reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
@natasza_intro jaa się nie zdecyduję. Lekarz sam mi "odradzał" dzisiaj, powiedział, że to ok 2000zł. Trochę w błoto... jak wcześniej w prenatalnych wyjdzie jakaś wada, a później w tym baadaniu dokladniejszym nie pokaże co i jak dokładnie, a dziecko urodzi się chore to "twoja strata", bo nigdzie nie obiecują, że badanie da dokładny obraz co i jak...
 
reklama
Dziewczyny...czy jest tu jakaś osoba pooo 35 i niedługo z trójką dzieci? Ja mam za m-c 38 . Czy jest ktos? [emoji5]
Hej, ja mam 39 za 10 dni i trzecia ciaza [emoji33] wciąż jestem w szoku[emoji52]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Ja z racji wieku będę robić prenatalne, czy będę je rozszerzać jeszcze nie wiem. Chyba nie myślę o tym jeszcze... na następnej wizycie u gin będę z nim o wszystkim rozmawiać. Teraz byłam w zbyt dużym szoku

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Dziewczyny,mnie też ogarnia przerażenie i myśl,że nie dam rady.:no: Choć u mnie dzieci mniejsze,bo córka 7 lat,a syn w czerwcu skończy dopiero 2 i w zasadzie to mnie najbardziej przeraża. Taki maluch i noworodek. Bo córka wiem,że pomoże,przy braciszku zawsze chętnie pomaga,zajmuje się nim, czego absolutnie od niej nie wymagam- ona sama chce.:happy2: Ale właśnie jak to wszystko będzie wyglądać..
Kwestia też tego czy dziecko będzie spokojne, czy też wymagające i płaczliwe. A tego nie da się przewidzieć. :sorry2:
U mnie będzie różnica 17 miesięcy i to też mnie przeraża [emoji33]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry