reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
U mnie też tak było. Pół nocy płakał no i w końcu się poddałam, tym bardziej, że męczyły mnie mdłości. Po 2 tyg spróbowałam ponownie tylko zmieniłam butelkę na taką najzwyklejszą babydream z rossmanna i za pierwszym razem się udało. Tyle, że on przeważnie zasypia sam, po prostu kładzie sie na swoim kocyku i zasypia, a mleko pije 2 razy w nocy okolo 1 i 4. Czasami też rano mu dam, gdy widzę że się nie wyspał i idzie jeszcze spać na godzinkę. W dzień zazwyczaj nie chce mleka.
A jak jeszcze ssał pierś to niezbyt często. Ostatnio to tylko w dzien raz, jak szedł spać w południe i w nocy. Więc nie był zbytnio cyckowy.

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Ja mam straszne problemy z zaparciami... dzisiaj pierwszy raz usiadłam "na toalecie " od 4 dni... masakra, a jaki ból:(
oj współczuje, u mnie tez sie ta kwestia zmienia, zawsze staram sie do tego nie dopuszczać bo mi wówczas wychodzą hemoroidy, nabawiłam sie ich w pierwszej ciąży. Czytałam ze w 3 miesiącu to normalne i stad moga sie brac własnie te bulgotania. chyba dodatkowe porcje jabłek są potrzebne :)

Ten 16 tydzień nie jest jenoznaczny. Ja swoje 2 dziecko zaczęłam czuć w 12 tygodniu wystarczyło że siedziałam po śniadaniu spokojnie i sie nie ruszałam, to było takie charakterystyczne, z czasem silniejsze i pewniejsze ze to dzieciątko.


Ja teraz chodzę w takich spodniach jak niżej, nawet dresy mają dla mnie zbyt mocną gumkę, z jednych ja już usunęłam bo mnie uwierały w brzuszek a wtedy bolał. Za to na wakacje mam zamiar zakupić sobie jakąś jedna czy dwie ładne sukienki, najlepiej takie zeby nie trzeba było prasować i sukienkować sie na całego :)
dzinsy-ciazowe-z-paskiem-pod-brzuchem-skinny.jpg
 
Ja jeszcze mam jedne dzinsy ktore mnie nie pija...takie niskie biodrowki...zapinaja sie pod brzuchem i mysle ze jeszcz beda mi dlugo sluzyly...
W szafie jeszcze mam legginsy ciazowe ktore kupilam w zeszlym roku niestety nie dane mi bylo dlygo w nich chodzic...
Niedlugo przyjdzie lato wiec zarzuci sie hakas kiecke i bedziemy smigac
A teraz doradzcie mi 14 maja moje dziecko ma komunie...i nie wiem zupelnie co mam sobie kupic...bede wtedy w 18 tyg ciazy...chce cos takuego co pozniejbede mogla zalozyc i latac...poradzcie...moze jakies foto...bo ja pomyslu zadnego nie mam
 
Cześć Kobietki!

Zdrówka i szybkiego powrotu do domu Ewka!!!

Jakoś tak poczułam się zainspirowana Waszą wymianą zdań o zbliżeniach i się wczoraj odważyliśmy- po kilkudniowym polowaniu na siebie. Wszystko jak na razie w porządku.

Mnie jeszcze nie przeszkadzają jeansy i chodzę w tych samych, ale pamiętam co było za pierwszym razem. Miałam jeanso-wstręt i byłam chora jak miałam założyć coś oficjalnego [emoji12] do końca ciąży już tylko legginsy!

Ja również odczuwam bulgotanie i takie pyknięcia jakby bańki pękały! Czekam niecierpliwie na okolice 16 tygodnia [emoji2] córeczkę czułam w 18 tygodniu.

Miłego dnia i udanych wizyt!

Haha :-) polowaniu :-) dziękuję za życzenia zdrówka, mam nadzieje, ze sie spełnią:-)
Kinga - 4.04.2015
c55fskjo5b420o5x.png

Ja mam straszne problemy z zaparciami... dzisiaj pierwszy raz usiadłam "na toalecie " od 4 dni... masakra, a jaki ból:(

Mi też bsrdzo dokuczaja zaparcia, do tego stopnia, że zaczynają mi sie powoli robic żylaki odbytu... na szczescie dziś mają mi dać jakaś kroplowke , zeby mi pomóc. Juz wszystko się mnie czepia...
f2w33e3kzxsustym.png
 
Ewkaa wracaj szybko do zdrowia....mnie to ani kiwi ani jablka ani woda na zaparcia nie pomagaja...a hemoroidy to tez urok kobiet ciezarnych...jakwspomne ze w poprzedniej ciazy caly czas mialam i po porodzie miesiac czasu nie moglam sie...a bol masakryczny...
 
Dzięki dziewczyny za życzenia zdrowia :-)
Jutro mają mnie dalej diagnozowac...
Zdrowka [emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 10t6d [emoji235]
 
reklama
Ewkaa wracaj szybko do zdrowia....mnie to ani kiwi ani jablka ani woda na zaparcia nie pomagaja...a hemoroidy to tez urok kobiet ciezarnych...jakwspomne ze w poprzedniej ciazy caly czas mialam i po porodzie miesiac czasu nie moglam sie...a bol masakryczny...

Ale mnie pocieszylas :p
Same Ci zniknęły, czy miałaś jakiś zabieg?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry