reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
An gratulacje , super , ze wszystko w porzadku [emoji106]

Co do płci to ważne by zdrowe , ale jednak jak córka jest to braciszek by też mógł być i jakoś mam takie przeczucia , ze mały rozrabiaka bedzie a imię to Mikołaj lub Marcel - zapewne to sie z milion razy zmieni jeszcze , córkę chciałabym mieć Laurę lub Emilia [emoji4]

Ide jutro na badania, jak mam pomyśleć , że o 8 trzeba wstać to mi źle [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t6d [emoji235]
 
Ja bardzo chciałabym córeczkę, ale z chłopca też się ucieszę. Oby było i było zdrowe. Imię dla dziewczynki już dawno mam Hania, a dla chłopca jeszcze tak na 100 procent nie. Ale na topie jest Antoś
 
Może trochę wybiegnę w przyszłość... Będziecie decydować się na NIFTY?

Ja też bede robić coś takiego, u nas to się inaczej nazywa, ale pobierają krew i określają czy dziecko może mieć zespół downa i inne trisomnie. Przy okazji określają te płeć. To sie robi 10-12 tyd.
W poprzedniej ciąży robiłam, ale nie chcieliśmy wiedzieć co sie urodzi i poprosiłam lekarkę żeby nam nie mówiła, czy chłopiec czy dziewczynka. :) W efekcie przeczucie podpowiadało mi chłopca, a urodziła sie dziewczynka.
Z testow tez wyszła dziewczynka, bo odebrałam od lekarki po porodzie :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) a mi się dzisiaj śniło, że urodziły mi się bliźniaki :) heh
ja mam wizytę dopiero za tydzień w piątek, już się nie mogę doczekać, bo chyba wtedy dopiero się utwierdzę w przekonaniu, że naprawdę jestem w ciąży :) to od którego tygodnia słychać już serduszko?
 
reklama
Ale wiesz że położna nie ma usg. Ona ma tylko ktg ale jeszcze za wcześnie. Ta wizyta nic ci nie da. Sorki, że tak z grubej rury. Wiem, że się stresujesz.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry