reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No hej jestem poki co nie uciekam

Kolejny test sikany nadal mocne kreski - byłby bledsze gdyby poronienie było - dzis z mała bylsm na szczepieniu mmr, rano plamienie ustało w nocy troche ale bardziej podbarwiony śluz.

No i w ośrodku zdrowia po szczepieniu dorwalam moja polozna i ona mowi ze to moze byc z szyjki potem byłam u rodzinnego dał zwolnienie pobrał bete i w srode na kolejna jak bedzie ok i ważniejsze przytost ok to czleam na usg wysłał juz zgłoszenie do szpitala ale to za 3 tygodnie bedzie.

Poki co licze ze jest ok, chociaz objawow ciazowych średnio ale z corka tez mialm teoche pozniej nie tak wczesnie.

Co do apapu tez bym nie brała ja miałam potworne migreny - trzeba duzo duzo wiecej pic koło 3littow wody dziennie to pomaga ja siedziałam e ciemnym cichym pokoju z mokrym okładem i czekam az przejdzie - Apap testowany na zwierzętach na nie ludziach nie wiadomo do konca jaki ma wpływ na płód raczej uwazac sie powinno na leki.

Igusia tak jak mowisz do 9 tygodnia statystki poronień i prawdopodobienstwo jest najlepsze bo to ze ktos mowi ze poronil w 11 czesto odkrywa sie to w 11 ale obumarcie następuje szybciej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
68590fc9e251bf1760e05fe5016a6780.jpg

Pochwalę się dziewczyny moja fasoleczka[emoji7] byłam dzisiaj na badaniach i nie ma watpliwości że jestem w ciaży ❣️❣️❣️❣️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No hej jestem poki co nie uciekam

Kolejny test sikany nadal mocne kreski - byłby bledsze gdyby poronienie było - dzis z mała bylsm na szczepieniu mmr, rano plamienie ustało w nocy troche ale bardziej podbarwiony śluz.

No i w ośrodku zdrowia po szczepieniu dorwalam moja polozna i ona mowi ze to moze byc z szyjki potem byłam u rodzinnego dał zwolnienie pobrał bete i w srode na kolejna jak bedzie ok i ważniejsze przytost ok to czleam na usg wysłał juz zgłoszenie do szpitala ale to za 3 tygodnie bedzie.

Poki co licze ze jest ok, chociaz objawow ciazowych średnio ale z corka tez mialm teoche pozniej nie tak wczesnie.

Co do apapu tez bym nie brała ja miałam potworne migreny - trzeba duzo duzo wiecej pic koło 3littow wody dziennie to pomaga ja siedziałam e ciemnym cichym pokoju z mokrym okładem i czekam az przejdzie - Apap testowany na zwierzętach na nie ludziach nie wiadomo do konca jaki ma wpływ na płód raczej uwazac sie powinno na leki.

Igusia tak jak mowisz do 9 tygodnia statystki poronień i prawdopodobienstwo jest najlepsze bo to ze ktos mowi ze poronil w 11 czesto odkrywa sie to w 11 ale obumarcie następuje szybciej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedy będziesz miała wynik bety?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Na usg pisze 6 tydzień 1 dzień. Ale może przypadkowe dane. :) Piękna fasolka! Gratulacje!

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry