reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No ja w szoku byłam jak mi kazał chodzić do pracy... dobrze, że rodzinny ma głowę na karku. Dziś jestem pierwszy dzień w domu. Byłam z psem na dworze już 3 razy... zwariuje :D

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja w szoku byłam jak mi kazał chodzić do pracy... dobrze, że rodzinny ma głowę na karku. Dziś jestem pierwszy dzień w domu. Byłam z psem na dworze już 3 razy... zwariuje :D

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
To witaj w klubie[emoji2] ja wszystkie seriale obejrzę chyba. Robię właśnie zupę ogórkowa mmm ale będzie wyrzerka. [emoji2] ja ciągle jestem głodna też tak masz?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogólnie ok, tylko straszne wzdęcie mam :(
Hajmal a może zadzwoń jednak do tego gina i zapytaj o te łomotanie serca?
zadzwonię ale muszę ciśnienie zmierzyć, pewnie będzie mnie o to pytał

Ja o zwolnieniu na razie nie myślę, przede wszystkim muszę wiedzieć czy z dzieckiem jest ok na razie wie tylko mąż, położna lekarz i Wy :)
 
zadzwonię ale muszę ciśnienie zmierzyć, pewnie będzie mnie o to pytał

Ja o zwolnieniu na razie nie myślę, przede wszystkim muszę wiedzieć czy z dzieckiem jest ok na razie wie tylko mąż, położna lekarz i Wy :)
Poczekaj jeszcze trochę też pójdziesz [emoji18] zmierz ciśnienie i zadzwoń do lekarza nie ma się nad czym zastanawiać [emoji18]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
zadzwonię ale muszę ciśnienie zmierzyć, pewnie będzie mnie o to pytał

Ja o zwolnieniu na razie nie myślę, przede wszystkim muszę wiedzieć czy z dzieckiem jest ok na razie wie tylko mąż, położna lekarz i Wy :)

U mnie wie tylko mąż, najlepsza przyjaciółka, moja endokrynolog i wy :) Ja dopiero powiem tak jak hajmal, jak będę wiedziała, że jest ok ;)
 
U mnie już widzą wszyscy. Rodzice mieli trzymać w tajemnicy a tu już wie cała rodzina :/

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oja to ja pracuje tez w godzinach nocnych i nie dostalam nawet zaswiadczenia o ciazy,mimo ladnego peherzyka 1,7cm ale wole tak, niz sie tlumaczyc ze jednak nie jestem. Nastepna wizyta za 3 tygodnie :)
 
reklama
już mi się humor poprawił ;) ale dziś i tak idę na betę :) moje objawy to zmęczenie, senność, ból piersi, ból brzucha jak na @ tylko dużo delikatniejszy i krótkotrwały. Wczoraj mi było niedobrze w kościele na pogrzebie ale jak na razie to tylko mały incydent więc nie zaliczam tego do objawów.
To też moja pierwsza dzidzia dlatego chyba tak panikuję :)
Jak beta? [emoji4]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry