reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Służę pomocą.:) Pamiętaj,żeby mąż cię ubezpieczyl,to tutaj bardzo ważne,tym bardziej przy ciąży,porodzie itp.




O,to,to!!!!!! Ja też,ja też!!! :D Chyba jutro się wybiorę...
Ja chyba jeszcze dzisiaj po tych postach i maku, aaaaa!!! Póki co na pocieszenie maam marsa, choć to mi big maca ani nic innego z mc nie zastąpi :p
 
reklama
Weźcie przestańcie z tym Mackiem bo mam chęć :D Ale może jutro się do Piza Hut wybiorę na jakąś dobrą pizzę, bo też bym zjadła :)
 
Witajcie. Widzę, że pojawiły się zachcianki ciążowe :-) ja raczej mam nie chęć do jedzenia. Chociaż jest już z tym lepiej. Wczoraj miałam wielkiego stresa, że coś jest nie tak. Minęło mi już większość objawów. Ale myślę, że wynikało to z tego że moja siostra dzisiaj miała pierwsze usg. I wszystko jest ok. Serduszko bije. To 8t3d czyli mamy 6 dni różnicy:-) No i dzisiaj wróciły mi mdłosci ale chwilowo i nie mocne. Jak ja już bym chciała 14.03. Po tym usg może już odetchnę bo to będzie 12 tydz

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pochwalę się Wam swoim Króliczkiem <3
176 uderzeń serduszka na minutę ;)
Jeej jak fajnie, gratuluję [emoji7][emoji173] Już nie mogę się doczekać kiedy ja zobaczę swoje Serduszko [emoji173][emoji173][emoji173]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Jestem i JA :D
Ogólnie czuje się dobrze , do 12 leżę w łóżku by ominąć mdłości , śpię i śpię :) Dzisiaj coś mi łeb pęka....
Wszystkie fasolinki cudowne <3

Wzięłam się za aktualizacje ! :D jeżeli ktoś chce się dodać to na priv dane , przy następnej aktualizacji dodam :) - ogólnie tabelka znajduje się na 1 stronie ;)
PAZ1.jpg

paz2.jpg
 

Załączniki

  • PAZ1.jpg
    PAZ1.jpg
    74,9 KB · Wyświetleń: 206
  • paz2.jpg
    paz2.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 206
Ja już po maku :D ♡ wpadliśmy na herbatę do babci mojego męża i się wygadała że w sklepie komuś powiedziała o ciąży.. jestem taka zła że ciężko mi tu usiedzieć!!! To my przyjaciołom jeszcze nic nie powiedzieliśmy a jakieś babsko wie i na pewno puści dalej :////
 
reklama
Na razie mam leżeć barć leki. zobaczymy czy krwawienie ustanie z dzieckiem jak na razie jest wszystko dobrze serce bije itd ogólnie powstał mały krwiak przez którego może być te krawienie

To leż i nic absolutnie nie rób. Żadnego dźwigania. Teraz Twój M niech biega wokół Ciebie. Ty leż jak księżniczka :) Będzie dobrze.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry