reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej. Tez juz od 5.30 nie śpię. Ale za to zasypiam ok 19 bo nie jestem w stanie dluzej wysiedziec.
Tez mam w poniedziałek wizytę i bardzo sie boję. Ale trzeba byc dobrej myśli.
Macie juz troszke wieksze brzuszki? Bo ja płaska jak deska...

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
Hej [emoji4] ja zasypiam ok 20.30/21 ale to dlatego ze śpię w dzień bo inaczej nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Ja wizytę mam w piątek i też już wariuje. Co do brzuszka to jestem w 9tc i u mnie płaski. Oprócz piersi nic się nie zmieniło [emoji2]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej [emoji4] ja zasypiam ok 20.30/21 ale to dlatego ze śpię w dzień bo inaczej nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Ja wizytę mam w piątek i też już wariuje. Co do brzuszka to jestem w 9tc i u mnie płaski. Oprócz piersi nic się nie zmieniło [emoji2]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Aha. To jestesmy na podobnym etapie.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry Mamusie. Ja tez juz od 6 nie spie a padam o 22.

Wisnia tak mi przykro :((( w ktorym bylas tygodniu? Wczesniej bilo serduszko?

Musimy myslec pozytywnie, choc mnie tez wczoraj brzuch bolal a wtedy swiruje :/ po poronieniu juz nie da sie spokojnie...

Gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne pozytywne i radosne wiesci! :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry Mamusie. Ja tez juz od 6 nie spie a padam o 22.

Wisnia tak mi przykro :((( w ktorym bylas tygodniu? Wczesniej bilo serduszko?

Musimy myslec pozytywnie, choc mnie tez wczoraj brzuch bolal a wtedy swiruje :/ po poronieniu juz nie da sie spokojnie...

Gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne pozytywne i radosne wiesci! :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak strasznie się boje. Mąż twierdzi ze przesadzam. Ale w około mnie dzieją się takie rzeczy ze nie jestem w stanie się uspokoić. Teraz koleżanka która była w tym samym tc co ja była u lekarza i okazało się że serduszko nie bije. Przez to popadam w paranoje.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry dziewczynki...
Ja dzis spalam prawie cala noc..pomijajac wstawanie do wc..
Ale jeszcze sie moze poloze wyszykuje tylko dziecko do szkoly i dalej lulu...
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty jak sa...
Milego dzionka
 
Mnie sie dzisiaj snil moj Filipek. Juz urodzony, piekny byl! Jak laleczka! Karmilam piersia i mialam pokarm tylko w jednej piersi. Ale sen byl swietny, szkoda bylo sie budzic...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :)
ja wczoraj oglądałam Agenta przed snem i cała noc mi się śniło że biorę w tym udział i szukam kopert. Znalazłam ich 5 i w jednym był immunitet a w innych łącznie 4 jokery [emoji23] [emoji23] [emoji23] nawet jak wstałam siusiu i zasnelam to dalej mi się to śniło.
Sny mam takie realistyczne i intensywne ale nie dotyczą niczego złego. Raz miałam sen, że obudziłam się cała we krwi, ale to na początku samym, zanim zobaczyłam pęcherzyk.
Myślę pozytywnie i zapewne z tego to wynika. Jak mocno coś przeżywamy i zajmuje to nasze myśli to przekłada się to na sen, tak właśnie działa mózg. Więc jedyna rada to myśleć pozytywnie!


f2w33e3k7exv349v.png
 
Hej. Tez juz od 5.30 nie śpię. Ale za to zasypiam ok 19 bo nie jestem w stanie dluzej wysiedziec.
Tez mam w poniedziałek wizytę i bardzo sie boję. Ale trzeba byc dobrej myśli.
Macie juz troszke wieksze brzuszki? Bo ja płaska jak deska...

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tez nie martw się , No chyba ze coś zjem to wtedy cos tam wystaje :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow! jaki duży dzidziuś <3
40 min? To USG tyle trwa? Ja mam jutro o 16:40 USG i Pappa i później w gabinecie obok o 17:20 wizyte u mojej gin, zastanawiam się czy zdążę..
Nie tylko usg tyle trwa.Ale takze badanie gin i normalna rozmowa.Jak jestem raz na m-c to mam troche pytań a lekarz musi na wszystkie odpowiedzieć.Pozatym papierologia. Zauwazyłam ze ja teraz więcej się wypytuje niz przy tamtych dwoch ciążach.:pNo trudno.
Jesli chodzi o te ciążowe rzeczy zapakowane to ja nic nie wzielam bo jednak to musze przymierzyc itd a tak na oko to nie bardzo. Licze ze w H&m bedzie cos ładnego na wiosne lato to sie kupi. ;-) ;)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry