reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
możecie jeszcze sprawdzić w chińskim kalendarzu sprawdzalność ma bardzo dużą
Mnie w porównaniu z chińskim wychodzi odwrotnie [emoji23][emoji23][emoji23] powinnam mieć dwie córki a mam dwóch synów. Sprawdzalam sobie też teraz i powinnam mieć syna, czyli sugerując się wcześniejszymi wynikami mogę liczyć na córkę [emoji16][emoji16][emoji16] chyba poczekam na usg [emoji6]
Tak czy siak to sprawdzalność jest 50% [emoji16]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
reklama
Według tego kalendarza powinnam mieć już dwie dziewczynki [emoji3] a teraz mi wychodzi chłopak. To moze u mnie na odwrót i zamiast chlopca będzie dziewczynka :) chciałabym... Zwariuje z czterema facetami pod jednym dachem [emoji33]

oar8yx8dbhpni278.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
Mam to samo [emoji23][emoji23][emoji23]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Ja ostatnio oglądam "Lucyfera" , poza tym niezmiennie,od lat ubostwiam Przyjaciół i Dr.House.:)
A,no i Gra o tron, czekam na 7 sezon.
Z polskich, to Rodzinka.pl, uwielbiam ich. :)
Gotuję jajka na kanapki,P.już złożył zamówienie na kolorowe kanapki.
Chyba mi już psychicznie lepiej...:tak:
 
Wczoraj brzuch mi sie spial, a dzis plamki brazowe na papierze. Mam dzis 58 dc i nadzieje ze nic sie zlego nie zdazy. Ze to akurat termin kolejnej @ i dlatego.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Odpoczywaj dzisiaj. Plamienia są możliwe w okolicach spodziewanej miesiączki. I postaraj się nie nakręcać tym bardziej. Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Witam dziewczyny :) ja dzisiaj mam tosty na śniadanko ^^ i mam jakiś wyjątkowo dobry humor mimo kiepskiej sytuacji z teściami :))

Miłego dnia babeczki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie kochane, ja miałam w planie jechać dziś do mamy ale tak się źle czuje, że zostaje w domu. Choroba mnie na maxa rozkłada :( na szczęście temperatury nie mam
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry