reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A propo luteiny brałam w poprzedniej ciazy dopochwowo i mój lekarz powiedział ze jak już zaczęłam brać to muszę do ok. 30 tc bo organizm sie przyzwyczaja i sam zmniejsza produkcję bo dostaje z zewnątrz. Wg mnie lekarze przed przepisaniem powinnki zbadać wysokość hormonów a nie dawać w ciemno na podtrzymanie.

No na prwno trzeba kontrolowac poziom własnego progesteronu i odstawiać stopniowo ja mam cykl sztuczny od poczatku

Kochana tu tak nie ma jak s poslce moj lekarz jest klinice 300 km stad a u nad nid podtrzymuje sie ciaz do 12 tygodnia ja akurat leki mam ale normalnie to ew by cu obradowali i tyle


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emenems a kiedy masz pierwszą wizytę?
No u nas to chociaż pocieszające jest to że mamy ta opiekę od początku i z tego co wiem to lepsza opiekę mają w Pl wczesniaki bo we wcześniejszych tygodniach ciazy są ratowane niż w pozostałych krajach Europy. [emoji4] A wszyscy tak narzekają na naszą służbę zdrowia...
Moze za duzo malutkiej wczoraj sie nadzwigalas i dlatego to krwawienie...
Trzymaj się i odpoczywaj [emoji5]
 
Hej dziewczyny! :blink: Co tam u Was? Dojdą dzisiaj do nas nowe mamusie? :wink:
Ja się obudziłam z grypą, zapaleniem ucha i gorączką :baffled: Mieliśmy iść dzisiaj na imprezę, a tu dupa. Muszę zostać w łóżku się grzać. Podobno najniebezpieczniejsza jest grypa w pierwszej fazie ciąży.....

An lykaj luteine i idz do innego lekarza.
Roza ja ufalam lekarzowi i stracilam dwoje dzieci. Dziewczyny na forum maja ogromna wiedzę.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

:errr::no: Szokujące!! Mieszkasz w Polsce?

Praktycznie Ci sami. Ja byłam teraz u innego, ale też są o nim średnie opinie.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

O kurcze, daj spkój :oo: Mieszkasz w małym mieście? Inna klinika nie załatwiłaby sprawy?
 
ANscarlet luteina na podtrzymanie ciąży i jeśli są krwawienia to też.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A propo luteiny brałam w poprzedniej ciazy dopochwowo i mój lekarz powiedział ze jak już zaczęłam brać to muszę do ok. 30 tc bo organizm sie przyzwyczaja i sam zmniejsza produkcję bo dostaje z zewnątrz. Wg mnie lekarze przed przepisaniem powinnki zbadać wysokość hormonów a nie dawać w ciemno na podtrzymanie.
No właśnie takie to dla mnie dziwne, tym bardziej, że z objawów ewentualnego poronienia nie mam nic

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No na prwno trzeba kontrolowac poziom własnego progesteronu i odstawiać stopniowo ja mam cykl sztuczny od poczatku

Kochana tu tak nie ma jak s poslce moj lekarz jest klinice 300 km stad a u nad nid podtrzymuje sie ciaz do 12 tygodnia ja akurat leki mam ale normalnie to ew by cu obradowali i tyle


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No i chyba to jest nawet rozsadniejsze moim zdaniem

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! :blink: Co tam u Was? Dojdą dzisiaj do nas nowe mamusie? :wink:
Ja się obudziłam z grypą, zapaleniem ucha i gorączką :baffled: Mieliśmy iść dzisiaj na imprezę, a tu dupa. Muszę zostać w łóżku się grzać. Podobno najniebezpieczniejsza jest grypa w pierwszej fazie ciąży.....



:errr::no: Szokujące!! Mieszkasz w Polsce?



O kurcze, daj spkój :oo: Mieszkasz w małym mieście? Inna klinika nie załatwiłaby sprawy?
Najbliżej Wrocław 90km ode mnie. Koleżanka tak jeździła cała ciążę, ale do porodu jechać to już ciężko i drugie już rodziła u nas.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny! :blink: Co tam u Was? Dojdą dzisiaj do nas nowe mamusie? :wink:
Ja się obudziłam z grypą, zapaleniem ucha i gorączką :baffled: Mieliśmy iść dzisiaj na imprezę, a tu dupa. Muszę zostać w łóżku się grzać. Podobno najniebezpieczniejsza jest grypa w pierwszej fazie ciąży.....



:errr::no: Szokujące!! Mieszkasz w Polsce?



O kurcze, daj spkój :oo: Mieszkasz w małym mieście? Inna klinika nie załatwiłaby sprawy?
Właśnie a propos grypy to ja miałam jakiś tydzień czy dwa niecałe po zaplodnieniu i mama mi mówiła, ze bardzo niebezpieczne są wirusy na tak wczesnym etapie. Ty już spokojnie.


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry