reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hajmal no niezły lekarz nie ma co. Moja teściowa leczy się na serce i musi brać stale leki i kardiolog ją odsyła do rodzinnego po recepty a rodzinny do kardiologa, normalnie paranoja.
Dziewczyny ja tak z innej beczki czy brałyście zaświadczenie od gin że jesteście w ciąży czy wystarczy tylko zwolnienie z literką B?
 
reklama
Ja już dziewczyny mam dość tych detergentów :( nienawidzę takiego sprzątania po kims [emoji35] zaraz jeszcze mnie czeka rozmrozenie lodówki

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hajmal no niezły lekarz nie ma co. Moja teściowa leczy się na serce i musi brać stale leki i kardiolog ją odsyła do rodzinnego po recepty a rodzinny do kardiologa, normalnie paranoja.
Dziewczyny ja tak z innej beczki czy brałyście zaświadczenie od gin że jesteście w ciąży czy wystarczy tylko zwolnienie z literką B?
Ja brałam. Moja gin mi powiedziała że bez tego zaświadczenia nie wypłaca 100%. Nie wiem czy to prawda ale jak dała, to zaniosłam do pracy
 
Hajmal no niezły lekarz nie ma co. Moja teściowa leczy się na serce i musi brać stale leki i kardiolog ją odsyła do rodzinnego po recepty a rodzinny do kardiologa, normalnie paranoja.
Dziewczyny ja tak z innej beczki czy brałyście zaświadczenie od gin że jesteście w ciąży czy wystarczy tylko zwolnienie z literką B?
Mój tylko zwolnienie, bo od razu byłam na l4

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja brałam. Moja gin mi powiedziała że bez tego zaświadczenia nie wypłaca 100%. Nie wiem czy to prawda ale jak dała, to zaniosłam do pracy
Ginekolog wprowadziła cie w błąd. Ja mam tylko l4 właśnie z literka b i dostaje 100% :) wiec takie zaświadczenie nie jest konieczne na to wychodzi bo inaczej u mnie w pracy też by o nie prosili :)
 
Hajmal straszny burak z tego Twojego rodzinnego! Pewnie wstał lewą nogą i odgrywa się na pacjentach!!

Beczulinda, ja oprócz USG genetycznego też nic więcej nie robiłam. Lekarz na podstawie USG stwierdził, że wszystko jest w porządku i nie zalecał żadnych dalszych badań.
Jestem dobrej myśli, dziś po obiedzie czułam "pukanie" w środku :-)

BUM pysznie wygląda ten Twój obiadek :-)
Daj znać jak po wizycie :-)
 
Hajmal no niezły lekarz nie ma co. Moja teściowa leczy się na serce i musi brać stale leki i kardiolog ją odsyła do rodzinnego po recepty a rodzinny do kardiologa, normalnie paranoja.
Dziewczyny ja tak z innej beczki czy brałyście zaświadczenie od gin że jesteście w ciąży czy wystarczy tylko zwolnienie z literką B?


Ja nie bralam zadnego zaswiadczenia tylko zwolnienie...i nikt do tej pory nie kazal mi noc donosic
 
Już po , wszystko ok , serduszko bije [emoji171]
100% chłopak [emoji5]
CRP mam się nie przejmować.
1493042380-aaaaaa.jpeg

Siurek, powiedzieli , ze większy byc nie będzie [emoji4]
1493042405-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t6d [emoji272]
 
Wczoraj wieczorem okropnie mnie nogi bolały o cały czas miałam uczucie że mi drętwieją.. Ale jak już zaczęły mi drętwieć ręce uznałam że czas spać. I wczoraj już o 22 oboje w lozku byliśmy.
może powinnaś magnez brać, tez to miałam po magnezie przeszło

Dziewczyny ja tak z innej beczki czy brałyście zaświadczenie od gin że jesteście w ciąży czy wystarczy tylko zwolnienie z literką B?

wystarczy B normalnie ale sa co niektórzy upierdliwcy w kadrach i kiedyś dziewczyny pisały ze musiały mieć jeszcze zaświadczenie.

Z lekarzami paranoja i czysta złośliwość a to dlatego ze ten rodzinny wysyłał mnie do swojego kolegi a ja nie poszłam, dlatego ze mój kolega opowiadał mi jak leczył tamten polecany gin jego zonę 7 lat, nie mogła w ciąże zajść, dopiero jak sama zaczęła drążyć okazało sie ze ma zapalenie tarczycy i coś tam jeszcze, wzięła leki i po 3 miesiącach od zażycia leku pierwszy raz była w ciazy. No to po co miałam isc.

Rodzinnego zmienię tylko nie wiem jeszcze na kogo, bo to pediatra Jasiowi i maluszkowi muszę jakiegoś pediatrę znaleźć, my z mężem za to sie do kogoś przepiszemy gorzej z młodym.

Ja brałam. Moja gin mi powiedziała że bez tego zaświadczenia nie wypłaca 100%. Nie wiem czy to prawda ale jak dała, to zaniosłam do pracy
to moja 4 ciaża we wszystkich byłam na l4 i nigdy nie zanosiłam zaświadczenia. to chyba jakis dodatkowy dupochron dla księgowych.

Dziewczyny pilnujcie tych chorobowych, bo ksiegowi potrafią nie dostarczyć do zus zwolnień i wtedy nie wypłacą, najlepiej robić ksero z l4 i wszytko notować.

Bum gratulacje!!
 
reklama
Uważam że te zaświadczenie o ciąży jest potrzebne tylko jeśli chcemy nadal pracować, wtedy przysługują nam specjalne przywileje, lżejsze stanowisko itd z samym l4 czy kwota na nim wypłacaną nie ma ono nic wspólnego :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry