reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
An lykaj luteine i idz do innego lekarza.
Roza ja ufalam lekarzowi i stracilam dwoje dzieci. Dziewczyny na forum maja ogromna wiedzę.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
AnScarlet, a ja Cię rozumiem z tym nie braniem luteiny. Tez mi sie wydaje, ze lekarz zapisał Ci na odczepne, bo wszystkim daje.
Ja nie mieszkam w Polsce i żadna moja koleżanka, ani ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych hormonów. Zreszta pierwszą wizytę i usg mam dopiero za miesiąc, bo "wcześniej nic nie widać". Ale to inna historia.
Teraz to poprsu musisz być cierpliwa. Idź rzeczywiście za tydzień do innego lekarza i zobaczysz co i jak. Bo teraz to naprawdę trudno coś wyrokować. Nic nie widać na tym zdjęciu i już.

Co tam u was?

Ja dziś mam super humor, mogłabym góry przenosić - chyba doping ciążowy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytam, bo z tego co czytałam stosuje się to przy podtrzymaniu ciąży a nie do końca uważam, ze na tym etapie powinno się ciąże sztucznie podtrzymywać. Jeśli ma to inny sens niż wspomaganie na wszelki wypadek to chyba wolę się zdać na naturę

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Jak ciaza sie nie utrzyma to dostaniesz okres i przy luteinie a podtrzymuje sie progesteronem glowie w pierwszym trymestrze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rano miałam krew na wkładce :/
Siedze na kanapie sie nie ruszam leki na podtrzymanie biore od poczatku - zobaczymy

U nas nie ma ze sor IP czy cos na tsk etapie nikt mi mie pomoze - bede brac progesteron i lezec dobrze ze weekend maz zajmie sęk cora


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja rano miałam krew na wkładce :/
Siedze na kanapie sie nie ruszam leki na podtrzymanie biore od poczatku - zobaczymy

U nas nie ma ze sor IP czy cos na tsk etapie nikt mi mie pomoze - bede brac progesteron i lezec dobrze ze weekend maz zajmie sęk cora


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kurczę, ale taka krew krew czy tylko brudny śluz? Ja zmieniłam aplikowanie luteiny bo aplikator mnie podrażnial , a w czwartek zapomniałam dawki estrofemu [emoji36] u tez rano brunatny śluz [emoji58]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Kurczę, ale taka krew krew czy tylko brudny śluz? Ja zmieniłam aplikowanie luteiny bo aplikator mnie podrażnial , a w czwartek zapomniałam dawki estrofemu [emoji36] u tez rano brunatny śluz [emoji58]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio

Nie nie na pewno krew ale rylko jednorazowo poki co i nie kumam bo po nocy.
Ja nie uzywam wlasnie aplikatora od poczatku - wzielam wszystko jak zawsze ehhh poczekamy zobaczymy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A są Ci sami co byli te x lat temu? Moja mama trafiła na takich idiotów, że stwierdzili że jej nie powiedzą jaka płeć dziecka bo będzie miała niespodzianke :crazy: udusiłabym!!! No ale to było te 22 lata temu....
Masz możliwość poczytać opinie o nich? Może Ci są już bardziej kompetentni i się trochę byś uspokoiła
Praktycznie Ci sami. Ja byłam teraz u innego, ale też są o nim średnie opinie.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki. [emoji5]
Emenems trochę dziwne to twoje krwawienie a nie możesz iść do swojego lekarza? Oszczędzaj się będzie dobrze.
Ja właśnie czekam na pobranie bhcg. Wynik po południu
miłego dnia [emoji4]
 
reklama
A propo luteiny brałam w poprzedniej ciazy dopochwowo i mój lekarz powiedział ze jak już zaczęłam brać to muszę do ok. 30 tc bo organizm sie przyzwyczaja i sam zmniejsza produkcję bo dostaje z zewnątrz. Wg mnie lekarze przed przepisaniem powinnki zbadać wysokość hormonów a nie dawać w ciemno na podtrzymanie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry