reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie.
Dziewczyny,jak u was z nastrojami? Bo u mnie od wczoraj na smutno,chce mi się płakać,nie wiem czemu...Strasznie mi źle psychicznie.:(
Chodzę jak struta,muszę się jakoś rozweselic..
 
reklama
Ja dzisiaj wstalam wyjatkowo obolala kluje mnie w brzuchu i pachwinach :(
 
A ja mam dziewczyny dzis wieczorem imprezę ostatkowa. Nie mogłam sie jej doczekać bo rzadko gdzieś wychodzimy. A teraz wgle mi się nie chce iść. Zawsze wieczorem najgorzej się czuje ostatnio. Będzie tam tyle pyszności a ja na nic nie mam ochoty...
A tak poza tym to u nas znów zima, a było już tak wiosennie.

oar8yx8dbhpni278.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Nie gadaj tez mam taka ochote !
Mialam ostatnio robić , ale z P się pozarlam i nie zrobilam za karę [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t1d [emoji188]
A mi ostatnio teściowa zrobiła, mmmm :D mam dużo jeszcze pomrozonych, wpadajcie haha
 
@Pixie_Dixie ja wiedziałam o co chodzi bo dwie moje kumpele właśnie w ciąży po ivf, teraz do jednej jadę :) obie termin na czerwiec :)

@hajmal jak tam?
@karotka00 ja też miewam takie dni, za to dzisiaj mogłabym tańczyć, taki mam nastrój cudowny! ;D

@MumToBe ;) Emenems pisała na wątku pazdziiernikowym na fb wczoraj :)
 
Jak pisałyście o tych niepokojach na "tym etapie", to ja Wam powiem, że osiągnęłam etap zwątpienia, czy aby w ogóle jestem w ciąży. Nie wymiotuję, z żołądkiem się poprawiło odkąd piję herbatki z rumianku i całkiem odstawiłam kawę, generalnie żadnych naocznych czy namacalnych objawów. Tylko tyle, że wczoraj się okrutnie zasapałam na zwyczajnym, spokojnym i niezbyt długim spacerze z psem. Wróciłam i poszłam spać. W środku dnia. Jak tak dalej pójdzie, to nie wiem, czy będę zdolna do pracy w przyszłym miesiącu. W każdym razie nie mogę się doczekać usg, żeby wreszcie się przekonać, że to prawdziwa i zdrowa ciąża. Uważam, że te początki są paskudne - niby wiem, że jestem w ciąży, niby widziałam test i ginekolog na pierwszej wizycie niby to potwierdziła. Już teraz tyle wyrzeczeń, zmiana sposobu odżywiania się, rezygnacja z upragnionego wyjazdu, stres związany z pracą. Ale jak komuś powiedzieć, to nikt nie uwierzy. Nic nie widać, nikt nie ustąpi miejsca w tramwaju. Nawet ciuszków ciążowych sobie nie kupię. No zero satysfakcji. Ile można czekać aż coś będzie widać? Ja tu umrę z niecierpliwości! Też tak macie?
Cierpliwości kochana, w ciąży na wszystko trzeba czekać [emoji3] wg mnie to jest jej najgorsza dolegliwość [emoji4] ja w poprzednich ciążach tez nie miałam objawów na tym etapie, poza brakiem okresu i pozytywnym testem. Teraz mam mdłości od kilku dni i dostaję szału [emoji6]

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
reklama
Jaki serial wciągasz? Ja mam wrażenie że zobaczyłam już wszystkie :) Wygrzebuję teraz z zakamarków Netflixa jakieś starocie...
Hej, akurat pocisnęłam drugi sezon Peaky Blinders. Ale w planach mam jeszcze trzeci sezon Orphan Black.

yuuds65g6asr4q49.png

zrz6ru1dqdg0h02r.png

tb73kqi1x9u60141.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry