reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witajcie nowe mamy, przykro mi Justysia, jest tu duzo mam z ciężkimi doświadczeniami i wspieramy się jak możemy zostań z nami
Dawno nie pisałam ale miałam kompletny brak sił, tak mńie męczyły mdłości ponad dwa tygodnie ze nie byłam w stanie na niczym sie skupić. W pracy ledwo dawałam radę. Nic nie mogłam jeść. Teraz troszkę lepiej ale z jedzeniem wciąż na bakier.
jeszcze parę tygodni i będzie lżej :)
 
reklama
JustaKacper witaj w naszym gronie.
Czytam, że mamy podobna sytuację. Też mam 10 latka ciąża bezproblemowa. Potem dwa poronienia w tym samym roku co ty tylko młodsze. I teraz kolejna ciąża mam nadzieję że szczęśliwym finałem.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo mi przykro Justyna, że coś takiego Cię spotkało...
A lekarz kazał Ci teraz cały czas leżeć, czy się oszczędzać :-)
 
Bardzo mi przykro Justyna, że coś takiego Cię spotkało...
A lekarz kazał Ci teraz cały czas leżeć, czy się oszczędzać :-)
Dzieki dziewczyny..wlasnie poczytalam was troche i widze ze tez jest tu kilka dziewczyn po przejsciach...
Bylam w zeszly czwartek u gina mialam lezec 3-4 dni a potem oszczedzac sie...jutro kontrolna wizyta trzymajcie kciuki...
 
10 tydzień przepołowiłam :-)
Też się bardzo stresuję, to moja najdłuższa ciąża i też problemy od początku... Ale jestem dobrej myśli, nerwy w niczym mi nie pomogą :-) Ty też się nie martw :-) Jutro obie się pochwalimy udanymi wizytami ;-)
 
reklama
a dzisiaj ktoś miał wizytę ? :)

karotka ja miałam ochotę wczoraj na krewetki a też nie wolno :/
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry