reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Z mdlosciami to chyba różnie bywa ja przez ostatnie dwa tygodnie ciągle je miałam, nic jeść nie mogłam poprostu koszmar, a od trzech dni jest dobrze mdłości nie mam. Być może ma to związek z tym ze ginekolog kazała mi odstawić duphoston bo nie jest już konieczny plus właśnie on zwiększa mdłości itd
 
reklama
@Agatki może masz racje, bo ja do zeszłego tygodnia go brałam i czasami miałam lekkie mdłości. Ale nie wymiotowałam tylko mnie mdliło.
 
Ja miałam podobnie, wymioty były tylko 3 razy. Teraz na szczęście czuje się już dobrze:) chociaż ponoć mdłości to dobry znak bo świadczą o wysokim poziomie progesteronu
 
Kochane byłam na USG. Jestem na przełomie 7/8 tygodnia, z badania usg wynika, że to tydzień 8. Widzieliśmy z narzeczonym naszą dzidzię i słyszeliśmy serduszko <3 Cudnie. 30 marca idę na badania genetyczne, niby strachu nie ma ale wiadomo różnie bywa.
Nie mam mdłości i moja pani doktor mówi, że to o niczym nie świadczy. Gadałam z koleżankami mamami i wiele z nich nie miało mdłości, moja mama również nie miała mdłości. Ale wiadomo każdy organizm jest inny.
Ja w pierwszej ciazy wcale mdlosci nie mialam :) syn zdrowy w 38 tyg urodzony
 
niby mówiła,że nie trzeba jeszcze,ale ja chyba jutro kupię...:baffled: Wiem,że to ważne,chociaż o ciąży z młodym dowiedziałam się dopiero w 12 tc i wcześniej nic nie brałam,ale lepiej jednak o to zadbać.
A pewnie. Kwasu foliowego nie da się przedawkować. W sytuacjach gdy w rodzinie zdarzają się choroby cewy nerwowej dawkę zwiększa się 10-krotnie
 
Ja nie miałam mdłości w pierwszej ciąży,w drugiej też nie. Teraz też się nie zapowiada...
 
Kochane byłam na USG. Jestem na przełomie 7/8 tygodnia, z badania usg wynika, że to tydzień 8. Widzieliśmy z narzeczonym naszą dzidzię i słyszeliśmy serduszko <3 Cudnie. 30 marca idę na badania genetyczne, niby strachu nie ma ale wiadomo różnie bywa.
Nie mam mdłości i moja pani doktor mówi, że to o niczym nie świadczy. Gadałam z koleżankami mamami i wiele z nich nie miało mdłości, moja mama również nie miała mdłości. Ale wiadomo każdy organizm jest inny.
Gratuluję [emoji173]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
A mi babka powiedziała w czwartek,że dopóki nie potwierdzimy serduszka,to mam nic nie brać.:confused: Czyli czekam do 10 marca...też dalej będzie wtedy ona na zastępstwie,moja ginka wraca dopiero w kwietniu.:dry:
Poszalalam dziś na zakupach spożywczych...cała lodówka w jedzeniu,a jeszcze trzeba iść do polskiego sklepu po majonez kielecki - najlepszy!!! :D Te niemieckie są ohydne....:baffled:
Jak nie brać? Brać, bo to właśnie teraz zamyka się cewa nerwowa

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry