reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
@mfifi04 jeszcze raz bardzo mi przykro :( dużo sił dla Ciebie i męża Kochana :*

@xBUMx nie pójdę na IP chyba jednak, dzwoniłam do swojego gina, powiedział, że jak objawy dość szybko ustały to mam się nie przejmować za bardzo, tylko odpoczywać... we wtorek wizyta, myślę, że dam radę...:)
 
reklama
@mfifi04 jeszcze raz bardzo mi przykro :( dużo sił dla Ciebie i męża Kochana :*

@xBUMx nie pójdę na IP chyba jednak, dzwoniłam do swojego gina, powiedział, że jak objawy dość szybko ustały to mam się nie przejmować za bardzo, tylko odpoczywać... we wtorek wizyta, myślę, że dam radę...:)
Cieszę się, ze już lepiej :) skoro ustały to może rzeczywiście na spokojnie do wtorku zaczekaj. Dwa dni szybko mina :)
 
Spark jak nie plamisz to spoko [emoji6]

Baslan kochana jak sie czujesz? [emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t1d [emoji235]
 
@Bulbasek widziałam, że u Ciebie też ok, to świetnie! :)

Jak tam objawy dziewczynki?
U mnie 6tydz1dzien i nic... ;)
 
@Bulbasek widziałam, że u Ciebie też ok, to świetnie! :)

Jak tam objawy dziewczynki?
U mnie 6tydz1dzien i nic... ;)

Ciesz się że nie masz narazie objawów. Ja jestem również w 6 tygodniu i od wczoraj męczą mnie okropne nudności, poprostu koszmarne. Nic nie mogę zjeść bo od prawie każdego zapachu robi mi się niedobrze. Jedyną rzecz która jeszcze zjem to owoce, miejmy nadzieje ze to szybko minie :(
 
Ciesz się że nie masz narazie objawów. Ja jestem również w 6 tygodniu i od wczoraj męczą mnie okropne nudności, poprostu koszmarne. Nic nie mogę zjeść bo od prawie każdego zapachu robi mi się niedobrze. Jedyną rzecz która jeszcze zjem to owoce, miejmy nadzieje ze to szybko minie :(
No cieszę się :) z drugiej strony trochę mnie to martwi, ale jakk czytam, że to normalne to się uspokajam :) jeszcze kilka dni temu w ogóle ochoty na słodkie nie miałam, a teraz mogłabym wszystko jeść :)
 
u mnie takie pobolewanie brzucha jak na okres tylko troche słabiej .
Jednego dnia na jedzenie patrzec nie mogę , nie mdli mnie tylko nie czuje głodu a drugiego dnia mam wilczy apetyt i tak w kółko , mam ochote na same soczyste owoce, właściwie to bym mogła żyć tylko na owocach :D
Ale tez mało piję zazwyczaj szklankę herbaty/ wody na dzien bo nie chce mi się więcej
 
@xBUMx dzięki, że pytasz :) Ogólnie to słabo się czuję, bo od dwóch dni mam popołudniami i wieczorami straszne nudności, aż mi się jeść odechciewa. Ale to chyba dobrze :D
Wizyta we wtorek, to zobaczymy co tam się wykluło.
A jak remont, już bliżej jak dalej?:) Pochwal się efektem końcowym :)
 
reklama
Ciesz się że nie masz narazie objawów. Ja jestem również w 6 tygodniu i od wczoraj męczą mnie okropne nudności, poprostu koszmarne. Nic nie mogę zjeść bo od prawie każdego zapachu robi mi się niedobrze. Jedyną rzecz która jeszcze zjem to owoce, miejmy nadzieje ze to szybko minie :(
Ja też tylko owoce

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry