reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny :) ja dzisiaj znowu nie poszłam do pracy. Mam mdłości, zawroty głowy i brzuch mnie strasznie piecze :/

Któraś z Was pytała o koszmary. Ja mam je regularnie od początku ciąży. Podobno norma :)

Od początku ciąży mam tyle stresu ze jak w tym 12 tc na usg się okaże ze dziecko jest zdrowe to będzie cud....


 
reklama
Testuje sygnaturę :)


Om 10 tc 3 dz [emoji255][emoji254][emoji258][emoji272]
Usg 9 tc 2 dz [emoji175][emoji166][emoji322][emoji323][emoji307]
 
Hejka

No ja tez miewam ciazowe koszmary.

Ide spuścić krew z młodą a później jedziemy szalec do pepco [emoji1]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t1d [emoji235]
 
Hejka

No ja tez miewam ciazowe koszmary.

Ide spuścić krew z młodą a później jedziemy szalec do pepco [emoji1]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t1d [emoji235]
Czyli nie jestem jedyna [emoji4] zawsze to jakieś pocieszenie. Już myślałam że mam paranoje jakąś.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej [emoji3] ja na szczęście swoich snów teraz nie pamiętam. Ale przed usg, na które tyle czekałam śniło mi się , że go nie miałam [emoji28] w ciągu dnia chce mi się spać i jest mi zimno [emoji52] no i mdłości mi się zaczęły i ciężko coś zjeść

[emoji192] 29/10/2017 [emoji252]
Synek 26/11/2011
 
Dzień dobry wszystkim!

wiśnia, bardzo mi przykro, jesteśmy wszystkie z Tobą...


U mnie dziś dzień w domu poświęcony pracy. Jutro wizyta, ciągle się zastanawiam czy wszystko ok. Obj
Czyli nie jestem jedyna [emoji4] zawsze to jakieś pocieszenie. Już myślałam że mam paranoje jakąś.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dziś też miałam koszmary, i tak codziennie. Mam wrażenie, że pamiętam więcej snów:D
Po raz pierwszy od miesiąca pospałam dłużej niż do 6, jest sukces!

Wizyta jutro, nie mogę się doczekać. Chętnie sprawdzę, czy jest ok... Jak się czujecie?
 
U mnie też sny bardzo wyraźne ale zazwyczaj tak głupie, że zastanawiam się jak coś takiego może się przyśnić.

A jeśli chodzi o samopoczucie to u mnie standardowo. Do poludnia ok, a potem to ból głowy, zimno i leżę zwinięta w kulkę dopóki dzieci czegoś nie zbroją [emoji4]

Meggie ja też jutro wizytuję o 9. I też nie mogę się doczekać. Ostatnia była miesiąc temu.

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
U mnie też sny bardzo wyraźne ale zazwyczaj tak głupie, że zastanawiam się jak coś takiego może się przyśnić.

A jeśli chodzi o samopoczucie to u mnie standardowo. Do poludnia ok, a potem to ból głowy, zimno i leżę zwinięta w kulkę dopóki dzieci czegoś nie zbroją [emoji4]

Meggie ja też jutro wizytuję o 9. I też nie mogę się doczekać. Ostatnia była miesiąc temu.

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
Też rozważam kocykowanie, ale najpierw suplementy i drugie śniadanie:D

To daj znać jak dzidzia! Ja na 10:40, znając mnie będę godzinę za wcześnie bo doczekać się nie mogę:p
 
Cześć dziewczyny.
Przede wszystkim witam nowe!
Nie było mnie tutaj ponad tydzień, ale miałam psychicznie kiepski okres i nie chciałam Wam jojczyć [emoji52]
Na szczęście był mój mąż i zanim wyjechał doszłam do siebie. [emoji4]
Nie czytałam wszystkich postów bo ogrom tego jest, może jakoś w wolnej chwili nadrobię.
Wczoraj miałam wizytę. Wszystko ma się świetnie, termin wg usg 21.10, Maleństwo ma 19mm, serducho jak dzwon [emoji7] doktor dodatkowo uspokoiłmoje wątpliwości. Jest ok. Następna wizyta za 4 tyg (!) Chyba,że będę czymś zaniepokojona lub nie daj Boże coś się zadzieje, to wtedy jak w dym.
Potem wrzucę zdjęcia.
Miłego dnia wszystkim! Udanych wizyt!

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry