reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Natasza bądź dobrej myśli i uważaj na siebie, faktycznie macie spory kawałek drogi. My mamy nadzieję że na tej wizycie lekarz pozwoli nam już na przytulania bo jak do tej pory też zakaz :p:oops:
 
reklama
Natasza bądź dobrej myśli i uważaj na siebie, faktycznie macie spory kawałek drogi. My mamy nadzieję że na tej wizycie lekarz pozwoli nam już na przytulania bo jak do tej pory też zakaz :p:oops:

My od grudnia nic.... i chyba zanosi się że przez całą ciążę będzie zakaz. Tyle lat staramy się o dziecko, że chyba damy radę wytrzymać :p
 
No u nas jak będzie dalej wskazanie do "wstrzemięźliwości" to też nie będziemy łamać zakazów, najważniejsze żeby dzidzia zdrowo się rozwijała :tak::tak:
 
Natasza czemu aż tak daleko jeździsz? Nie ma nic bliżej? :) wybacz jak pominęłam jakiś post


Om 11 tc 5 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 10 tc 4 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Natasza czemu aż tak daleko jeździsz? Nie ma nic bliżej? :) wybacz jak pominęłam jakiś post


Om 11 tc 5 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 10 tc 4 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]

Tam miałam robione in vitro i dlatego tam jeżdżę. Niewielu lekarzy ma pojęcie o takich ciążach.
W Olsztynie mam też lekarza, ze względu na to, że tu będę rodzić. 300km w bólach bym nie dojechała ;)
 
witam nowe mamusie :-)
gratuluję udanych wizyt :-)
jak ja się cieszę, że jutro weekend i wolne. U nas ładna pogoda i mamy w planie z siostrą zrobić pierwszego w tym roku grilla :-)
 
Ewka to mnie pocieszyłaś, ja to mam jeszcze nadzieje ze to jakieś złe wyniki mi powychodziły i przy następnych badaniach mocz będzie w porządku. Jak leżałam w szpitalu to była przy mnie dziewczyna z kolką nerkową,, 4 dni bóli prawie że non stop i żadne leki nie pomagały, jakiś cewnik jej do nerek podłączali który tylko pogorszył sytuację, widać było że ból ogromny, ona sama nam mówiła ze porównywalny do bólu porodowego :(:(
Natasza super ze badania w porządku, to gdzie wy jechaliście że aż tyle godzin

Najgorzej, że w badaniu wyszło, że łożysko jest nisko ułożone i przodujące. Mam głównie leżeć i odpoczywać. Nie robić nic obciążającego. I nadal zero przytulanek z mężem... Teraz wizyta za miesiąc na połówkowe badanie.

Anaconda ja właśnie z powodu boli pojechałam do szpitala. Też nic mi nie pomagało, wilam się na łóżku jak wąż, prawie 3 dni nic nie jadłam, tylko kroplowki. Na szczęście trzeciego dnia odpuscilo , ale i tak zostawili mnie 8 dni na obserwacji. Nie życzę tego nikomu. Jak już można było się ze mną dogadać, to położna zażartowała ze urodze bez znieczulenia ;-)

Natasza, myślę że nie powinnaś się martwić tym lozyskiem, bo ono będzie sie podnosić wraz ze wzrostem macicy :-) mnie lekarz 3 tygodnie temu też nastraszyl, że mam łożysko przodujace i zalecił reżim łóżkowy, a wczoraj na USG już wszystko wyglądało tak jak powinno :-) chyba straszą tak na zapas, bo łożysko przodujace można zdiagnozować dopiero po 20 tygodniu. Ale jak kazał leżeć, to leż i nabieraj sił, za pół roku pewnie będziesz chciała się porządnie wyspać i poleżeć, a nie będzie jak ;-)

Co do seksu... my też mamy zakaz... możliwe że do 20 tygodnia, dopóki lekarz nie odstawi mi tej luteiny... przezyjemy ;-)
 
witam nowe mamusie :-)
gratuluję udanych wizyt :-)
jak ja się cieszę, że jutro weekend i wolne. U nas ładna pogoda i mamy w planie z siostrą zrobić pierwszego w tym roku grilla :-)

Grill... mmm... Jak USG prenatalne wyjdzie dobrze, to w przyszłą niedzielę robie grilla na obiad ;-) tak! :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry