reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny mam nadzieję, ze wszystkie nasze maluchy będą zdrowe, te testy i badania na pewno wyjdą dobrze, trzymam kciuki:)

Monia straszne mialas przeżycia, teraz bedzie dobrze;)
 
reklama
Hej, ja po pracy, zakupach i pysznym obiadku. Zrobilam sobie kasze gryczana z warzywami, indyka w sosie grzybowym i sałatę lodową z jogurtem naturalnym. Pychota:)a maleństwo szaleje po tym bardzo, przy pepku zrobilo się na kilka chwil wybrzuszenie, pewnie dupka mała:biggrin2:córeczka w szoku byla.
W moim miasteczku likwiduja sklep z ubrankami i rzeczami dla dzieci, kupiłam wielką pieluche tetrowa 115x115cm w misie z 16 na 8zl:)firmy mayoral, uwielbiam ich ubranka chociaz ceny mają z kosmosu:errr:
Sos grzybowy [emoji173]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masakra. Teraz juz musi byc dobrze.

Wrocilam od rodzinnego i jestem wq... maxymalnie. Z czystej zlosliwosci mi clexanu nie przepisal. Dalam mu papiery, karte ciazy, zaswadczenie a on mi powiedziall " niech sobie p. Doktor podpisze umowe z nfz, ja tych lekow nie przepisze " to czysta zlosliwosc. Nawet mi dopegytu nie chcial przepisac bo jak mi zmierzyl cisnienie to bylo prawidlowe. To bo takie ma byc jak sie leki bierze. Rece mi opadly do tego czasu byl potrzebny zeby posluchac czy nie pluca lub oskrzela. Wypisac antybiotyk na angine i tyle. Masakra musze teraz znalesc nowego rodzinnego, nigdy zadnych badan, skierowan -nic.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Co za idiota, nie wierzę ... :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na obiad zrobilam szybko schaba z cukinia , papryka i pieczarkami , ala gulasz z bułką dobre i jade zaraz do lekarza [emoji4]
1493037953-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t6d [emoji272]
 
Ja na obiad zrobilam szybko schaba z cukinia , papryka i pieczarkami , ala gulasz z bułką dobre i jade zaraz do lekarza [emoji4]
1493037953-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t6d [emoji272]
Trzymam kciuki za wizytę ✊a obiad wygląda pysznie mniam
 
Witajcie dziewczyny :)
Ja standardowo wstałam o 7, poczytałam książkę, zjadłam śniadanko i pyszna pomarańcze - niewiarygodnie słodka była. Przespałam się chwilkę, wstałam, wykapalam się, byłam w sklepie, a na obiad miałam straszą ochotę na placki ziemniaczane. Pierwszy raz robiłam, ale wyszły ok :) Teraz odpoczywam przed telewizorem, a niedługo biorę się za gotowanie zupy kalafiorowej, będę miała na kilka dni obiadek. Zupke też będę robić pierwszy raz. Pamiętacie jak pisałam że płacze bo nie wiem jak to będzie, bo nawet gotować nie umiem? Zaczynam się uczyć i działać w kuchni :)
Co to testów o których piszecie, to ja nie mam nic niestety do powiedzenia, bo się na tym kompletnie nie znam. Ani pappa nie robiłam ani nic. Uznałam że gdyby było coś nie tak, lekarka na pewno by mi o tym powiedziała. W końcu ma tyyyle lat doświadczenia że głowa mała.
Alergii nigdy nie miałam i mam nadzieję że nie odmieni mi się to w ciąży :) przeziębiona też póki co (odpukać) nie jestem.
Wczoraj wieczorem okropnie mnie nogi bolały o cały czas miałam uczucie że mi drętwieją.. Ale jak już zaczęły mi drętwieć ręce uznałam że czas spać. I wczoraj już o 22 oboje w lozku byliśmy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry