reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie.
Jeśli chodzi o artykuł mamyginekolog ciężko mi się do niego odnieść bo to moja pierwsza ciąża i na razie odpukać nie dzieje się nic złego.
Tak jak wam pisałam wstałam po 7 i byłam w przychodni. Dostałam skierowanie na badania, zaświadczenie ze jestem w ciąży i kolejne zwolnienie - do 5 kwietnia.
Badania mam zrobić jutro lub pojutrze i po wyniki iść w poniedziałek lub wtorek, wtedy będzie zakładana karta ciąży.
Jak wróciłam to byłam tak zmęczona że położyłam sie spać i obudziłam się niedawno, odgrzalam obiad i oglądam teraz tv.
Nie wyobrażam siebie ze miałabym cały czas pracować i codzień wstawać o 3:30 :o masakra...

f2w33e3kyka25715.png
ja mam za tydzień robić badania a w piątek za tydzień w końcu wizyta :)
 
reklama
Ja mam 2,5 roczną córkę , ale ubranek po niej zero - wszystko rozdałam wraz z łóżeczkiem potrzebującej koleżance - ale mam nadzieję , ze będzie siurek to bym i tak musiała kupować dla niego wszystko od początku :)
Szczerze to parę ubranek dostałam już od koleżanki po synku są cudowne te malusie kompleciki :) no , ale wiem , żeby tyle nie kupować co córce bo i tak w połowie przechodzi tylko :)

magda ja mam nadciśnienie - z córką miałam cc bardziej to przez indukcję , ale nadciśnienie też miało z tym dużo wspólnego , więc chciałabym znów cc - ale obejrzymy jak to wyjdzie wszystko :)
Ja też miałam cc bo syn był duży 4,3 i był wstawiony wierzchołkowo ( głowę miał odchyloną do tyłu czy cos) i mimo 10h porodu zakończyło się cesarką. Teraz mi dr odrazu powiedział że będzie cc, zresztą po tym co przeszłam tu już bym nie chciała inaczej. Mam też problemy z kręgosłupem i niestety bardzo bolały mnie plecy podczas porody chyba bardziej niż skurcze.

p19u3e3kvkz8r37a.png
 
Ja też miałam cc bo syn był duży 4,3 i był wstawiony wierzchołkowo ( głowę miał odchyloną do tyłu czy cos) i mimo 10h porodu zakończyło się cesarką. Teraz mi dr odrazu powiedział że będzie cc, zresztą po tym co przeszłam tu już bym nie chciała inaczej. Mam też problemy z kręgosłupem i niestety bardzo bolały mnie plecy podczas porody chyba bardziej niż skurcze.

p19u3e3kvkz8r37a.png
no ja nie ukrywam , że bym chciała cc , ale zapewne będę z ginem rozmawiać o tym szczegółowo później , wiem jedynie , że jak coś normalnie po cc mogę rodzić również - ale nadciśnienie mam , więc bała bym się normalnie urodzić a po drugie , wiem czego mam się po niej spodziewać choć dla mnie cc była masakryczna.
I chciałabym zostać wrześniówką - termin z OM mam na 2 października a córkę z 24.09 ja jestem z września i jakoś dzidziolka też bym chciała mieć :p
 
Dostalam z Lenka od sąsiada po zelkowej róży [emoji23]
1488985236-aaaaaa.jpeg


[emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
[emoji701][emoji782][emoji702]2 październik 2017 [emoji271]
10t1d [emoji235]
 
Ja jeszcze nie wiem jak będę rodzić od poprzedniej cc bedzie 2 lata bez 2 tygodni myślicie ze już można rodzić sn? Wolała bym cc

zi139jcgzj8086ka.png

synek 08/2009, córeczka 11/2015, aniołek*09/2014
 
Ja jeszcze nie wiem jak będę rodzić od poprzedniej cc bedzie 2 lata bez 2 tygodni myślicie ze już można rodzić sn? Wolała bym cc

zi139jcgzj8086ka.png

synek 08/2009, córeczka 11/2015, aniołek*09/2014
mój gin mówił , że po roku już można :/
 
mój gin mówił , że po roku już można :/
Jak urodzilam córkę to była ze mną na sali dziewczyna która miała drugą cc po 18 miesiącach i powiedziala ze lekarze zdecydowali ze za wcześnie na poród sn bo jest ryzyko ze się blizna rozejdzie, no zobaczymy co u mnie zadecydują chyba ze dziecko samo się nie ułoży glowka w dół [emoji50]

zi139jcgzj8086ka.png

synek 08/2009, córeczka 11/2015, aniołek*09/2014
 
Czesc dziewczyny mozna dolaczyc...mam na imie Justyna to moja 4 ciaza..termin porodu wg usg i om to 14.10..
1 ciaza 2007 rok syn zdrowy kochany 10 latek
2011 poronienie w 12 tyg
2016 poronienie w 22 tyg..
I teraz8 tyg.4dni i leze w domu os czwartku z odklejaniem kosmowki...na zwolnienou do 30.03..
Ide jutro do gina na wizyte
 
Czesc dziewczyny mozna dolaczyc...mam na imie Justyna to moja 4 ciaza..termin porodu wg usg i om to 14.10..
1 ciaza 2007 rok syn zdrowy kochany 10 latek
2011 poronienie w 12 tyg
2016 poronienie w 22 tyg..
I teraz8 tyg.4dni i leze w domu os czwartku z odklejaniem kosmowki...na zwolnienou do 30.03..
Ide jutro do gina na wizyte
Cześć Justa :-)
Witaj na pokładzie :D
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry