reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dla mnie jednak bb to bb niż fb [emoji14]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t2d [emoji188]
 
reklama
Jeśli chodzi o seriale to ja uwielbiam; chirurgów, plotkara, gotowe na wszystko, w garniturach,blindspot, the 100,jane the virgin,bates motel,homeland,wikingowie,czarne lustro i wiele innych [emoji12] uwielbiam seriale


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Ja właśnie tez wole na fb nie pisać bo tam to zawsze cos gdzieś wychodzi, zreszta nie korzystam często z fb a tutaj aplikacja, fajnie,szybko


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Ja tez opuściłam te grupę z podobnych przyczyn. Dodatkowo wkurzały mnie te ciągłe powiadomienia z grupy
 
Aaaaaaaaaa i teraz dopiero sprawdziłam czy można przejrzeć kto należy do tej grupy pomimo że się w niej nie jest i faktycznie da się więc jeśli któreś z was nie chcą się jeszcze chwalić że będą mamusiami to radzę się narazie nie zapisywać do grupy :D
 
https://m.facebook.com/groups/14234973043428więc
Ta grupa jest bardzo fajna, zamknięta, ogólna... Adminki zawsze pilnują żeby był porządek, jedyna grupa na fb w której swobodnie i bez skrępowania się wypowiadam- fajne babki do niej należą [emoji6]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
reklama
Kiedy macie czas ogladnac tyle telewizji? Jak znajde czas na jeden caly film w ciagu tygodnia to tyle

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry