reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Campari pokaż to lekarzowi koniecznie :/
Dziś noc nie przespana miałam straszne wzdęcia :( dziewczyny czy jest na to jakiś sposób?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Oj miałam ten sam problem 3 dni z rzędu! Polecam herbatę z kopru włoskiego i espumisan, który można stosować w ciąży.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Balsan ja mam kilka ale zaczęły się od momentu zrobienia testu wiec ciężko stwierdzić czy to zbieg okoliczności czy autosugestia [emoji848] może Poprostu jest za wcześnie albo ich nie zauważasz?

Kornelcia05 jedz natychmiast do lekarza! Z własnego doświadczenia wiem ze na sor najlepiej :) trochę sie naczekasz ale zrobią ci wszystkie potrzebne badania

Mififi04 mam tak samo wczoraj wieczorem a dzisiaj obudziłam się z rewolucja rozwolnieniowa [emoji849] wczoraj na wzdęcia piłam rumianek i trochę pomogło, tak ze mogłam zasnac


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mówisz rumianek? Następnym razem spróbuję [emoji2]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak odciagamy o kazdej porze, czy to dzien czy noc jak trzeab, nawet na wyjazdy jezdzi z nami:p

Ja dzisiaj troche lepiej "z glowa" za to mdlosci okropne:( a w domu koncowka malego remontu wiec jest co robic:(
 
alpine u ciebie końcówka a u mnie jeszcze z tydzień wrr...
A syf to masakra dopiero będzie większy jak zaczną szlifowac ściany...

Założyłam temat na usg /wizyty / badania tam możemy wklejac fotki z usg [emoji4]



[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
Fasolinka [emoji271] październik 2017
...życie cudem jest...
 
Hej dziewczyny 2.02.2017 byłam u ginekologa gdzie utwierdziłam się w tym że jestem w 4 tygodniu ciąży ^^ Z mężem staraliśmy się od września 2016 i w końcu się udało jupi ^^ ) Co do dolegliwości to pobolewał mnie brzuch jak na okres i miałam niewielkie skurcze jak kolka, zawroty głowy i wzdęcia ^^ Jedynie czego się obawiam to tego smogu za oknem :( Pozdrawiam wszystkie mamy ^^
 
Hej dziewczyny 2.02.2017 byłam u ginekologa gdzie utwierdziłam się w tym że jestem w 4 tygodniu ciąży ^^ Z mężem staraliśmy się od września 2016 i w końcu się udało jupi ^^ ) Co do dolegliwości to pobolewał mnie brzuch jak na okres i miałam niewielkie skurcze jak kolka, zawroty głowy i wzdęcia ^^ Jedynie czego się obawiam to tego smogu za oknem :( Pozdrawiam wszystkie mamy ^^
Super witamy [emoji4]

[emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170][emoji171][emoji169][emoji172][emoji170]
Lenka 24.09.14 [emoji254]
Fasolinka [emoji271] październik 2017
...życie cudem jest...
 
reklama
Hej dziewczyny 2.02.2017 byłam u ginekologa gdzie utwierdziłam się w tym że jestem w 4 tygodniu ciąży ^^ Z mężem staraliśmy się od września 2016 i w końcu się udało jupi ^^ ) Co do dolegliwości to pobolewał mnie brzuch jak na okres i miałam niewielkie skurcze jak kolka, zawroty głowy i wzdęcia ^^ Jedynie czego się obawiam to tego smogu za oknem :( Pozdrawiam wszystkie mamy ^^[/QUOTE


Ilona_krk witaj w pazdzierniowych mamusiach ! :) Gratulacje !
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry