reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja jutro wybieram się do szpitala... dzisiaj niedawno dostałam ostrego bólu brzucha, trwał kilka minut, wiłam się na łóżku... potem powoli przechodzilow i tylko jajnik pobolewał...ale jestem wystraszona...
 
reklama
Ja jutro wybieram się do szpitala... dzisiaj niedawno dostałam ostrego bólu brzucha, trwał kilka minut, wiłam się na łóżku... potem powoli przechodzilow i tylko jajnik pobolewał...ale jestem wystraszona...

Jeśli Cię to uspokoi to moja mama całą ciąże miała takie bóle. Słyszałam o conajmniej kilku takich przypadkach. Nie stresuj się tylko, to szkodzi Tobie i maleństwu :happy: Niech Ci małż jakiś relaksacyjny masaż zrobi a my trzymamy kciuki :)
 
Ja jutro wybieram się do szpitala... dzisiaj niedawno dostałam ostrego bólu brzucha, trwał kilka minut, wiłam się na łóżku... potem powoli przechodzilow i tylko jajnik pobolewał...ale jestem wystraszona...
Trzymam [emoji110] mam nadzieje że to nic poważnego.Ale trzeba jechać skonsultować.
Jestem w szpitalu. Miałam plamienia krwią. Akurat dyżur ma mój lekarz. Ciąża jest bardzo wczesna. Zatrzymia mnie do wtorku. Tak się denerwuje.
Kochana USG już Ci zrobili trzymaj się?
Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, była którąś po l4 w ciąży od lekarza rodzinnego? Mój na razie nic nawet nie pytał o pracę, a my mamy teraz taki meksyk, że nic tylko dzwiganie, noszenie polek, mebli przesuwanie, bo regionalna na ma za tydzień odwiedzić i mega stres, a ja już nie mam siły nie dość, że 12h na nogach to jeszcze takie latanie

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mififi bardzo mi przykro :(

Spark będzie ok , daj znać jak bys byla na IP.



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t0d [emoji235]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry