reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej dziewczyny. Przez was nie wytrzymałam i pojechałam do lidla :D U mnie na szczęście dzikich tłumów nie było, ale też widać, że o 11 towar troche przebrany ale i tak udało mi się dużo dorwać :) Kupilam po pare z roznych rozmiarów bodziaków, koszulek, spodni, skarpetki i śliniaczek. Z ciążowych troche gorzej było. Tylko topy były, więc mam jeden. I tyle z mojego lidla :) Ale zawsze coś. U mnie wsród najbliższych na ktorych można liczyć jesteśmy pierwsza para, wiec pewnie malo dostaniemy :) Ale z drugiej strony pierwsza ciaza i bardzo sie ciesze i nie zaluje pieniedzy. Kupiłam te ciążowe spodnie z H&M tydzień temu. Takie granatowe co wygladaja jak spodnie. Sa super wygodne i bardzo się cieszę, że miałam je na świeta. Nie trzeba było siedzieć z rozpiętymi zwykłymi spodniami ;) U mnie wiekszość rodziny (babcie, ciocie, wujki) dowiedzieli się o ciązy dopiero w poniedziałek świateczny :) więc trzeba było się kryć wcześniej. Ale wszyscy zadowoleni i bardzo się ciesze. Mogłam poleżeć na kanapie a nie gnieść przy stole i nikt nie komentował ;)

Trzymam kciuki za wasze wizyty i zakupy :) Musimy sobie sprawiać też troche przyjemnosci :)
 

Załączniki

  • ubranka.jpg
    ubranka.jpg
    403,9 KB · Wyświetleń: 107
Lili zrob badanie moczu kosztuje kolo 8 zl a jak cos wyjdzie to żurawit, sok, czy co tam lekarz każe. Mi sie tymi zurawitami udalo ostatnio obronic przed powazniejszym zapaleniem.

Super te ubranka, az mi zal ze nie moge kupic. Nie moge bo mam na tyle a to taka przyjemnosc :( kupowanie takich ciuszkow.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dasia to takie przykre.

Kasia super ze z maluszkiem w pożądku. U mnie teraz w szpitalu dopiero sie dopatrzył moj nowy lekarz ze tez mam lozysko przodujace, kazal sie tym nie martwic. Mowil ze jeszcze ma czas sie podniesc, wiec nie martw sie na razie. Pisze z taka dziewczyna z lipca tez miala przodujace ostatnio nawet sprawdzala mi, okazalo sie ze w 22 tygodniu sie podnioslo wiec na razie sie nie martw. Tylko moze Ci bedzie ciezko funkcjonować oszczedzajac sie ale to do przezycia.
Mi tez mowia ze u mnie slabo widac przez sadelko :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w ciąży z Piotrusiem też miałam identycznie umiejscowione łożysko i faktycznie koło 22tc się podniosło... Damy radę [emoji12] Co do widoczności- przez brzuch było dość słabo widać właśnie przez tłuszczyk więc zrobiliśmy dopochwowe i też lekarz stwierdził że ja chyba po prostu jestem nieprzepuszczalna dla fal usg [emoji23] Ale wszystko zmierzone i na swoim miejscu więc nie ma czym się martwić [emoji16]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Witam się i ja poświąteczne :)
Gratulacje udanych wizyt ;) co do wagi : +2 kg, póki co brzuch mały, ruchów nie wyczuwam (zaczynamy 14tydz). A jeśli mówimy o zakupach w Lidlu wysłałam Męża także zobaczę co tam dorwał jak wróci z pracy :D ale śmiał się że był jedynym Facetem, tak go załatwiłam :p
U Nas pogoda paskudna... Także dziś leniuchuję :)
 
1492510817-aaaaaa.jpeg

Jesteśmy po wizycie [emoji16] Maluszek jest przesłodki, Tak fajnie rąsie do buźki przytulał [emoji7] Mamy już 6,5cm [emoji16] Płeć będziemy wypatrywać na kolejnym usg za 4 tygodnie bo dziś nic nie było widać-jak to lekarz określił, moje ciało słabo przepuszcza fale usg [emoji52] Ale żeby nie było tak kolorowo, mam łożysko na przedniej ścianie zachodzące prawie na całe wejście szyjki macicy Więc mam całkowity zakaz dźwigania i współżycia... Mąż będzie niepocieszony [emoji23]

w57v3e3kdnfl41ek.png

Kasia też miałam takie problemy z łożyskiem... wejscie szyjki było całkowicie na środku łożyska, teraz się nieco poprawiło, bo 1/3 zachdzi na wejście szyjki. Mam nadzieję, że na następnej wizycie będzie już dobrze. My też mamy zakaz współzycia... My od samego początku :-/
 
Kasia też miałam takie problemy z łożyskiem... wejscie szyjki było całkowicie na środku łożyska, teraz się nieco poprawiło, bo 1/3 zachdzi na wejście szyjki. Mam nadzieję, że na następnej wizycie będzie już dobrze. My też mamy zakaz współzycia... My od samego początku :-/
Damy radę Kochana, dużo odpoczynku i się poprawi [emoji6] A mężowie dadzą radę, poradzą sobie [emoji12]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Gratuluje udanych wizyt :) ja idę już pojutrze!!!
Zakupów dzidziusiowo-ciążowych nie mam jeszcze żadnych. W ciuchy narazie się mieszczę a z rzeczami dla dzidziusia czekam do czwartku bo liczę ze poznamy płeć w końcu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny!
Ale przez te święta dużo pisałyście... Dopiero ogarnęłam wszystkie posty.

Gratuluję udanych wizyt! :) Moja w piątek... już powoli zaczyna mi się włączać panikowanie... :p

Święta z dużymi bólami brzucha, jakoś przetrwałam... ale było ciężko. A dziś od rana czuję w pachwinach więzadła... ledwie mogę chodzić. Jak bym chciała, żeby ten październik już był.... Bycie w ciąży jest do d... :D

Też mam plan jechać po południu do lidla po legginsy, ale nie wiem czy jeszcze coś uda mi się kupić o tej porze. Pojechałabym rano sama, ale z tymi bólami boję się prowadzić samochód, więc czekam aż mąż wróci z pracy. ;)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Mężu pojechał do pracy a ja siedzę w domu bo pogoda taka jak wszędzie widze więc ani się nie chce wychodzić :( Ja ogólnie już na zwolnieniu od początku marca ze względu na rodzaj pracy (produkcja, szkodliwe granulaty itd). Gratuluje udanych zakupów ;) Ja jeszcze nawet nie myślę o zakupach dla maluszka, nie wiem...jakoś się jeszcze boje. Co do ciążowych ubrań to ja jeszcze nic nie mam, tak właśnie myślę żeby wybrać się bo jakieś biustonosze większe bo te co mam już za małe że aż mi pręga czerwona zostaje jak ściągam wieczorem o_O Mam 2 pary spodni a'la dżins na gumce więc tym się ratuje jak gdzieś idę a tak to w dresach śmigam;) Ja mam wizytę 27.04 ale nie wiem czy będzie mi robić usg czy nie bo miałam robione tydz temu.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry