reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
brązowe plamienia mogą być od krwiaczka, ja tak miałam w poprzedniej ciąży. dopóki nie ma żywej krwi to jest ok
 
reklama
He ja nie chce Was straszyć ale u mnie w donoszonych ciazach nie było żadnego plamienia nawet po seksie a w tej ciazy co straciłam to na dwa dni przed miałam delikatne brazowe plamienia ale każda z nas jest inna i tak jak emenems napisała najczęściej jest to spowodowane niedoborem progesteronu i podejrzewam ze tak było u mnie.
Wiem teraz na pewno że lepiej to skonsultować od razu a nie czekać że samo przejdzie bo może być za późno.
A lekarze od tego są by nam pomagać. [emoji5]
 
Ja to bym była ostrożna przy kazdym plamieniu czasami brązowe plamienie oznacza cos złego a czasami leje sie żywa krew i nic sie nie dzieje - zarodek silny przetrwa duzo - natura sobie selekcjonuje


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emenems, dokładnie, moja koleżanka krwawiła skrzepami, ja ją pocieszałam sama nie wierząc, że jest jakaś nadzieja, teraz ma rocznego synka, a krwawienie było z krwiaka. Ja miałam kilka brązowych plamień potem cisza a okazało się na usg, że dzidzia nie żyje od 2 tyg. Niestety nie ma złotego środka
 
Igusiad no wlasnie - to potwierdza ze kazdy przypadek jest inny, trzeba zawsze wierzyć w swojego kropka nie nakręcać sie i w razie plamien leżeć i czekac bo dopiero 8 gdzies tydzien to cos lontketnego na usg Widsc wczesniej to wróżenie z fusów i delikatne zbywanie lekarza bo co on ma zrobic ... Uspokoić najwyzej .

Czy sie denerwuje? Jezu, oczywiscie ze sie denerwuje a musze tyle czekac ale nic nie poradze, dzien za dniem jakos dotrwam do wizyty


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Igusiad no wlasnie - to potwierdza ze kazdy przypadek jest inny, trzeba zawsze wierzyć w swojego kropka nie nakręcać sie i w razie plamien leżeć i czekac bo dopiero 8 gdzies tydzien to cos lontketnego na usg Widsc wczesniej to wróżenie z fusów i delikatne zbywanie lekarza bo co on ma zrobic ... Uspokoić najwyzej .

Czy sie denerwuje? Jezu, oczywiscie ze sie denerwuje a musze tyle czekac ale nic nie poradze, dzien za dniem jakos dotrwam do wizyty


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nawet prywatnie w Norwegii nie udzielą Ci pomocy, informacji?
 
Dziewczyny każda ciąża jest inna nawet u tej samej kobiety.Ja z pierwszą miałam dziwne plamienie bardziej podobne upławy do zapalenia.Ale bałam się bo to pierwsza ciąża pojechałam do szpitala lekarz mnie zostawił w nim bo powiedział że każde plamienie jest niebezpiecznie w tak wczesnym etapie ciąży to było 8tyg że może dojść do poronienia i lepiej zostać na obserwacji.U każdej może znaczyć co innego lepiej skonsultować każde plamienie z lekarzem.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nawet prywatnie w Norwegii nie udzielą Ci pomocy, informacji?

Tu nie ma jak w Poslce ze prywatne gabinety ba kazdym rogu system opieki zdrowotnej inaczej jest skonstruowany - ale jakiej mi maja udzielić ? :) mam lezec i sie oszczędzać nic wiecej nie zrobie przeciez na usg nic nie wypatrzą teraz, najszybciej za dwa typgdnie to nie ma co, w poniedziałek zadzoenie do szpitala i sie na usg umowie za dwa trzy tygosnie i juz . W przyszłym tygpdniu z krwi u rodzinnego sprawdze przyrosty bety tez


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jaka pomoc ? Leki na podtrzymanie mam nic wiecej nie zrobią w razie czego - ja juz przeszłam poronienia to ja na prawde wiem ze nic nie zrobisz jak ciaza ma sie nie utrzymać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry