reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczyny zmartwił mnie dziś mój lekarz... Zapytał czy mam mdłości, powiedziałam że na szczęście nie mam...a on że to nie dobrze...dopiero jak powiedziałam o bolesnych piersiach i częstym siusianiu to mówił że dobrze.. I ogólnie stwierdził że te nieprzyjemne objawy dobrze wróżą... Zastanawiam się jak to jest-w donoszonej ciąży nie miałam objawów prawie wcale, za to w tej straconej całe mnóstwo... I weź tu bądź mądry co jest lepsze- zgłupiałam [emoji32]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
A mi babka powiedziała w czwartek,że dopóki nie potwierdzimy serduszka,to mam nic nie brać.:confused: Czyli czekam do 10 marca...też dalej będzie wtedy ona na zastępstwie,moja ginka wraca dopiero w kwietniu.:dry:
Poszalalam dziś na zakupach spożywczych...cała lodówka w jedzeniu,a jeszcze trzeba iść do polskiego sklepu po majonez kielecki - najlepszy!!! :D Te niemieckie są ohydne....:baffled:

A kwas foliowy bierzesz czy tez nie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny zmartwił mnie dziś mój lekarz... Zapytał czy mam mdłości, powiedziałam że na szczęście nie mam...a on że to nie dobrze...dopiero jak powiedziałam o bolesnych piersiach i częstym siusianiu to mówił że dobrze.. I ogólnie stwierdził że te nieprzyjemne objawy dobrze wróżą... Zastanawiam się jak to jest-w donoszonej ciąży nie miałam objawów prawie wcale, za to w tej straconej całe mnóstwo... I weź tu bądź mądry co jest lepsze- zgłupiałam [emoji32]

w57v3e3kfucyl84a.png

Ja w ostatnim czasie byłam u 5 różnych lekarzy i każdy mi mówił, że jak są te objawy "to dobrze, tak ma być" ale tez mam sporo znajomych, które na początku w ogóle nie miały tych objawów i zdrowe, bezproblemowe ciąże donosiły. Dlatego z resztą jestem taka zaskoczona, że sie tak męczę bo żadna mi o tym nie mówiła. I dziwią się ze tak ledwo żyję. Każdy co innego...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w ostatnim czasie byłam u 5 różnych lekarzy i każdy mi mówił, że jak są te objawy "to dobrze, tak ma być" ale tez mam sporo znajomych, które na początku w ogóle nie miały tych objawów i zdrowe, bezproblemowe ciąże donosiły. Dlatego z resztą jestem taka zaskoczona, że sie tak męczę bo żadna mi o tym nie mówiła. I dziwią się ze tak ledwo żyję. Każdy co innego...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie... Ja jestem o tyle spokojna że właśnie w tej zdrowej ciąży objawów też nie miałam [emoji5] Oby to był dobry znak [emoji6]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
reklama
Kochane byłam na USG. Jestem na przełomie 7/8 tygodnia, z badania usg wynika, że to tydzień 8. Widzieliśmy z narzeczonym naszą dzidzię i słyszeliśmy serduszko <3 Cudnie. 30 marca idę na badania genetyczne, niby strachu nie ma ale wiadomo różnie bywa.
Nie mam mdłości i moja pani doktor mówi, że to o niczym nie świadczy. Gadałam z koleżankami mamami i wiele z nich nie miało mdłości, moja mama również nie miała mdłości. Ale wiadomo każdy organizm jest inny.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry