo nie wolno to oczywiscie ze nie, ale jak nie "bo nie" .. to bez sensu.

ewka ja nie widze Twojego suwaczka

Ja dzis bylam na dlugim powolnym spacerze z przyjaciolka, i zrobilam na obiad pyszna carbonare :)

Czekam jeszcze na meza z kolacja i nyny ;))
 
Cześć dziewczyny!
Dziś zrobię tylko podsumowanie bo zaczął się u mnie młynek- przygotowujemy z M mieszkanie do remontu i jest roboty po łokcie a start już w poniedziałek [emoji32]
Będzie mnie mniej ale nie gniewajcie się proszę.

paulinkamalinka - gratulacje małego "wielkoluda" i byle do przodu!

Meggiee - brzuszek u mnie jest tylko wieczorem, a reszta to tłuszczyk po córce, więc teraz ja Tobie zazdroszczę że chociaż masz płaski brzuszek jeszcze przez chwilkę [emoji12]
Co do pobudek to u mnie są stałe i narzucone przez córę- godzina 7-7.30 (ale ze mnie jest śpioch i mogłabym spać cały dzień!)

campari - gratuluję pięknego synka! Ach pierwszy mężczyzna w grupie [emoji2]

ewkap - dziś miałaś niesamowicie aktywny dzień! Super że już na wolności! I tyle pyszności i dobroci [emoji4]

paulik - witamy nową Mamusię!
Na temat basenu słyszałam różne opinie- najlepiej wziąć to na zdrowy rozsądek czyli nie za często i monitorować ściśle wyniki badań z moczu przede wszystkim

hajmal - cieszę się razem z Tobą z nowej pani doktor i nowych możliwości które masz przed sobą- w końcu ktoś kazał dalej Cię badać!
Mnie po wczorajszym badaniu też pobolewa- trochę brzuch ale bardziej pochwa! Zazwyczaj czuję lekkie dolegliwości.

Ufff chciałabym każdej z Was odpisać ale padam już na twarz..
Spokojnej nocy i wyśpijcie się!


[emoji214] Kinga - 4.04.2015 [emoji173]
[emoji272] Fasolka - 11 tyg 5 dni
 
reklama
Ja ogolilam bobra , moge jutro na wizytę iść haha [emoji38] dzisiaj taki len we mnie jest , ze nawet nie pozmywlam z całego dnia , moj P tego nie lubi [emoji28][emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 12t0d [emoji235]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry