reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kupię w niedzielę rumianek i spróbuje ;-) teściowa ma mi dziś kupić herbatkę z żurawiny: -)
 
reklama
Mi lekarka kazała brać żuravit 3x1tab i powiedziała że mam albo piasek albo kamienie na nerkach takie złe mi wyszły wyniki moczu, no i pić pić i jeszcze raz pić, a z tym u mnie oj kiepsko
 
Anaconda Noo i leciutki jest :)


Om 11 tc 5 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272][emoji294]️
Usg 10 tc 4 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Mi lekarka kazała brać żuravit 3x1tab i powiedziała że mam albo piasek albo kamienie na nerkach takie złe mi wyszły wyniki moczu, no i pić pić i jeszcze raz pić, a z tym u mnie oj kiepsko


Ja w prawej nerce mam piasek, a w lewej 7 kamieni!! I lekarz mi powiedział, że wraz ze wzrostem ciąży kolka nerkowa będzie coraz częściej atakować, bo macocha będzie uciskac na nerke. Też kazał pić, pić, pić. Czasem uda mi się wypić 3,5 litra wody, ale wczoraj tylko 1,5...
 
Witajcie dziewczyny!
Witam nowe mamusie na forum.
Ja dziś po prenatalnych... Dzidziuś zdrowy, 5,6cm, serducho 160/min. Podczas badania ssał kciuk i machał do nas rączką... Słodziak :) Lekarz twierdzi, że na 90% będzie chłopak "bo widzi coś miedzy nogami" :D Mąż przeszczęśliwy :)
Jutro wrzucę zdjęcie, bo dziś padam na twarz - 4,5h w jedną stronę do kliniki mocno wyczerpuje.
Życzę udanego i spokojnego wieczoru.
 
JustaKacper miejmy nadzieje ze teraz juz bedzie dobrze :-) mnie tez te leki dobijają, zawsze odwlekam ile mogę od brania kolejnej dawki bo dodatkowo mnie mdli przy tym... Ale brac trzeba, dla dzidzi zrobi sie wszystko ;) miejmy nadzieje ze jak zaczniemy 2 trymestr to bedzie juz tylko lepiej;-)
 
Ewka to mnie pocieszyłaś, ja to mam jeszcze nadzieje ze to jakieś złe wyniki mi powychodziły i przy następnych badaniach mocz będzie w porządku. Jak leżałam w szpitalu to była przy mnie dziewczyna z kolką nerkową,, 4 dni bóli prawie że non stop i żadne leki nie pomagały, jakiś cewnik jej do nerek podłączali który tylko pogorszył sytuację, widać było że ból ogromny, ona sama nam mówiła ze porównywalny do bólu porodowego :(:(
Natasza super ze badania w porządku, to gdzie wy jechaliście że aż tyle godzin
 
Ewka to mnie pocieszyłaś, ja to mam jeszcze nadzieje ze to jakieś złe wyniki mi powychodziły i przy następnych badaniach mocz będzie w porządku. Jak leżałam w szpitalu to była przy mnie dziewczyna z kolką nerkową,, 4 dni bóli prawie że non stop i żadne leki nie pomagały, jakiś cewnik jej do nerek podłączali który tylko pogorszył sytuację, widać było że ból ogromny, ona sama nam mówiła ze porównywalny do bólu porodowego :(:(
Natasza super ze badania w porządku, to gdzie wy jechaliście że aż tyle godzin

Mieszkam koło Iławy, a jeździmy do kliniki w Białymstoku... 300km.
 
reklama
Najgorzej, że w badaniu wyszło, że łożysko jest nisko ułożone i przodujące. Mam głównie leżeć i odpoczywać. Nie robić nic obciążającego. I nadal zero przytulanek z mężem... Teraz wizyta za miesiąc na połówkowe badanie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry