reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Dziewczyny :)

Monia... trzymam kciuki i wierzę, że limit nieszczęść wyczerpany!
Dziewczyny, widzę że spora część Was robi te badania.. Trzymam za wszystkie pozytywne wyniki kciuki!
Senność.. to moje drugie imię :D Serio wieczorami to chwila moment mnie nie ma.. a do tego straaasznie mi zimno wieczorami, drechy i kołdra i wtedy jest ok :) Teraz też czuję, że mogłabym już iść spać :)

Fajne te Wasze zakupy :) Ja jeszcze nic nie kupuję,, Jak będzie chłopak to nie wiele muszę, a jak dziewczynka to będę szaleć :D Póki co czekam na potweirdzenie czy jest siur czy nie :) a wizyta dopiero 11 maja buuu

Miał być na kolację kebab, ale nikomu się nie chce iść :p więc będzie zielsko.. tymczasem idę robić obiad na jutro.. Miłego wieczoru :)
 
reklama
Dziewczyny czy słyszałyście o tym że nie można oglądać strasznych filmów ? Mnie teściowa odstawiła że oglądam horrory itd... wczoraj oglądałam film Wołyń co prawda straszne to było, ale ja lubię takie filmy ? Czy serio to może mieć jakiś wpływ na dziecko ??
Myślę, że może, ale jak ktoś podskakuje jak małe dziecko przy każdej strasznej scenie- jak ja [emoji23]

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bum ale siurek!! Super!!
Wasze zakupy extra
Witam nowe Mamusie :)
Ja dzisiaj przeleżałam cały dzien z synkiem bo jest chory tylko w międzyczasie wyskoczyłam na małe zakupy z córka jak mąż wrócił z pracy
Mały znowu ma temperaturę ale nie jest jakos bardzo marudny, chce tylko żebym cały czas leżała koło niego :)
Co do badań to miałam to Hbs ale nie znam się na wynikach bo wklejają mi tylko naklejki do książeczki
AnScarlet już jesteś na stałe w Niemczech? :) mam nadzieje ze spodobają Ci się lekarze tutaj
Ja od przyszłego tygodnia tez rozpoczynam zakupy dla naszej nowej córeczki :) tak bardzo się cieszę
Ewka Twój mąż ma racje, Franek uczy Was rodzicielstwa haha ;)
Ja tez jestem po 30 dlatego robiłam usg prenatalne i Pappa, wyniki były prawidłowe dlatego na tym poprzestałam ale rzeczywiście prawda jest taka ze nigdy do końca nie wiadomo
 
Paulinkamalinka jeżeli nie przeżywasz takich filmów to czemu nie. Ja ich nie oglądam bo raz że umierałabym ze strachu a potem ze 3 dni jeszcze. Kiedyś mąż jak mnie katował Czasem Honoru to po 4 odc miałam ciśnienie 180 na 120 hehhe.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ooo a ja czas honoru uwielbiam :D ogólnie wojenne filmy

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz po wizycie. Dzieciątko ma się dobrze. Prawdopodobnie dziewczynka ale pewnosci nie ma.
1493059219-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bumm ale super ciuszki...nawet nie wiedzialam ze w pepco takie slodkosci maja...
Monia dokladnie jest tak jak piszesz ze na pewno kazda z nas przy 7 ciazy mialaby pietra jak cholera i chcialaby wszystkie mozliwe badania zrobic zeby zobaczyc czy z dzidzia ok...
Ja sie wlasnie kapie...pozniej cos popatrze w tv i ide spac..jutro moje dziecko ma test trzecioklasisty i juz mi dzis kazal koszule prasowac bo musi na galowo byc ubrany...ale bidaczek przezywa pierwszy egzamin w jego zyciu...
 
Bum ale siurek!! Super!!
Wasze zakupy extra
Witam nowe Mamusie :)
Ja dzisiaj przeleżałam cały dzien z synkiem bo jest chory tylko w międzyczasie wyskoczyłam na małe zakupy z córka jak mąż wrócił z pracy
Mały znowu ma temperaturę ale nie jest jakos bardzo marudny, chce tylko żebym cały czas leżała koło niego :)
Co do badań to miałam to Hbs ale nie znam się na wynikach bo wklejają mi tylko naklejki do książeczki
AnScarlet już jesteś na stałe w Niemczech? :) mam nadzieje ze spodobają Ci się lekarze tutaj
Ja od przyszłego tygodnia tez rozpoczynam zakupy dla naszej nowej córeczki :) tak bardzo się cieszę
Ewka Twój mąż ma racje, Franek uczy Was rodzicielstwa haha ;)
Ja tez jestem po 30 dlatego robiłam usg prenatalne i Pappa, wyniki były prawidłowe dlatego na tym poprzestałam ale rzeczywiście prawda jest taka ze nigdy do końca nie wiadomo
Już na stałe, ale jeszcze przyjadę na tydzień do Polski, bo mam lekarza, a mąż tu jeszcze nie dostał swojej karty medycznej i pewnie to chwilę potrwa z moja. Wizytę mam 12 chyba a 8 badania jeszcze, także przyjadę.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A moj m dzis wracajac z pracy przywiozl kebab...tak sie najadlam ze do tej pory czuje...
A i w biedronce kupilam pudelko roznych gum rozpuszcxalnych maoam i tak z synem podjadalismy...takze dzis bardzo zdrowo bylo...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry