reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja miałam termin na styczeń a urodziłam 2 tyg wcześniej. Dokładnie 25.12. Taki prezent :)
 
reklama
u mnie dziś na obiad zupa grzybowa i kotleciki z cukini z sosem czosnkowym
 
Jeszcze na końcu Ewelyn jest - tylko mi tabelki brakło i musiałam dorobić :)

no dużooo nas - kto jeszcze chce dołączyć pisać na PRIV - jak się więcej osób nazbiera dodam :)

Ja widziałam na FB przepisa na kotleciki ziemniaczane z pieczarkami też ciekawe :)
 
Jeszcze na końcu Ewelyn jest - tylko mi tabelki brakło i musiałam dorobić :)

no dużooo nas - kto jeszcze chce dołączyć pisać na PRIV - jak się więcej osób nazbiera dodam :)

Ja widziałam na FB przepisa na kotleciki ziemniaczane z pieczarkami też ciekawe :)

Też wczoraj widziałam ten przepis i mam ochotę wypróbować. :)
 
@Agusik80 nie pamiętam teraz z czego ten magnez, jakk będę w domu to podam, znajoma farmaceutka poleciła :)
Jak miałam anemie to lekarz zmieniał mi non stop żelazo bo żadnego nie przyswajaalam, a Ona poleciła i po 3 miesiącach w górnej granicy normy :D
 
@Agusik80 nie pamiętam teraz z czego ten magnez, jakk będę w domu to podam, znajoma farmaceutka poleciła :)
Jak miałam anemie to lekarz zmieniał mi non stop żelazo bo żadnego nie przyswajaalam, a Ona poleciła i po 3 miesiącach w górnej granicy normy :D
chelanmag B6 jest ponoć ok :)
 
Czy któraś należy do grupy na fb pazdziernikowe mamy? Jeśli tak będę wdzięczna za kontakt.
 
reklama
Ooo, faktycznie nas przybyło :D
I jak to zwykle bywa, zazdroszczę tym z nas,które mają termin na początku miesiąca- to wy będziecie pierwsze tulić maleństwa,podczas gdy reszta z nas będzie się jeszcze "kulać" z brzuchami. :p
Kasia86 my na szarym końcu...:-D:-D:-D

Jeszcze ja z Wami na końcu hehe
Dam znać co wpisać w tabelkę po wizycie u lekarza ale raczej wg om ja będę ostatnia :D tak samo miałam z synkiem. Miał być na koniec kwietnia a urodził się w maju, ale i tak zostałam na kwietniowkach hehe
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry