reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dodam że w szpitalu zrobili mi USG wtedy i serducho biło w 8tyg a tydzień przed 7tyg jak byłam u ginelokog potwierdzić to nie widziała bicia wyglądało jej to na młodszą ciąże 5tyg-6tyg.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tu nie ma jak w Poslce ze prywatne gabinety ba kazdym rogu system opieki zdrowotnej inaczej jest skonstruowany - ale jakiej mi maja udzielić ? :) mam lezec i sie oszczędzać nic wiecej nie zrobie przeciez na usg nic nie wypatrzą teraz, najszybciej za dwa typgdnie to nie ma co, w poniedziałek zadzoenie do szpitala i sie na usg umowie za dwa trzy tygosnie i juz . W przyszłym tygpdniu z krwi u rodzinnego sprawdze przyrosty bety tez


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Wybacz, ja jestem kompletnie zielona w tych sprawach. :sorry2: Przynajmniej by Cię może uspokoili, tak jak mnie wczoraj. Trzymam kciuki za kropka i czekam na informacje :happy::happy:

Ja najbardziej się boję, że będę miała bliźniaki. To mnie tak paraliżuje, bardziej niż wizja porodu :-D
 
Emenems a leki na podtrzymanie dają? bo tu w Holandii nie ma o tym mowy. Także tutaj jak się zaczyna coś dziać to owszem przyjmą cię w szpitalu ale uprzedzają, że nic nie dadzą
 
A jaka pomoc ? Leki na podtrzymanie mam nic wiecej nie zrobią w razie czego - ja juz przeszłam poronienia to ja na prawde wiem ze nic nie zrobisz jak ciaza ma sie nie utrzymać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne że tak jak miałam ten pusty pecherzyk poroniłam to lekarz mi powiedział że nawet leki i leżenie nie pomogą jak ciąża słaba chociaż byśmy stawali na głowie nic się nie da zrobić.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emenems a leki na podtrzymanie dają? bo tu w Holandii nie ma o tym mowy. Także tutaj jak się zaczyna coś dziać to owszem przyjmą cię w szpitalu ale uprzedzają, że nic nie dadzą

Kochana Noramlnie tez nikt ci nic nie da jak mowisz, ja po prostu mialm crio transfer przy in vitro ( c Uli transfer zarodka ktory był zamrożony wczesniej ) wiec miałam od poczatku na tzw cyklu szcztucznym wiec wszystkie hormony mam ustawione lekami s rym progesteron dlatego musze długo brac bo mało pordukuje swojego bo to szcztuczny cykl bez owulacji.

Alki - no wlasnie ja nauczona życiem przed 8 tygodniem nie widze sensu pojechac na usg bo moe cos Widsc moze nie takie wróżenie.

Dziekuje za troskę jestescie bardzo miłe, ja nie potrzebuje pocieszenia sni uspokojenia od lekarza bo akurat ja na pamiec znam co sie i jak dzieje i czemu i wiem wlasnie ze czasami nic sie nie poradzi. Trzeba na siebie uwazac jak sa oznaki ze cos moze spowodować krwawienie czy plamienia. Nie mozna lekceważyć ale latac na usg w 5 czy 6 tygodniu to mi sie mija z celem .... Taka ta ciaza jest na poczatku niestety, wymagająca cierpliwości.

Oczywoscie licze se nic sie nie stało ale stres jest ze pojade na usg i nic nie bedzie, wiadomo ....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem w szpitalu. Miałam plamienia krwią. Akurat dyżur ma mój lekarz. Ciąża jest bardzo wczesna. Zatrzymia mnie do wtorku. Tak się denerwuje.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mififi a ty mialas juz usg robione wczesniej?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t0d [emoji235]
 
Mfifi a co lekarz powiedział o fasolce widział już zarodek? Trzymaj się jesteśmy z Tobą [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Mi dzis dzień zlecial byliśmy po szafę i kanapę , potem sprzątanie ... Mi sie chce spac a mojemu szatankowi jeszcze nie [emoji48]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t0d [emoji235]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry